Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

j**ane skubaniutkie już mnie Kuba o tunel napasowywuje :polew:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Za Siusiaka zapomjij :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 też może być ładne:bag: Michał_s87 ma ładne i to by było na tyle z b5:decayed:Jak będziesz szukal b5 to mexican red:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j**ane skubaniutkie już mnie Kuba o tunel napasowywuje :polew:

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

Za Siusiaka zapomjij :decayed::polew:

no dobra to marcin zaganiaczu:decayed:jestem pierszy w kolejce?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być nawet fiołkowe byle w q. Pojedzie się do Grzanka i będzie jechała jak avf albo i lepiej.

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

A poza pierw muszę dziada pchnąć. Kolo mi 20 dawał to mu wyslalem link do auta za 20k.

Tomek jesteś zaraz za Kubą. On był drugi w aferse tunelowej i dzisoaj już pw dostałem z rańca że już po niego jedzie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wtedy była afera i był zaraz za aferzystą :polew: śta się napalil. Ja już się tak przyzwyczailem że on tam na tej szafie leży i każdy jak na %%% przyjdzie to rozkminia co to? A po co wymieniasz?? :polew:

Tomek bierz czarnucha tunel dostaniesz w gratisie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez czasem mam dylemat czy nie sprzedać B6 i nie kupic kolejnej maszyny za to:grin:

ale wole poczekac kilka miechów i odłozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez czasem mam dylemat czy nie sprzedać B6 i nie kupic kolejnej maszyny za to:grin:

ale wole poczekac kilka miechów i odłozyc

Niby tak ale to wiesz tu 10k mniej to perspektywie wszystkie koszta mniejsze i szybciej będę miał wolną głowę a to tglko auto i jazda z lpg też mnie trochę denerwuje. Jeszcze jeden plus do polifta kolo gleba recaro i więcej nie trza. No może rns-ik jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tunel biere jak tylko Marcin furę sprzeda pół roku temu juz umawialem sie na odbiór :decayed: widocznie musiałem poczekać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się prawie poplakalem jak b5 odjechalo:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandrzeju to, Ty miałeś B5? :shock3:

MARCIN607 -teraz będzie B5 ale jak będziesz chciał B6, to gdy będę sprzedawał - jesteś pierwszy w kolejce:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandrzeju to, Ty miałeś B5? :shock3:

MARCIN607 -teraz będzie B5 ale jak będziesz chciał B6, to gdy będę sprzedawał - jesteś pierwszy w kolejce:naughty::kox:

Mialem sedana maksykanska czerwień:kox: Ale wtedy jeszcze byłem gupi i tuning zakończył się na springach krotszych i 17':decayed: Ale to było prawie 6 lat temu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandrzeju to, Ty miałeś B5? :shock3:

MARCIN607 -teraz będzie B5 ale jak będziesz chciał B6, to gdy będę sprzedawał - jesteś pierwszy w kolejce:naughty::kox:

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:slina::slina::slina::slina::slina::slina: toż to powinno być moje auto od początku :decayed::decayed: - tak kiedyś może się zdarzyć :naughty::naughty:

Wandej biczes miałeś b5 w redzie?

ale weż tu auto sprzedaj jak tu co wejdę na allegro to albo boczki albo recaro albo jakaś inna pierdoła totalnie nikomu normalnemu niepotrzebna :banan::banan::banan:

Armi a Ty skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, nie piszę na forum generalnie - miasto z jednym wiaduktem, orlenem i szkołą lotnicza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem be piuntkę nawet temat założyłem:wink: Ten samochód zdeterminował moje poglądy na temat motoryzacji:kox:Nic się suka psuć nie chciała:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...