Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

żeby nie było że tylko naprawiam i brudzę auto pare niusów z jakiś tam prac :decayed:

1. pierw wpadły nowe amory - monroe reflex

711c022027c53822med.jpg

auto stoi może 5mm wyżej comfort taki sam jak na ori zawieszeniu 1be

2. w końcu założyłęm uszczelkę pod antenę navi- od dłuższego czasu jeżdiła w schowku ale nigdy weny nie miałem żeby ją założyć

42df3a2292b70519med.jpg

3.nabyłem i założyłem znaczek QUATTRO jedna bardziej cieszących rzeczy na aucie

4c3de62637bb7190med.jpg

4. wziąłem się za założenie progowych listw s line- też swoje poleżały czekały na cieplejsze dni

d4b9cdab4784b51dmed.jpg

5. i wisienka na torcie a mianowicie w końcu zawitał front s line (przy mntażu Nosb mnie rozje..ł- ściąga starą dokładkę i mówi "tylko mięczaki ściągają zderzak do takiej roboty")

było tak

14a69998620ddafcmed.jpg

jest tak

7f59e0046c90db5cmed.jpg

Całkiem inne auto :banan::dancing:

88a2b812f51cc83amed.jpg

Ze spraw mechanicznych wpadł nowy napinacz paska wieloklinowego plus sam pasek+nowy silniczek tylnej wycieraczki a w bagażniku czeka pompka od sprysków reflektorów której Nosbowi nie chciało się zmieniać :wallbash:.

Chyba tyle zrobione- do zrobienia jeszcze dokładki w kolor plus cały przedni zderzak i coś z tyłem w końcu muszę zrobić. 2 zderzaki z es były ale sprzedałem z braku funduszy na życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, bede w CK w weekend, jestes na miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jestem odezwij się jak będziesz mial chwilę :thumbup1:

najbliższy plan to generalne generalne czyszczenie auta- skóra podsufitka lakier itp- tylko bez zboczeństw szampon z woskiem plus jeszcze raz wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial wolna chwile to albo sobota wieczor / niedziela rano i bede jechal na chwilke do Nosba... wtedy moge Cie zabrac na malego spota :wink:

wczesniej nie dam rady, bo mam komunie chrzesniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle się prezentuje z Tym zdesiem:wink:

Chyba będę musiał podjechać na spota do Ostr w ten poniedzielnik luknąć jak to na żywca wygląda:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo jak się zjawie na spocie to zginą Ci listwy progowe i dokładka :-D, co do pompki spryskiwaczy to jak chcesz to dostaniesz info jak ją szybko założyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:

hehehe to dobra masz Kobitke moja to by nawet tego nie zauwazyla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY byłeś u naszego Buczera w suchedniowie?

ja cała niedziele zaje..na do 12 na giełdzie póżniej do teściowej musiałem jechać a póżniej trochę zadbałem o żonę nie było się kiedy odezwać ale wyrzuty cały dzieńmiałem :bag:

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:

hehehe to dobra masz Kobitke moja to by nawet tego nie zauwazyla :)

Pablo moja przeszła odpowiednie szkolenie -tyle fotek b6 s line co ona ma na skrzynce chyba w naszej galerii nie ma :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak podejrzewalem... w sobote caly dzien komunia + rodzina.

Mialem jechac do niego w niedziele, ale mial zajety podnosnik.

Bede za to caly dzien 29.05 w NOSBGARAGE, wiec mozesz wtedy wpadac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jakoś z rana przed 14 to podjadę bo mam wolne a 30,05 na Bułgarię lecę moją padliną :decayed:.

na podnośniku auto nie do zaje..nia czyli 80tka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bede od 8-9, max 10 :) wiec zaklep sobie termin i wpadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo kur*a ciekawiej to na obwodnicy Szydlowca nadzialem sie na policyjnego Fiata Bravo (!) na rejestrajach z Płońska (!) [moje rodzinne miasto, 65km od Warszawy w strone Gdanska]. 400zl i 10pkt.

