Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Marcin podrzucisz na pw ile listwy?? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

listwy mają tylko jeden minus są czarna ale docelowo mają mieć taki kolor jak ta dokładka do zderzaka z eS

Opublikowano

:good: :good: :good:

Szalejesz niesamowicie :)

Daj znać za ile wyrwaleś listwy bo ja też poluję :gwizdanie:

Opublikowano

no ladnie bedzie :good: inwestujesz panie ostro, bedzie bogato :kox:

Opublikowano

Ciekawe kiedy zamontuje ?! :polew:

Opublikowano
  • Autor

listwy wlecą jutro :tongue4: :tongue4: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 21:30_________________________________________________

no ladnie bedzie :good: inwestujesz panie ostro, bedzie bogato :kox:

jak się nic nie je..bie to i $$ na fanty jest jest :good: :good:
Opublikowano

na jaki kolor pomalowales listwy?

Opublikowano

na jaki kolor pomalowales listwy?

chwalił mi się że na różowy :decayed:

Opublikowano

na jaki kolor pomalowales listwy?

chwalił mi się że na różowy :decayed:

a mi że yellow bahama :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na jaki kolor pomalowales listwy?

chwalił mi się że na różowy :decayed:

a mi że yellow bahama :decayed:

i jest zwycięzca a poważnie listwy będą jeszcze chwilę czarne póżniej szary :tongue4::wink4:
Opublikowano

Zakładaj już i nie marudź :naughty:

Opublikowano

:good: :good: :good:

Szalejesz niesamowicie :)

Daj znać za ile wyrwaleś listwy bo ja też poluję :gwizdanie:

To słabo polujesz bo 3 komplety w ciągu ostatniego miesiąca Ci koło nosa przeszły w tym jeden już u mnie na aucie :decayed::naughty:

A koledze gratki ładnej furki i listewek :brawo:;)

Opublikowano

marcin dawaj fote spod maski porownamy montaz :

p1020918e.th.jpg

Ladnie zalozone lpg ? :)

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

marcin dawaj fote spod maski porownamy montaz :

p1020918e.th.jpg

Ladnie zalozone lpg ? :)

:naughty: :naughty: :naughty:

dobre :good: Gdzie parownik zapodałeś??

Opublikowano

Akurat parownik to deczko widac :thumbdown::decayed:

Opublikowano
  • Autor

marcin dawaj fote spod maski porownamy montaz :

p1020918e.th.jpg

Ladnie zalozone lpg ? :)

:naughty: :naughty: :naughty:

jest pięknie BRAVO daniel :polew: :polew: nie darujesz mi tego gazu :decayed: :decayed:

ja mam pod maską masakre trochę burdelu ale zawsze można osłony pozakładać na silnik i nic nie będzie widać :tongue4: :tongue4: :tongue4:

silnik ma chodzić a ten póku spierolonej(mało estetycznej) instalacji chodzi- w najbliśzszym planie wtryski lpg a jak się wysra całkiem motorownia to myślę nad swapem na BEX-a wiadomo lepiej AGB czy BKN ale 190KM by wystarczyło. a i szpecowi pewnie szybciej by zaszło :naughty:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 06:01_________________________________________________

:good: :good: :good:

Szalejesz niesamowicie :)

Daj znać za ile wyrwaleś listwy bo ja też poluję :gwizdanie:

To słabo polujesz bo 3 komplety w ciągu ostatniego miesiąca Ci koło nosa przeszły w tym jeden już u mnie na aucie :decayed::naughty:

A koledze gratki ładnej furki i listewek :brawo:;)

ja tam jak szukałem były 3 komplety 2 na allegro (jeden za 1100 :thumbdown: drugi u nas u Marcina ) a 3 zgarnąłem ja w najlepszej cenie
Opublikowano

swapuj... moze oddam Ci moje AGB za jakis czas :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

swapuj... moze oddam Ci moje AGB za jakis czas :gwizdanie:

ten silnik już ledwo dyszy mam takie wrażenie czasem więc kto wie kiedy mnie takie szczęście może spotkać- tylko to wszystko ma jeden wielki a nawet gigantyczny minus spalanie :thumbdown:
Opublikowano

a ile on Ci wiecej będzie palił 2-4 litry, a wrażenia z jazdy bezcenne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.