Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przód. Ale tył też mam do malowania. Teraz na dobrą sprawę możnaby na czerwono odmalowac bo i tak całe by należało prysnać.

Pizgdnij sobie czerwień taka jak miedzik ma i do tego jakas konkret fela i gwint i szał robisz na internetach:kox:

Opublikowano
  • Autor
Przód. Ale tył też mam do malowania. Teraz na dobrą sprawę możnaby na czerwono odmalowac bo i tak całe by należało prysnać.

Pizgdnij sobie czerwień taka jak miedzik ma i do tego jakas konkret fela i gwint i szał robisz na internetach:kox:

to a-musze jakąś skarbonke rozbić(może ktoś ma wypchaną stuffkami ?) i b- jakieś lekkie zdarzenie drogowe by się przydało.

Ale poważnie to jak auto jednak się nie sprzeda trza bedzie malować caly tył cały przód. Cale są tylko drzwi i dach :thumbdown:

Ciekawe jak,jest z trwałością folii i dipa. Muszę Vario podpytać.

Opublikowano
Przód. Ale tył też mam do malowania. Teraz na dobrą sprawę możnaby na czerwono odmalowac bo i tak całe by należało prysnać.

Pizgdnij sobie czerwień taka jak miedzik ma i do tego jakas konkret fela i gwint i szał robisz na internetach:kox:

to a-musze jakąś skarbonke rozbić(może ktoś ma wypchaną stuffkami ?) i b- jakieś lekkie zdarzenie drogowe by się przydało.

Ale poważnie to jak auto jednak się nie sprzeda trza bedzie malować caly tył cały przód. Cale są tylko drzwi i dach :thumbdown:

Ciekawe jak,jest z trwałością folii i dipa. Muszę Vario podpytać.

Olej. Lakier to lakier:good:

Opublikowano

Co dziura w wydechy się zrobiła że do specjalisty jechałeś :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Co dziura w wydechy się zrobiła że do specjalisty jechałeś :decayed::decayed:

Opaska jedna mi się poluzowała to trza było poprawić. Już myślałem że znowu ta grucha jebła:-)

---------- Post dopisany 09-03-2014 at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-03-2014 at 22:29 ----------

Oddam dziada w dobre ręce. :bag:

Opublikowano

Co znalazles w zastepstwie ?????:naughty:

Opublikowano

Jak oddajesz to ja wezmę :)

Opublikowano
  • Autor
Co znalazles w zastepstwie ?????:naughty:

b5 madafaka klekot edyszon :bag:

---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Jak oddajesz to ja wezmę :)

zabieraj-nr konta masz :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

To oddajesz czy sprzedajesz :P

Opublikowano
  • Autor
To oddajesz czy sprzedajesz :P

Oddaję za opłatą :kox:

Opublikowano

Leee tam takie oddawanie ;p

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano

Marcin co wpadnie po sprzedaży?

Opublikowano
  • Autor
Marcin co wpadnie po sprzedaży?

B5 w q z 1.9tdi. Taki jest plan:-). A co z tego wyjdzie zobaczymy.

Opublikowano
Marcin co wpadnie po sprzedaży?

B5 w q z 1.9tdi. Taki jest plan:-). A co z tego wyjdzie zobaczymy.

ATJ ? Ciężko będzie Ci coś fajnego znaleźć:whistling: ale b6 na b5 zmienić :facepalm:

Opublikowano

już Cię nie lubię :bicz2:

Opublikowano

Jak będziesz sprzedawał graty z auta pamiętaj o mnie:naughty:

Opublikowano
Marcin co wpadnie po sprzedaży?

B5 w q z 1.9tdi. Taki jest plan:-). A co z tego wyjdzie zobaczymy.

ATJ ? Ciężko będzie Ci coś fajnego znaleźć:whistling: ale b6 na b5 zmienić :facepalm:

lepiej tak niż na odwrót:grin:

Opublikowano
Marcin co wpadnie po sprzedaży?

B5 w q z 1.9tdi. Taki jest plan:-). A co z tego wyjdzie zobaczymy.

ATJ ? Ciężko będzie Ci coś fajnego znaleźć:whistling: ale b6 na b5 zmienić :facepalm:

lepiej tak niż na odwrót:grin:

na moje to jak zmieniać auto, to na coś nowszego a nie się cofać :whistling: (chyba że sytuacja zmusza życiowa to co innego)

i chyba że to RS4 to nie mówie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pierdzielicie jak sie sprzeda kasa pójdzie na jakieś extra pokoje i garaż. bedzie afn w,q. nic na pompowtryskach. A jak się nie sprzeda rezam wsio co leży w piwnicy garażu szafie i szafce:-).

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

już Cię nie lubię :bicz2:

Obrazilem sie :decayed:

A poważnie to jeden krok do tylu a 2 do przodu. TrZeba żyć a jest wszystko tak nam pasuje wiec każda kasa się przyds a b5 fajne małe autko polata się trochę odkuje się trochę i znowu wpadnie coś nowszego.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.