...nie mogli mnie dogonic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY byłeś u naszego Buczera w suchedniowie?

ja cała niedziele zaje..na do 12 na giełdzie póżniej do teściowej musiałem jechać a póżniej trochę zadbałem o żonę nie było się kiedy odezwać ale wyrzuty cały dzieńmiałem :bag:

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:

hehehe to dobra masz Kobitke moja to by nawet tego nie zauwazyla :)

Pablo moja przeszła odpowiednie szkolenie -tyle fotek b6 s line co ona ma na skrzynce chyba w naszej galerii nie ma :polew: :polew:

oj moja to mnie tylko jebie ze ja bardziej kocham A4 niz Ją :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo kur*a ciekawiej to na obwodnicy Szydlowca nadzialem sie na policyjnego Fiata Bravo (!) na rejestrajach z Płońska (!) [moje rodzinne miasto, 65km od Warszawy w strone Gdanska]. 400zl i 10pkt.

...nie mogli mnie dogonic :decayed:

2,5tdi a oni go dojść nie mogli :polew: :polew:

a filnik ogladałeś?

---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ----------

FLY byłeś u naszego Buczera w suchedniowie?

ja cała niedziele zaje..na do 12 na giełdzie póżniej do teściowej musiałem jechać a póżniej trochę zadbałem o żonę nie było się kiedy odezwać ale wyrzuty cały dzieńmiałem :bag:

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:

hehehe to dobra masz Kobitke moja to by nawet tego nie zauwazyla :)

Pablo moja przeszła odpowiednie szkolenie -tyle fotek b6 s line co ona ma na skrzynce chyba w naszej galerii nie ma :polew: :polew:

oj moja to mnie tylko jebie ze ja bardziej kocham A4 niz Ją :decayed:

:polew:

w tym temacie moja Kobitka nie jest zła.

wcześniejsze b6 kopała jak tylko widziała :polew: :polew: teraz jak wsiada do czarnej to ta zaraz jakiś błąd wywala itp :polew: :polew:

oj moja to mnie tylko jebie ze ja bardziej kocham A4 niz Ją :decayed:

:polew:

ja to słyszę jak coś do auta znajdę :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 06:23 ---------- Poprzedni post napisany at 06:06 ----------

wczoraj zmieniłem pompkę od sprysków lamp- 3h jeb....ania (chciałem wężyk oszczędzić- ale się nie udało) Generalnie czułem się jak MIke

images?q=tbn:ANd9GcSp9kuYabyxm9G2xiKxlCyIkY1tdUFrm9I6PIfTmepq5UknwnfuouXy6oqpFQ:polew::polew: (zostań bohaterem w swoim garażu)

Oczywiście pierwszy test na wyłączonych lampach był nie udany :wallbash: :wallbash:ale póżniej mnie oświeciły odpowiednie osoby i już było cacy :polew::decayed:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 06:23 ----------

jeszcze wczoraj zauważyłem że nie świącą mi lampki w drzwiach :wallbash: czyli pewnie mikrostyki do przeczyszczenia- ale to jak kupię jakieś nowe głośniki to dopiero będę boczki ściągał żeby nie dublować roboty :bag:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 07:05 ----------

Żeby nie było że tylko autko naprawiam wczoraj dla mej wielkiej wygody wpadła na pokład BT z literką D czyli najbardziej rozwojowy :polew::polew::polew::polew:

było ciężko Majster był ledwo ciepły ale dał radę (WIELKIE DZIĘKI DOMIN79).

Mam trochę do W-wki ale niedługo znowu do was podjadę Pijusy :decayed::decayed:

wczoraj też przy dzięki pomocy Karola (Stolkiena :hi::hi: sorry za pobudkę ) ja SAM :decayed: zmieniłem wtyczkę w przetwornicy i wybrałem się na rezanie jak wyżej :grin::banan::banan:.

Naoglądałem się konkretnie zmodzonych B6 i oczywiście poznało się Ekipę :hi::hi::hi::hi::hi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby bylo kur*a ciekawiej to na obwodnicy Szydlowca nadzialem sie na policyjnego Fiata Bravo (!) na rejestrajach z Płońska (!) [moje rodzinne miasto, 65km od Warszawy w strone Gdanska]. 400zl i 10pkt.

