Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

Endriu szybko wpadłem na robutkę i uciekłem- ale deprechę zaraz po wjeżdzie na podwórko złapałem. Chłopaki fajnie działają :decayed:

niebawem znowu będę się wybierał to się ustawimy :wink:

ta szczególnie w sobote fajnie działałem:facepalm: sorka najmocniej Marcin:wink: mam nadzieje że bt działa:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze trochę żal człowieka było :decayed:

Już tu zaraz kupię wlacznik drl moduł liczę ze Tobie się uda załatwić później justerko z czujnikiem zmierzchu. I co tak jeszcze trzeba żeby to,wszystko ładnie ogarnąć i tempomat. I ten przeklęty Rns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu planuje dłużej czarną jeździć to pare fantów musi wpaść.

Ale z moim tempem jak skończę to akurAt trzeba będzie zmienić auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu planuje dłużej czarną jeździć to pare fantów musi wpaść.

Ale z moim tempem jak skończę to akurAt trzeba będzie zmienić auto :decayed:

Kumpel kupił w dobrym szczęsciu B8 za 58k więc dosyć szybko auta teraz tanieja:naughty: Ja często u siebie na wsi widze w204 białego z czarną felą i jest przechój:kox::jerk:Szkoda rezać stare B6:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluźnierca :decayed:

B6 to jeszcze młódla przecie- jeszcze jak kupowałem srebrnego sedana nie było ich aż tyle. Teraz auto zrobiło się pospolite tym bardziej cieszy oko fajnie zmodzona bardziej np niż b7. B8 inna bajka.

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

W204 fajna sprawa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandej no wiesz co jak mozesz wogole tak pisac o B6:whip2: a w204 to sobie kup jak bedziesz dziadkiem :grin:

Może tak być zanim uzbieram z 70K:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodziny byly? 100 lat

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

wiedy akcja RNS? :) bo maximus sie juz zmrozil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 15:08 ----------

urodziny byly? 100 lat

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

wiedy akcja RNS? :) bo maximus sie juz zmrozil.

kur.. jak mogłem przegapić ten post- mam nadzieję ze w tą sobotę :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty: o maxi mówię oczywiście - moja Pani już prawie zdrowa- jak Hania? :decayed::decayed:

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 23:25 ----------

mały updaty- w sumie nic wielkiego ale banan na twarzy jest a właściwie to śmiech

tak auto wygląda normalnie

DSC_0257.jpg

a tak teraz :polew::polew::polew::polew::polew: niby zima itp ale to moje pierwsze i ostatnie 16 w karierze

DSC_2223.jpg

A teraz trochę dla duszy:

zakupiłem rns-a plus komplet do montażu z naviserwice+ kosz od Bigmmana+klimatronik od Kamusia (jeszcze nie dojechałem odebrać :doh:)

DSC_2204.jpg

DSC_0379.jpg

DSC_2225.jpg

tunel leży w piwnicy już od 2 lat :polew:.

Teraz tylko trzeba zamontować i jazda :kox::kox::kox::kox::banan::banan:

AAAA i dla odmiany coś się znowu zje...bało :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown: - alternator odmówił posłuszeństwa- w trasie aku mrygnął 3 razy póżniej zapalił się na stałe a po chwili wszystkie zegary zgasły-hardcor jak ..uj. ale silnik nie zgasł - za to uwielbiam to auto :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...