Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

a na uj mi ona :decayed: :decayed: :decayed: miałem zołożyć na handel ale auto zostaje- możemy się na spota zmówić jak coś :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

a na uj mi ona :decayed: :decayed: :decayed: miałem zołożyć na handel ale auto zostaje- możemy się na spota zmówić jak coś :wink4:

O mozemy :good: Ja z kobieta na pewno bede takze mozna bro jakies zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem do Ciebię zajechać po drodze do pracy ale 5 minut za póżno z domyu wyszedłem

Było stylem emeryckim nie jechać to byś 10 min nadrobił :tongue4:

a tak na poważnie nie było mnie w domu od 10do 14 więc nie zastałbyś mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odebrałem kolejne graty do montażu a mianowicie listwy S4

fb945d4698d535d5med.jpg

9f4a94fd1f292e97med.jpg

jeszcze tylko muszę to wszystko pomalować i założyć ale nie oszukujmy się przymiarka na surowo w piątek :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czekam na kratki s line i powoli będę zabierał się za montaż bo już graty pajęczyną zaczynają zachodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdjecie zrobione wszystko pięknie i OOOO. myślałem nad fejkami ale jakoś się nie przekonałem. a te wisiały na allegro długo długo az sprzedający pękł :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zdjecie zrobione wszystko pięknie i OOOO. myślałem nad fejkami ale jakoś się nie przekonałem. a te wisiały na allegro długo długo az sprzedający pękł :kox::naughty:

i :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A narzeka że kasiury nie ma :tongue4: :tongue4:

znowu nie mam :wallbash::polew:

Fajne auto będzie wyglądać :good:

:wink4: :wink4:

generalnie jak juz przyjdzie czas na zmianę auta to powinno wyglądać tak jak należy. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:32_________________________________________________

oo widzę ładne listewki :naughty::tongue4:

jak byłbyś grzeczny cały rok to Mikołaj i Tobie by takie przytargał :polew::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi brak B6 ;([br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:45_________________________________________________Chyba kupie golasa z 2001 z przebiegiem 300-400 tys. i się zacznie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi brak B6 ;([br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:45_________________________________________________Chyba kupie golasa z 2001 z przebiegiem 300-400 tys. i się zacznie :kox:

to lepiej jakieś B5 S4 to chociaż bedzie czym latać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...