Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

mało brakło i bym przez przypadek lusterk z s4 nie kupił:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

z resztą tam chyba pół auta trzeba rozebrać :whistling:

nic nie rozbierasz 2 wyjmaki i wyłazi:wink:

napęd tak ale wiążkę? :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Z tym BT to wiadomo ze iso z auta jest ok i tak kabelki mają iść tylko gdzie przepinować w dużej kości ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko w małej idącej do dużej pinuje tak jak idą z auta?? Bo telefon widzi ale głosu nie mam.

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

elegancko jest :kox:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kupiłeś lustra od esy??

Nie . Naotwieralem okien później się skubaniutki zawiesił pacze a tu potwierdź kup teraz!! Aż zamarlem :grin:. Myślę nad lustracji akjama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin daj rozpiske pinów. lepiej bedzie niz kolorowanka.

generalnie BT się łączy RNS widzi BT i działa ale nie ma dzwieku.

poprostu ma komunikacje po CAN.

daj rozpiske pinow BT i dalej dam rade....

z zegarów wywalilem codowanie malej navi i nic sie nie gryzie. ale w sumie moglby Marcin to dziadostwo wywalic.

i jeszcze jak by posprzątał w srodku łącznie z wymyciem zaschnietej KAWy o zgrozo..!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin daj rozpiske pinów. lepiej bedzie niz kolorowanka.

generalnie BT się łączy RNS widzi BT i działa ale nie ma dzwieku.

poprostu ma komunikacje po CAN.

daj rozpiske pinow BT i dalej dam rade....

z zegarów wywalilem codowanie malej navi i nic sie nie gryzie. ale w sumie moglby Marcin to dziadostwo wywalic.

i jeszcze jak by posprzątał w srodku łącznie z wymyciem zaschnietej KAWy o zgrozo..!!

:D

pindoli rozpisanych niemam:facepalm: , truknijcie do mnie jak będziecie grzebać powiem wam wsio przez fona:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapier... się w zakrętach to i kropla się wyleje. A ze człowiek napierdziela w jedną i drugą nawet nie m,kiedy auta wymyć. Ale nie łam się,kupiłem chusteczki do skóry to objebiemy,oba auta :-) i jeszcze krzesła w jadalni :banan:

KAROL jeszcze raz dzięki :kox:

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

domin daj rozpiske pinów. lepiej bedzie niz kolorowanka.

generalnie BT się łączy RNS widzi BT i działa ale nie ma dzwieku.

poprostu ma komunikacje po CAN.

daj rozpiske pinow BT i dalej dam rade....

z zegarów wywalilem codowanie malej navi i nic sie nie gryzie. ale w sumie moglby Marcin to dziadostwo wywalic.

i jeszcze jak by posprzątał w srodku łącznie z wymyciem zaschnietej KAWy o zgrozo..!!

:D

pindoli rozpisanych niemam:facepalm: , truknijcie do mnie jak będziecie grzebać powiem wam wsio przez fona:wink:

ok Miszczuniu- że ja na to wczoraj nie wpadłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin w piątek z Izą do nas zapraszamy.! domin to tak sie zrobi. zadzwonim. jak bedziem robim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E podstawa:banan: Ty masz carbony jakieś?? Co to za stuff?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes ma bzika na punkcie kawy :whistling::whistling:i rozlewania jej po samochodzie i nie tylko :decayed::decayed::decayed:

Tylko czekałem aż coś powiesz :polew:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

RNS-E podstawa:banan: Ty masz carbony jakieś?? Co to za stuff?

Rybia łuska ale będą out i wejdą albo carbon z hydrografiki albo piano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes ma bzika na punkcie kawy :whistling::whistling:i rozlewania jej po samochodzie i nie tylko :decayed::decayed::decayed:

Tylko czekałem aż coś powiesz :polew:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

RNS-E podstawa:banan: Ty masz carbony jakieś?? Co to za stuff?

Rybia łuska ale będą out i wejdą albo carbon z hydrografiki albo piano.

To stwierdzam że rybia łuska jest ujowa:decayed: U mnie będzie malowanie na biało:jerk: Plasti dipem strzele dekory obwódke grilla przód i tylna tą listwe i będzie miazga:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N o problemo. Jak znajdę tani szit do odmalowania.

Widziałem też fajne drewno za 150 bez popiołek i ramki.

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Karol a widziałeś moje dekory?? Dokładnie?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi potrzebny tylko dwkor na deche i na drzwi pasożyta. reszte mam.

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ----------

w zamian mogę dać komplet gładkich piano. czarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bez Q,będę jeździł?? Jak dostanę listwy do odnowienia w fajnej kasie Q,JEST Twoja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...