Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

a ile on Ci wiecej będzie palił 2-4 litry, a wrażenia z jazdy bezcenne

więcej-jechaliśmy z Nosbem powoli mówił że koło 13L a to za dużo a bex pali tyle samo swap prosty i przyjemny byłby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

tyle to mój teraz pali :decayed::wink4:

tylko nasze pala tyle LPG a Michał pisze o PB, więc na LPG jego 2.7BiT będzie palic ok 20-30% wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plynna trasa to 10-11l, oczywiscie bez predkosci 160+

tyle to mój teraz pali :decayed::wink4:

tylko nasze pala tyle LPG a Michał pisze o PB, więc na LPG jego 2.7BiT będzie palic ok 20-30% wiecej

moja pali 10 i PB i LPG więc pewnie i 2.7 też by się tak dało ustawić-ale póki ten jeżdzi niech jeżdzi.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 10:23_________________________________________________i mam zagwostkę- czy zakładać kompletny Sline czy założyć przód S line a tył z S4/ nie byłoby problemu gdyby nie listwa na przednim zderzaku- jakiś ruski dekor :wallbash: :wallbash: (żeby nie ona to nawet bym się nie zastanawiał co robić :thumbdown: ) jak sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupka S4 jest piękna ale co z tą cholerną listwą na przednim- ciekawe czy da się zerwać :mysli: .

dzisiaj właśnie zacząłem się nad tym zastanawiać (co z tą listwą :thumbdown: )- zaraz mam nadzieję przyjdzie reszta gratów i chciałem je w końcu pozakładać :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tej listwy nie zerwiesz niestety :confused4: miałem takie same zderzaki z odbojami :wallbash: lepiej zakupić jakiś przedni pomalować i założyć dokładke s-line :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin odpowiadajac na pytanie jakei body ...

Moze załoz takie :

535-1419-large.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób pełen pakiet S4 :naughty:

przód z S4 jest słaby :thumbdown: :thumbdown: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 00:22_________________________________________________

Marcin odpowiadajac na pytanie jakei body ...

Moze załoz takie :

535-1419-large.jpg

:polew:

widzę że foto z prywatnej kolekcji :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj S4 s-line to co drugi na forum :)

decyzja zapadła będzie body mix jak miało być na początku :wink4:

wczoraj spadł śnieg i moja Pani nwet a prostej piszczała jak nam dupcia zaczynała iść bokiem.

Teraz widzę że bez Q jazda zimą była nudna :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu :)

Noooo, to widac że nie masz Q :wink4:jest zabawa i prawie zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Marcin z Q cze bez ,trzeba po prostu umieć bawić się na śniegu :)

Q ma to do siebie że na prostej dasz mu więcej gazu i już Ci dupsko bokiem idzie. tego w ośce nie było. ale wiadomo że jak toś umie to i w ośce da radę. Izy golfem na WTC dawałem podobnie jak Ty- i po przesiadce z Q jest to o wiele łatwiejsze. jeszcze na miedziankę muszę się jakoś wbić :mysli: chyba pojadę za tydzień jak się śnieg utrzyma sprzedawać auto z ceną zaporową a jak się giełda skończy :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: [br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 22:48_________________________________________________

Marcin co nie dasz i tak będzie :good::decayed:

:wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...