Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ile on Ci wiecej będzie palił 2-4 litry, a wrażenia z jazdy bezcenne

więcej-jechaliśmy z Nosbem powoli mówił że koło 13L a to za dużo a bex pali tyle samo swap prosty i przyjemny byłby.
Opublikowano

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

Opublikowano
  • Autor

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

tyle to mój teraz pali :decayed::wink4:
Opublikowano

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

tyle to mój teraz pali :decayed::wink4:

tylko nasze pala tyle LPG a Michał pisze o PB, więc na LPG jego 2.7BiT będzie palic ok 20-30% wiecej

Opublikowano
  • Autor

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

tyle to mój teraz pali :decayed::wink4:

tylko nasze pala tyle LPG a Michał pisze o PB, więc na LPG jego 2.7BiT będzie palic ok 20-30% wiecej

moja pali 10 i PB i LPG więc pewnie i 2.7 też by się tak dało ustawić-ale póki ten jeżdzi niech jeżdzi.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:23_________________________________________________i mam zagwostkę- czy zakładać kompletny Sline czy założyć przód S line a tył z S4/ nie byłoby problemu gdyby nie listwa na przednim zderzaku- jakiś ruski dekor :wallbash: :wallbash: (żeby nie ona to nawet bym się nie zastanawiał co robić :thumbdown: ) jak sądzicie?
Opublikowano
  • Autor
dupka S4 jest piękna ale co z tą cholerną listwą na przednim- ciekawe czy da się zerwać :mysli: .

dzisiaj właśnie zacząłem się nad tym zastanawiać (co z tą listwą :thumbdown: )- zaraz mam nadzieję przyjdzie reszta gratów i chciałem je w końcu pozakładać :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

..tej listwy nie zerwiesz niestety :confused4: miałem takie same zderzaki z odbojami :wallbash: lepiej zakupić jakiś przedni pomalować i założyć dokładke s-line :naughty:

Opublikowano

Zrób pełen pakiet S4 :naughty:

Opublikowano

Marcin odpowiadajac na pytanie jakei body ...

Moze załoz takie :

535-1419-large.jpg

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Zrób pełen pakiet S4 :naughty:

przód z S4 jest słaby :thumbdown: :thumbdown: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:22_________________________________________________

Marcin odpowiadajac na pytanie jakei body ...

Moze załoz takie :

535-1419-large.jpg

:polew:

widzę że foto z prywatnej kolekcji :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

s4 !

Opublikowano
  • Autor

s4 !

i tak też będzie :decayed: :decayed: :decayed: BODY MIX musi być :>
Opublikowano

Daj S4 s-line to co drugi na forum :)

Opublikowano
  • Autor

Daj S4 s-line to co drugi na forum :)

decyzja zapadła będzie body mix jak miało być na początku :wink4:

wczoraj spadł śnieg i moja Pani nwet a prostej piszczała jak nam dupcia zaczynała iść bokiem.

Teraz widzę że bez Q jazda zimą była nudna :kox:

Opublikowano

Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu :)

Opublikowano

Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu :)

Noooo, to widac że nie masz Q :wink4:jest zabawa i prawie zabawa :)

Opublikowano
  • Autor

Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu :)

Q ma to do siebie że na prostej dasz mu więcej gazu i już Ci dupsko bokiem idzie. tego w ośce nie było. ale wiadomo że jak toś umie to i w ośce da radę. Izy golfem na WTC dawałem podobnie jak Ty- i po przesiadce z Q jest to o wiele łatwiejsze. jeszcze na miedziankę muszę się jakoś wbić :mysli: chyba pojadę za tydzień jak się śnieg utrzyma sprzedawać auto z ceną zaporową a jak się giełda skończy :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:48_________________________________________________

Marcin co nie dasz i tak będzie :good::decayed:

:wink4::good:
Opublikowano

No nie mam Q, :confused4: ale umiem się Bawić na śniegu :):evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.