Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin, nie lepiej było trochę kasiory dołożyć i s-line zakupić ? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Marcin, nie lepiej było trochę kasiory dołożyć i s-line zakupić ? :whistling:

Tomek ale tu jest ramka sline a kratka s4-lepiej być nie może S4line :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Marcin, nie lepiej było trochę kasiory dołożyć i s-line zakupić ? :whistling:

Tomek ale tu jest ramka sline a kratka s4-lepiej być nie może S4line :decayed::decayed::decayed:

no niby takie wash&go :thumbup1:

Opublikowano

taka trochę mocno ścięta :kox:

Opublikowano
  • Autor
taka trochę mocno ścięta :kox:
We wwtorek przymiarka :kox:
Opublikowano

i wytrzymasz do wtorku jak weekend zapasem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
i wytrzymasz do wtorku jak weekend zapasem :decayed:
weekendy mam dla Synka :decayed::decayed::decayed::decayed:

cały tydzień mnie prawie nie ma to sobota niedziela Moja Kobitka ma wolne a ja uczę pierwszych słów (audi/małysz/Tomek to Dziad--to już prawie umie-i takie inne o herbacie:banan::polew:).

Opublikowano

ani jeden ciuch ci sie z paczki nie przyda :> hehe

czekam na foto jak to psikniesz dipem... i dorezasz do zderzaka elegancko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

DSC_3308.jpg

DSC_3305.jpg

a i przypomniałem sobie o filtrze kabinowym-poznaj który jest nowy :doh::doh:

DSC_3304.jpg

Opublikowano

Pysk konkret:good:bez węgla dajesz filtr?

Opublikowano
  • Autor

Ty ja,o tym filtrze totalnie zapomnialem. Wziąłem taki na,przejezdzenie miesiąc dwa może auto sprzedam.

Opublikowano
Ty ja,o tym filtrze totalnie zapomnialem. Wziąłem taki na,przejezdzenie miesiąc dwa może auto sprzedam.

I dopiero do diesla kupisz z węglem:decayed: No tak smród będzie nie z tej ziemi:decayed:

Opublikowano

gorny grill od esy zapodaj i bedzie ladniej:wink:

Opublikowano
  • Autor
gorny grill od esy zapodaj i bedzie ladniej:wink:
leży w folii tylko w czarnej ramce :decayed:
Opublikowano

to zakladaj leniu:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ty ja,o tym filtrze totalnie zapomnialem. Wziąłem taki na,przejezdzenie miesiąc dwa może auto sprzedam.

I dopiero do diesla kupisz z węglem:decayed: No tak smród będzie nie z tej ziemi:decayed:

je...ba...ny :polew:

---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

to zakladaj leniu:decayed:

Nie mam kiedy. Dół kuźwa na prendko zakladalem w nocy. Muszę go jakoś pokleic bo boje się że wypadnie. Niby,zaczepy z kratki trzymają ale. Jeszcze musze go dipem psiknąć na.czarno.

Umylem auto dzisiaj a tem rdzan na blotniku się pokazała-bombla nie było na bank a tu 1.5cm rudej :thumbdown:

Opublikowano

ja mam w tym samym miejscu rdze wiec to jest norma:wink:

Opublikowano

chyba kazdy kto ma B6 zna ten temat:facepalm:

u mnie na prawym i lewym jest co skrobac paznokciem

Opublikowano

Przód? U mnie lakier odprysł na rancie ale rudej nie widać. Za to tylne mi wzieło przy łaczeniu z progiem plastikowym:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Przód. Ale tył też mam do malowania. Teraz na dobrą sprawę możnaby na czerwono odmalowac bo i tak całe by należało prysnać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.