Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

a na uj mi ona :decayed: :decayed: :decayed: miałem zołożyć na handel ale auto zostaje- możemy się na spota zmówić jak coś :wink4:
Opublikowano

Ja bym sie nie odwazyl wrzucac foto swojej na stali 15` :bag:

ale za to żęby nie lusterka miałbyś black madafaka :kox::decayed: [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 14:04_________________________________________________

tyle ze sniegu nie ma :D

właśnie to mnie martwi czy aby nie za wcześnie zmieniłem.

Teraz mogę powiedzieć że miedzy 17 a 19 czu różnicę- przy przesiadce w drugą str(z 17 na 19) tak tego nie czułem :rolleyes:

jeszcze 2 chromy mi zostaly :decayed: Grill i z tylu to cos pod klapa i bedzie shadow line :kox: :kox:

Ty jak bedziesz w wawie to bierz dokladke ode mnie od razu :cool1:

a na uj mi ona :decayed: :decayed: :decayed: miałem zołożyć na handel ale auto zostaje- możemy się na spota zmówić jak coś :wink4:

O mozemy :good: Ja z kobieta na pewno bede takze mozna bro jakies zrobić :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to teraz ja będę ciągnął Żonędo W-wki a nie ona mnie :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj miałem do Ciebię zajechać po drodze do pracy ale 5 minut za póżno z domyu wyszedłem

Było stylem emeryckim nie jechać to byś 10 min nadrobił :tongue4:

a tak na poważnie nie było mnie w domu od 10do 14 więc nie zastałbyś mnie .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

dzisiaj odebrałem kolejne graty do montażu a mianowicie listwy S4

fb945d4698d535d5med.jpg

9f4a94fd1f292e97med.jpg

jeszcze tylko muszę to wszystko pomalować i założyć ale nie oszukujmy się przymiarka na surowo w piątek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
:good: będzie :kox:
Opublikowano
  • Autor

jeszcze czekam na kratki s line i powoli będę zabierał się za montaż bo już graty pajęczyną zaczynają zachodzić.

Opublikowano

Listwy laminat ?

Opublikowano
  • Autor

Listwy laminat ?

:bicz3: :bicz3: only ORI :decayed:
Opublikowano

A dziwnie wyglądają :)

Opublikowano
  • Autor

tak zdjecie zrobione wszystko pięknie i OOOO. myślałem nad fejkami ale jakoś się nie przekonałem. a te wisiały na allegro długo długo az sprzedający pękł :kox::naughty:

Opublikowano

tak zdjecie zrobione wszystko pięknie i OOOO. myślałem nad fejkami ale jakoś się nie przekonałem. a te wisiały na allegro długo długo az sprzedający pękł :kox::naughty:

i :good:

Opublikowano

Listwy laminat ?

:bicz3: :bicz3: only ORI :decayed:

:good:

Opublikowano

A narzeka że kasiury nie ma :tongue4: :tongue4:

Fajne auto będzie wyglądać :good:

Opublikowano

oo widzę ładne listewki :naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A narzeka że kasiury nie ma :tongue4: :tongue4:

znowu nie mam :wallbash::polew:

Fajne auto będzie wyglądać :good:

:wink4: :wink4:

generalnie jak juz przyjdzie czas na zmianę auta to powinno wyglądać tak jak należy. [br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:32_________________________________________________

oo widzę ładne listewki :naughty::tongue4:

jak byłbyś grzeczny cały rok to Mikołaj i Tobie by takie przytargał :polew::good:
Opublikowano

Jak mi brak B6 ;([br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:45_________________________________________________Chyba kupie golasa z 2001 z przebiegiem 300-400 tys. i się zacznie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak mi brak B6 ;([br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 21:45_________________________________________________Chyba kupie golasa z 2001 z przebiegiem 300-400 tys. i się zacznie :kox:

to lepiej jakieś B5 S4 to chociaż bedzie czym latać?
Opublikowano

Eee wsadzi sie 2.7 albo 3.0 TDI z B7 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.