...nie mogli mnie dogonic :decayed:

2,5tdi a oni go dojść nie mogli :polew: :polew:

a filnik ogladałeś?

---------- Post dopisany at 06:06 ---------- Poprzedni post napisany at 06:04 ----------

FLY byłeś u naszego Buczera w suchedniowie?

ja cała niedziele zaje..na do 12 na giełdzie póżniej do teściowej musiałem jechać a póżniej trochę zadbałem o żonę nie było się kiedy odezwać ale wyrzuty cały dzieńmiałem :bag:

---------- Post dopisany at 06:34 ---------- Poprzedni post napisany at 06:33 ----------

dokladnie tak jak piszesz całkiem inne auto gratuluje jest mega:kox::thumbup1:
dzisiaj Moja Pani mówi "no ta dokładka robi robotę" :decayed::polew:

hehehe to dobra masz Kobitke moja to by nawet tego nie zauwazyla :)

Pablo moja przeszła odpowiednie szkolenie -tyle fotek b6 s line co ona ma na skrzynce chyba w naszej galerii nie ma :polew: :polew:

oj moja to mnie tylko jebie ze ja bardziej kocham A4 niz Ją :decayed:

:polew:

w tym temacie moja Kobitka nie jest zła.

wcześniejsze b6 kopała jak tylko widziała :polew: :polew: teraz jak wsiada do czarnej to ta zaraz jakiś błąd wywala itp :polew: :polew:

oj moja to mnie tylko jebie ze ja bardziej kocham A4 niz Ją :decayed:

:polew:

ja to słyszę jak coś do auta znajdę :whistling::polew:

---------- Post dopisany at 06:23 ---------- Poprzedni post napisany at 06:06 ----------

wczoraj zmieniłem pompkę od sprysków lamp- 3h jeb....ania (chciałem wężyk oszczędzić- ale się nie udało) Generalnie czułem się jak MIke

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSp9kuYabyxm9G2xiKxlCyIkY1tdUFrm9I6PIfTmepq5UknwnfuouXy6oqpFQ:polew::polew: (zostań bohaterem w swoim garażu)

Oczywiście pierwszy test na wyłączonych lampach był nie udany :wallbash: :wallbash:ale póżniej mnie oświeciły odpowiednie osoby i już było cacy :polew::decayed:

---------- Post dopisany at 07:05 ---------- Poprzedni post napisany at 06:23 ----------

jeszcze wczoraj zauważyłem że nie świącą mi lampki w drzwiach :wallbash: czyli pewnie mikrostyki do przeczyszczenia- ale to jak kupię jakieś nowe głośniki to dopiero będę boczki ściągał żeby nie dublować roboty :bag:

---------- Post dopisany 30-09-2012 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 07:05 ----------

Żeby nie było że tylko autko naprawiam wczoraj dla mej wielkiej wygody wpadła na pokład BT z literką D czyli najbardziej rozwojowy :polew::polew::polew::polew:

było ciężko Majster był ledwo ciepły ale dał radę (WIELKIE DZIĘKI DOMIN79).

Mam trochę do W-wki ale niedługo znowu do was podjadę Pijusy :decayed::decayed:

wczoraj też przy dzięki pomocy Karola (Stolkiena :hi::hi: sorry za pobudkę ) ja SAM :decayed: zmieniłem wtyczkę w przetwornicy i wybrałem się na rezanie jak wyżej :grin::banan::banan:.

Naoglądałem się konkretnie zmodzonych B6 i oczywiście poznało się Ekipę :hi::hi::hi::hi::hi: .

Byłeś w okolicy i nic nie dałeś znać:thumbdown: Do domina79 to nie ma co jeździć bo sie człowiek załamuje tylko że serią jeździ:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu szybko wpadłem na robutkę i uciekłem- ale deprechę zaraz po wjeżdzie na podwórko złapałem. Chłopaki fajnie działają :decayed:

niebawem znowu będę się wybierał to się ustawimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...