Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj u tych mechanuików :sick3: i jestem w szoku- coś tam pogrzebał (zmienił dawkę) i w trasie na komputerze pojawiało się nawet 9,9l co wcześniej jak było 11,6 był cud- przy jeżdzie 120-130 10,5l czyli tak jak powinno być ale że ja licznikowi nie wierzę czekamy jak zejdzie z baku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli pali niewiele mniej niz 2.7TT :)

najważniejsze że mnie niż pare dni temu :wink4: - 2,7 to inna liga - może kiedyś .

Michał ja tu liczę że w końcu posadzę się obok kierowcy i zobaczę jak to Twoje cudo lata :good: oblukaem ostatnio i docelowo chciałbym żeby moja tak kiedyś wyglądała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja tu liczę że w końcu posadzę się obok kierowcy i zobaczę jak to Twoje cudo lata :good: oblukaem ostatnio i docelowo chciałbym żeby moja tak kiedyś wyglądała :kox:

lata jak lata, jak zwykle 2.7 :) jak jezdziles Nosba B5, to jest podobnie.

jak bede odbieral, to sie spikniemy.

ogladales pewnie ja usyfiona jak nie wiem, wiec lepiej poczekaj az bedzie skonczona i na nowym kole :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ja tu liczę że w końcu posadzę się obok kierowcy i zobaczę jak to Twoje cudo lata :good: oblukaem ostatnio i docelowo chciałbym żeby moja tak kiedyś wyglądała :kox:

lata jak lata, jak zwykle 2.7 :) jak jezdziles Nosba B5, to jest podobnie.

jak bede odbieral, to sie spikniemy.

ogladales pewnie ja usyfiona jak nie wiem, wiec lepiej poczekaj az bedzie skonczona i na nowym kole :naughty:

z Nosberm jechałe po emerycku :>

fakt kół jej brakował jak ją widziałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

montujesz ten zderzak tylni od S4?? możesz bys sprzedał dalej, :naughty: ma parktronik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawal jak mu wyskoczylo na fisie 11,6 spalania , nie sprzedaje bo fis pokazuje juz 9,9 ... Spali wdg mnie tyle samo co wczesniej przy tej samej jezdzie . To nie sruba gdzie gaz skrecisz... No ale zobaczymy. Wazne ze na fisie mniej pokazuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pali tyle samo jak nie więcej :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

ale już tyle gratów mam do niej że szkoda oddać ją w cudze ręce.

a Ty zamiast tu się wymądrzać mów co robić żeby spalanie było takie jak wcześniej :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto spali tyle ile ma spalic. Ono jedzie po lambdzie , przeplywce itp. Wiec jesli potrzebuje wiecej paliwa to sobie samo wezmie i na nic ci ty regulacja gazu nie po to ona jest. Jesli wszystko jest w takim stanie jak bylo wzrost spalania nastapil pewnie dlatego ze spadla temperatura na dworzu. Wtryski hmm... moga juz kulawo podawac i tez moze dlatego wiecej palic ale nie wydaje mi sie. Hany mozna zawsze wrzucic ale to ponad 400 zl ( wtryski + rozdzielacz + wezyki no chyba ze zrobic to na listwie tez ale jak juz poprawiac po tych gamoniach to lepiej na pojedyncze i nawiercic kolektor jak bog przykazal ). Tyle odemnie a teraz serdecznie wal sie :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle odemnie a teraz serdecznie wal sie :hi::decayed:

sam się wal Buraku :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :polew: :polew: :polew: :polew:

mów lepiej za ile nowe tryski załatwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ważne jest żeby na LPG i PB na fisie pokazwało Ci tak samo albo bardzo podobnie, wtedy wiadomo że LPG masz dobrze wyregulowane. Bo jak czasy wtrysków były by za długie to będzie za bogato i komp silnika będzie skracał czasy wtrysków Paliwa (jednocześnie będzie pokazywało mniej na Fis) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem- i tak było do chwili kiedy nie zaczął mi więcej palić. Jest plan że będę do Bembenków jeżdził aż im się znodzi i mi dadzą nowe tryski a twedy trzeba tylko wszystko ustawić tak jak było i jeżdzić. hana nie będę zakładał- te mi wytrzymały 30kkm więc (nawet przyzakupie) za cenę hana zmienię te 3 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...