Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj :kox: ale dzięki :kox:

Panie Łukaszu teraz na on i na pb i na lpg się nie opyla- ale tnę koszty na wszystkim. myślę na d ibizką :bag: 1,4tdi. na rok dwa. ale to są przymyślenia-toż ja uwielbiam moją czarną qqq.wę chociaż mnie wkurza :embarrassed::polew:

mam nadzieje ze wiesz komu RS`y w jedynym slusznym rozmiarze sprzedac?? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj :kox: ale dzięki :kox:

Panie Łukaszu teraz na on i na pb i na lpg się nie opyla- ale tnę koszty na wszystkim. myślę na d ibizką :bag: 1,4tdi. na rok dwa. ale to są przymyślenia-toż ja uwielbiam moją czarną qqq.wę chociaż mnie wkurza :embarrassed::polew:

mam nadzieje ze wiesz komu RS`y w jedynym slusznym rozmiarze sprzedac?? :cool1:

wiem wiem tylko razem z gumami :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj :kox: ale dzięki :kox:

Panie Łukaszu teraz na on i na pb i na lpg się nie opyla- ale tnę koszty na wszystkim. myślę na d ibizką :bag: 1,4tdi. na rok dwa. ale to są przymyślenia-toż ja uwielbiam moją czarną qqq.wę chociaż mnie wkurza :embarrassed::polew:

mam nadzieje ze wiesz komu RS`y w jedynym slusznym rozmiarze sprzedac?? :cool1:

wiem wiem tylko razem z gumami :decayed:

oj z gumami to jak cygan za babke bedziesz chcial :decayed: U mnie w domku czekaja grzecznie continentale :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no opony mają pare tyś przelotu.

ale póki co myślę- graty ewentualnie po sprzedaniu auto będęwysprzedawał. [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:27_________________________________________________jeszcze po kratki do dokładki s line muszę jechać w piątek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no opony mają pare tyś przelotu.

ale póki co myślę- graty ewentualnie po sprzedaniu auto będęwysprzedawał. [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:27_________________________________________________jeszcze po kratki do dokładki s line muszę jechać w piątek po pracy.

To kratki tez biore :decayed: Z kolami bedziemy sie dogadywac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop :decayed: jeszcze nie sprzedaję :wink4:[br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 11:40_________________________________________________a poza chyba założe front s line żeby chociaż chwilę oczy nacieszyć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same wzloty i upadki masz z tym autem :decayed:

żebyś wiedział :confused4:

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same wzloty i upadki masz z tym autem :decayed:

żebyś wiedział :confused4:

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

opierdol mi silnik za 2tysie i zaloz dyszla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andriu Powiem Ci że To by był interes życia... :good:

No dla Marcina na pewno :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcin niestety Krok w tył. :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________Marcin. mam dla Cibie dobrą wiadomość.

Mam dla Ciebie czujnik do tego napinacza łańcuszka..

Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: :evil:

I co ?> Nie mów że wujek zły.... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same wzloty i upadki masz z tym autem :decayed:

żebyś wiedział :confused4:

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

Zmień wtryskiwacze!!!!!!!! Ile razy jeszcze to musisz uslyszeć/przeczytać :gwizdanie:

zmienisz auto którego nie bedziesz znał histori napraw, po czasie zaczniesz do niego dokładac (rozrząd płyny filtry jakeis tam ukryte wady i się uzbiera tej kaski) :) A tak to wiesz co masz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

mnie to zdziwiło że te wtryski założyłeś skoro wiedziałeś co ja z nimi miałem i ile km wytrzymały ,zmień na coś porządnego i tyle a nie gadaj o sprzedaniu :quattro: bo kurde nawet nie dałeś się przewieść na śniegu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Marcin niestety Krok w tył. :kox:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 13:25_________________________________________________Marcin. mam dla Cibie dobrą wiadomość.

Mam dla Ciebie czujnik do tego napinacza łańcuszka..

Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: :evil:

I co ?> Nie mów że wujek zły.... :cool1:

czujnik zmieniłem u NOSBA ostatnio i też wytrzymał bez błędu 200km :polew: :polew: :polew:

Karol ten czujnik to tzw chu. chu.. :>

z tym gazem nie mogę do nih dojechać bo co wracam do domu to coś wypada i nie mam kiedy stanąć u nich :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 16:40_________________________________________________

same wzloty i upadki masz z tym autem :decayed:

żebyś wiedział :confused4:

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

Zmień wtryskiwacze!!!!!!!! Ile razy jeszcze to musisz uslyszeć/przeczytać :gwizdanie:

zmienisz auto którego nie bedziesz znał histori napraw, po czasie zaczniesz do niego dokładac (rozrząd płyny filtry jakeis tam ukryte wady i się uzbiera tej kaski) :) A tak to wiesz co masz :wink4:

Plastuch w starych klekotach nie ma tyle ukrytych wad - byle nie walone było i turbo w niarę sprawne-ale póki co rozmyślam sobie. [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 16:42_________________________________________________

km drożeją o one nie chce mniej palić :wallbash: :wallbash: :wallbash: walczę ze sobą co robić

mnie to zdziwiło że te wtryski założyłeś skoro wiedziałeś co ja z nimi miałem i ile km wytrzymały ,zmień na coś porządnego i tyle a nie gadaj o sprzedaniu :quattro: bo kurde nawet nie dałeś się przewieść na śniegu :gwizdanie:

jak nie sprzedam do końca miesiąca masz jeszcze szansę :naughty:

megiki fajne- 20kkm wytrzymały - może te hany -tylko nowe i jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik do tego napinacza łańcuszka..

Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: :evil:

I co ?> Nie mów że wujek zły.... :cool1:

czujnik zmieniłem u NOSBA ostatnio i też wytrzymał bez błędu 200km

Chooj wie na co żeś ty zmienił. ja mam oryginalesa .... ale jak nie chcesz ... To .... ..... :)

Magic Jet ? Szajs / badziewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik do tego napinacza łańcuszka..

Może w końcu pogasimy tą choinkę na żegarach :)L: :evil:

I co ?> Nie mów że wujek zły.... :cool1:

czujnik zmieniłem u NOSBA ostatnio i też wytrzymał bez błędu 200km

Chooj wie na co żeś ty zmienił. ja mam oryginalesa .... ale jak nie chcesz ... To .... ..... :)

Magic Jet ? Szajs / badziewie

no jak masz lepszy to nie ma tematu :>

a jakie wtryski poleciłbyś Karol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes. Chyb a trzeba Ci pokazać jak się "Cytuje "

Mam Oryginalny "podstawimy zobaczymy"

Nie wiem jakie wtryski polecić...

Nie mam LPG :D to niepomoge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes. Chyb a trzeba Ci pokazać jak się "Cytuje "

Mam Oryginalny "podstawimy zobaczymy"

Nie wiem jakie wtryski polecić...

Nie mam LPG :D to niepomoge :)

przygadał kocioł garnkowi :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...