Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Auto się uspokoiło ????

trochę ale coś mu jeszcze jest niedobrego. jak będziesz jechał do Ostro bierz sprzęt i wpadaj :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 06:09_________________________________________________

dziś też kawę wylałeś :tongue4: :tongue4:

nie było na kogo :polew: :polew:

u mnie kawa na kokpicie to norma- jak nie wyleje się przez dziury przy dojeżdziedo garażu to na zakręcie kropelka albo 2 poleci :disgust:

A jeśli mowa o kawie wczoraj przyszedł taki bajer w podłokietnik :decayed:

pierd_ka.jpg

Hehe pks prawie 2 godziny jedzie :polew: :polew: życzę powodzenia :decayed:

ostatni raz PKS jechałęm tamtej zimy jak auto na letnich w ostro stało- piękna sprawa wsiadasz i kima w sekundę- ale żęby tak codziennie :sick3: w drugą stronę jechałem oplen Staruszka- jeszcze dobrze z Kielc nie wyjechałęm a już cały spocony byłem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kup sobie moze fure na dojazdy do roboty i tyle. Cos taniego... w gazie :polew: albo dyszlu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kup sobie moze fure na dojazdy do roboty i tyle. Cos taniego... w gazie :polew: albo dyszlu :naughty:

myślałem nad tym-nie kalkuluje się w żaden sposób.

jak lpg będzie ponad 3pl trzeba będzie zacząć szukać pracy w Kielcachtzw kop na zachęte :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kup sobie moze fure na dojazdy do roboty i tyle. Cos taniego... w gazie :polew: albo dyszlu :naughty:

myślałem nad tym-nie kalkuluje się w żaden sposób.

jak lpg będzie ponad 3pl trzeba będzie zacząć szukać pracy w Kielcachtzw kop na zachęte :thumbdown:

Seicento w gazie. Za 2 kola mozna kupic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kup sobie moze fure na dojazdy do roboty i tyle. Cos taniego... w gazie :polew: albo dyszlu :naughty:

myślałem nad tym-nie kalkuluje się w żaden sposób.

jak lpg będzie ponad 3pl trzeba będzie zacząć szukać pracy w Kielcachtzw kop na zachęte :thumbdown:

Seicento w gazie. Za 2 kola mozna kupic :naughty:

nie wiem czy dałbym radę ale to zawsze jakaś perspektywa :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, kup sobie moze fure na dojazdy do roboty i tyle. Cos taniego... w gazie :polew: albo dyszlu :naughty:

myślałem nad tym-nie kalkuluje się w żaden sposób.

jak lpg będzie ponad 3pl trzeba będzie zacząć szukać pracy w Kielcachtzw kop na zachęte :thumbdown:

Seicento w gazie. Za 2 kola mozna kupic :naughty:

nie wiem czy dałbym radę ale to zawsze jakaś perspektywa :>

Ja tez do pracy latam ale tylko 250km miesiecznie takze malo :wink4: Ale jak na 1 osobe seicento nie jest takie zle :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250km muszę czasem jednego dnia trzeba zrobić :thumbdown: i tu jest plus A4 że jest za***iście wygodnie i pewnie- jechałem Golfem Żonki osstatnio- z baku prawie nie zeszło ale porównania nie ma w komforcie itp. [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 07:35_________________________________________________idzie zima znajdz 3 różnice

DSC00618.jpg

DSC00622.jpg

DSC00620.jpg

DSC00621.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250km miesieczne? ale to chyba nie codziennie?

1 tydzien w miesiacu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250km muszę czasem jednego dnia trzeba zrobić :thumbdown: i tu jest plus A4 że jest za***iście wygodnie i pewnie- jechałem Golfem Żonki osstatnio- z baku prawie nie zeszło ale porównania nie ma w komforcie itp. [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 07:35_________________________________________________idzie zima znajdz 3 różnice

DSC00618.jpg

DSC00622.jpg

DSC00620.jpg

DSC00621.jpg

Ja tam nie widze roznic :decayed: tyle ze sniegu nie ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odzyskales komfort, co ? :naughty:

masakra :kox:

a jeszcze jak mniałem 1,3 bara w kole jakbym jechał na balonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na 17" to kawy już nie wylejesz :polew: :polew:

w następny poniedziałe się przekonamy :kox: . Dzisiaj miałem do Ciebię zajechać po drodze do pracy ale 5 minut za póżno z domyu wyszedłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na 17" to kawy już nie wylejesz :polew: :polew:

w następny poniedziałe się przekonamy :kox: . Dzisiaj miałem do Ciebię zajechać po drodze do pracy ale 5 minut za póżno z domyu wyszedłem

Ty do mnie byś wpadł :decayed::tongue4:

Wrzucasz stal na zimę czy alu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście kupiłem auto na zimowej 17 takto pewnie byłaby stal- mam 17tkę z musu :polew: :polew:

jak będę leciał do STOLYCY niebawem (a pewnie będę jechał na Mikołajkowe zakupy z Małżonką) to może coś się wymyśli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a szczęście kupiłem auto na zimowej 17 takto pewnie byłaby stal- mam 17tkę z musu :polew: :polew:

jak będę leciał do STOLYCY niebawem (a pewnie będę jechał na Mikołajkowe zakupy z Małżonką) to może coś się wymyśli :wink4:

dzwoń jak coś numer masz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...