Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nie kupisz więcej 16", przecież na zimę to jest dobry rozmiar

małe :doh: ale za to wygląda switaśnie :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Chociaż wspomaganie lekko ma teraz i nie przyciera dla odmiany :kox:. za rok dwa wracam do 17 tylko się z kasą odkuję.

---------- Post dopisany 23-11-2012 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 23:55 ----------

jeszcze spróbuję z innym wzorem felgi - te biedronki ładnie wyglądały ale na innych autach- u mnie jak wielki kołpak wygląda.

coś takiego może założę

FELGI ALUMINIOWE ALUFELGI 16 AUDI A3 A4 A6 PASSAT (2739470862) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z 17 na 16 i to nie było za mądre :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

no nic teraz trzeba przynajmniej tą zimę na tym kole później będę myślał albo zmienię wzór albo rozmiar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem dostałem ale ostatnio taki zakręcony chodzę - czekam na weekend wtedy się zgadamy jakoś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc02436z.jpg

Widzę te felgi na aucie aż żałuję ze nie szukałem właśnie ich :decayed:

Nie ma co ale jest pięknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mancin Kiedy REZANKO??? :)

Królu złoty już z tydzień zbieram się żeby Ci truć głowę - tylko pracowałem w weekend i trochę mieszkanko zaczynam ogarniać dla Marcela - myślałem nad sobotę :naughty::naughty::naughty::naughty: .

myślałem jeszcze nad środą ale szafa mi się zj***ła i muszę z ojcem powalczyć :thumbdown::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS w końcu wleci :dancing: wszystkie grata czekają tylko na,montaż i chyba tempomat trzeba założyć bo ki go zaczyna,coraz bardziej brakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa Cie . ten RNS to chyba będzie czekał na montaż tyle co dokładka S-Line... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa Cie . ten RNS to chyba będzie czekał na montaż tyle co dokładka S-Line... :P

:doh: nie mam kiedy nawet pomyśleć-może w sobotę :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaa Cie . ten RNS to chyba będzie czekał na montaż tyle co dokładka S-Line... :P

Muszę podjechać w końcu tam do Was na spota cobyś mi ogarnął ten pasek na RNS-ie:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spoty są jak się z Karolem umówimy na telefon i czasem w piątki ale WPADAJ WPADAJ ZAPRASZAMY :decayed::decayed::decayed::decayed: coś się wymyśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spota :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

spoty są jak się z Karolem umówimy na telefon i czasem w piątki ale WPADAJ WPADAJ ZAPRASZAMY :decayed::decayed::decayed::decayed: coś się wymyśli

Taka duża wiocha i spotów nie macie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma chętnych :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: raz na ile się uda ustawić i tyle- teraz ja będzie czas w to pierw się rns wyreza a wieczorem może jakąś butelkę-jak mi Iza wyzdrowieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam z Iza? mam nadzieje ze wszystko OK. nic powaznego.

Złapała jakiś kaszel od kogoś z rodziny i już 2gi dzień się męczy a co najgorsze jutro muszę do pracy jechać :thumbdown:

Ogólnie święta ciężkie i ja tu w strachu all time

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...