Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne suwenir przyszedł w tamtym tygodniu thanks Czaki :good:

e323086c83a17a41med.jpg

a tu kratki które już jakiś czas temu przyszły- FLY :good:

9ac1c9e51eb0eb53med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak dla mnie S-line jest ładniejszy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczyna mi się S4 podobać ale do Sline brakuje mi już tylko środkowego grilla więc będzie mixtura- najwyżej się zmieni za jakiś czas :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czarnym lakierze podoba mi sie bardziej body S4 :) ale w kazdym innym wole S-line'a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aucie mam front s-line bo mi się zawsze bardziej podbał ale w garażu leży też zderzak z s4 i powiem szczerze też jest fajny :slina:, jednego jestem pewnien, albo cały s-line albo s4, łączenie jakoś mi niedokońca podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

front bedzie s line- zaje.ście mi się podoba z ES będzie dufffa i listwy boczne z s line przód i listwy progowe- po równo. a i teraz następny mod to (prócz pozakładania tego wszystkiego w końcu na auto) rns ale to najwcześniej przed wakacjami. miejmy nadzieję że dojedzie ta moja padaczka do Bułgarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie z S4 jak zwykle kupę problemów, bo nic nie pasuję, także ze względów finansowych i estetycznych wybrałbym s-line :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czas się trochę pożalić- był spokój auto jeżdziło aż w końcu zaczeła się sypać powoli- pierw wachacz zaczął bić+łożysko+spalona wycieraczka- w sumie pierdoły i już zacząłem powoli naprawy ale jak ja tego nie lubię :wallbash::wallbash:

a z pozytywnych stron życia- założyłem listwy S4 i jest mega kozak gdzieś od tygodnie nie ma podejścia pod auto żebym nie popatrzył chociaż przez chwilę

81b50acb413bd8bfmed.jpg3fa770cfe502e7a0med.jpg25908f288f1e123fmed.jpg

w weekend wpadną listwy progowe s line

a w przyszły jak się uda progi pójdą w kolor :dancing:

---------- Post added at 11:25 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

aaa i mam plan umyć auto :polew::polew: i chyba już czas przejść na letnie koło :whistling: :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

good shit te listwy:naughty: Z tym body coś wymodziłeś?? Ja bym założył na przód s-line a tył to jak tam chcesz bo nawet i seria w kolorze i z ładnymi fifuszkami ładnie wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak S4 sprzedałem bo kasa byla potrzebna- szukam teraz takiej dokładki jak ma WRC na swojej B6 :naughty: :naughty: albo jak się trafi s line to też dobrze :naughty:

Listwy to jest inna liga- mega efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak S4 sprzedałem bo kasa byla potrzebna- szukam teraz takiej dokładki jak ma WRC na swojej B6 :naughty: :naughty: albo jak się trafi s line to też dobrze :naughty:

Listwy to jest inna liga- mega efekt

Myślałem nad nimi ale nadal wydaje mi się chore wyrzucać prawie 1k zł na 4 plastikowe listewki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zakladaj tyl s-line, zobaczysz jak u mnie fajnie wyglada :jerk:

Sobota w Kielcach aktualna?

MALUJ DOKLADKI !!:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zakladaj tyl s-line, zobaczysz jak u mnie fajnie wyglada :jerk:

Sobota w Kielcach aktualna?

MALUJ DOKLADKI !!:naughty:

U ciebie to kolor auta robi niezłą robote:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak S4 sprzedałem bo kasa byla potrzebna- szukam teraz takiej dokładki jak ma WRC na swojej B6 :naughty: :naughty: albo jak się trafi s line to też dobrze :naughty:

Listwy to jest inna liga- mega efekt

Myślałem nad nimi ale nadal wydaje mi się chore wyrzucać prawie 1k zł na 4 plastikowe listewki :thumbdown:

też tak o nich myślałem ale ten Zielony wyżej wjechał mi na ambicje w Dywizionie i nie było siły żeby ich nie kupić :whistling: :whistling:

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Marcin, zakladaj tyl s-line, zobaczysz jak u mnie fajnie wyglada :jerk:

Sobota w Kielcach aktualna?

MALUJ DOKLADKI !!:naughty:

jak się trafi s linę to założę- teraz chyba psiknę tyl w kolor i już- co do soboty to tak na dwa razy bo mam sprawę do załatwienia :wallbash: i jak dam radę to jak najbardziej tak. w końcu obczaiłbym to cudo na chodzie :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te listwy s4 brzydkie :naughty:

jest :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj u mechaniora- diagnoza cieknący amortyzator :wallbash::wallbash: :wallbash: .

Teraz dylemat co założyć :eusathink::sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...