Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a może to być któryś z tychkabelków co do klocka idą??? można je jakość spiąć na krótko-czy jak to się tam mówi??? zanim zjadę te klocki i tak zmienię na albo 320 albo 345. a teraz mnie tylko ta kontrolka denerwuje jak piszczy

Opublikowano

(o) jak masz taka kontrolke zolta na FISIE to klocki z przodu pomalu do wymiany . A czesto tak bywa , ze w trzecim swiatle stop moze ktorys kabelek poprostu zasniadzial :wink4:

Opublikowano
  • Autor

klocki sa nowe- moze 5kkm na nich zrobiłem- moze coś naderwali przy montażu a teraz przy pierwsym hamowaniu mam komunikat break stop light ale wszystkie swiatła ładnie świecą itp. tylko gdzieś rozłącza i się właśnie nad całkowitym odłączeniem tych kabli zastanawiam- jak się nie da odstawię auto do elektryka niech sie męczy- dzisiaj jeszcze na kanał wjadę moze będzie się dało samemu coś zlutować czy cuś :confused4: .

Opublikowano

Mam gdzies taki czujnik chyba ;p Pozatym mozna przekrecic z twojego starego napinacza :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mam gdzies taki czujnik chyba ;p Pozatym mozna przekrecic z twojego starego napinacza :mysli:

właśnie przy starym nie było :confused4: nic się nie dzieje- przyjdzie nowy to sam czujnik się przekreci :> . Trzeba było mówić wcześniej ze masz ten czujnik zamienilibyśmy w celach badawczych czy to będzie to :bicz3: :bicz3:
Opublikowano

ale z Was pierdoły :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ale z Was pierdoły :naughty: :naughty:

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

Opublikowano

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

Opublikowano
  • Autor

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:
Opublikowano

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:

bardzo dobrze przypomnij mu :)

w okolycy hm a nie wiem a co stęskniłeś się czy grilla robisz :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co do tego czujnika tak poważnie to bardzo się nie napinam- wiem ze świeci kontrolka ale nic sie tam nie dzieje więc jeżdzę- teraz wymienię bo się gwarancja kończy zaraz więc muszę się sprzedającemu przypomnieć. [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 06:51_________________________________________________

jeszcze słowo :vava::polew:

to sie nazywa brak komunikacji

oj Marcinku :decayed:

tylko psocisz :>

TY lepiej powiedz kiedy będziesz w okolicy :wink4:

bardzo dobrze przypomnij mu :)

w okolycy hm a nie wiem a co stęskniłeś się czy grilla robisz :decayed: :decayed:

wpadaj coś się pomyśli wpadaj
Opublikowano

wpadaj

okey

:hi: :hi:

przypomnij mi się na kom swoim numerem :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

co by nie było że auto tylko się psuje :polew: :polew: zakupiłem kierę multi z b7

9bfcafeb82642a5bmed.jpg

teraz pozbierać resztę gratów :kox:

Opublikowano

co by nie było że auto tylko się psuje :polew: :polew: zakupiłem kierę multi z b7

9bfcafeb82642a5bmed.jpg

teraz pozbierać resztę gratów :kox:

:naughty: nieźle :kox:

Opublikowano

kox fpytke to od Daniela?? :decayed:

Opublikowano

Ja mam sline a nie taka dziadowke :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

kox fpytke to od Daniela?? :decayed:

nie ale już wiem które kratki miałem wziąść :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 21:59_________________________________________________

Ja mam sline a nie taka dziadowke :kox::polew:

ty lepiej wymyśl czemu ten dziad więcej pali- w poniedziałek albo w środę jadę z tymi wtryskami niech dają nowe. któregoś dnie po te kratki przyjadę.
Opublikowano

Co Ty tak na te kratki się udałeś :decayed: Od 2 dni o tych kratkach gadasz :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.