Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

ja tu widzę graty, graty i graty, auta brak i gratów powkładanych :whistling:

+1

Marcin wez sie za robote bo az wstyd :decayed:

Sprzeda graty i kupi rs4 b7 :decayed:

ta 2.0tdi edyszyn :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb :decayed:

Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać :naughty:

pytał o głośniki ?

za pincet biorę :decayed::decayed:

głośniki poszły :thumbdown: mówi do mnie "chyba jakieś dobre były bo kpl poszedł"-od razu o moim suficie pomyślałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu widzę graty, graty i graty, auta brak i gratów powkładanych :whistling:

+1

Marcin wez sie za robote bo az wstyd :decayed:

Sprzeda graty i kupi rs4 b7 :decayed:

ta 2.0tdi edyszyn :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

powiedzcie lepiej jakie koło kupić (18) żeby siedziało jak 19/9 z et 35 czyli równo z błotnikiem-ewentualnie jakie 19 i jaką oponę do tego?

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

aa i jeszcze jedna rzecz jak będzie cieplej wpadnie na pokład lotka sline z b7-na taśmę chwilowo później po odmalowaniu klapy na klej do szyb :decayed:

Te Herbaciarz mogę Ci swoje RS-y sprzedać :naughty:

pytał o głośniki ?

za pincet biorę :decayed::decayed:

głośniki poszły :thumbdown: mówi do mnie "chyba jakieś dobre były bo kpl poszedł"-od razu o moim suficie pomyślałem :decayed:

miej na uwadze głośniki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gupiś:decayed:

19'' AUDI A3 A4 A6 A8 felgi BBS 4F0 ET48 ORYGINAL (3859786139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. takie chcę albo rs4 :banan:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

albo Alufelgi MONOBLOCK GULLIDECKEL 18' 5x112 audi vw (3870872787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jakiś mocny gwint.

generalnie chciałem rs zmienić na jakieś lekkie koło ale chyba się nie uda :doh::doh::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że jak gumy też będziesz musiał kupić to bierz 18` i gleba:dziura: Ale nie cytuj tego zdania w B6D:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że jak gumy też będziesz musiał kupić to bierz 18` i gleba:dziura: Ale nie cytuj tego zdania w B6D:bag:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

nikomu ani słowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu na tablicy były ori 19 cali rs4 w super stanie bez opon za 2,5 tysia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to jak kiera wysyłasz mi ta kiere ? :)

Tak e mam total zapierdziel i najwcześniej w sobotę będę miał chwilę :doh:

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 06:07 ----------

Przyszedł zderzak z es i lotka na klapę :dancing:

Jeszcze tylio progi w,kolor i finito :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spychasz ze skarpy tak?:decayed:Koło Nosba spora górka jest na krajowej:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spychasz ze skarpy tak?:decayed:Koło Nosba spora górka jest na krajowej:naughty:

Tak. Prosto na.Twoją głowę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I spychasz ze skarpy tak?:decayed:Koło Nosba spora górka jest na krajowej:naughty:

Tak. Prosto na.Twoją głowę :kox:

:friends:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu foto nie moje a już prawie :decayed:

IMAG0365.jpg

---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

DSC_3220.jpg

a i chomiczesq dzięki za koszulę-osobiście nie mój kolor aleeeeee :polew::wink::wink:

DSC_3221.jpg

DSC_3222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratka chyba trochę po przejściach co ? :decayed:

to jest ulep - trochę z a6 i trochę z s4 :whistling:

:wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam a6 widzisz?? to ramka s-line b6, ogólnie spoko bo uszczerbek w miejscu w sumie mało widocznym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie tam a6 widzisz?? to ramka s-line b6, ogólnie spoko bo uszczerbek w miejscu w sumie mało widocznym :wink:

będzie dipem zaraz psiknięta co by do góry pasowała:decayed:

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

kratka chyba trochę po przejściach co ? :decayed:

porżnięta we wszystkie strony ale po mojej robocie byłoby gorzej więc nie ma dramatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...