Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Co Ty tak na te kratki się udałeś :decayed: Od 2 dni o tych kratkach gadasz :wink4:

nie pier..l tylko mów czy do kielc nie będziesz jechał jutro? :wink4:
Opublikowano

Tzn. w niedziele dzis?? Jade po panne a cos się szykuje :cool1:

Opublikowano

Marcinie wtryski od lpg się kończą ???

Opublikowano
  • Autor

Tzn. w niedziele dzis?? Jade po panne a cos się szykuje :cool1:

daj znać na mój nr[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 13:53_________________________________________________

Marcinie wtryski od lpg się kończą ???

chyba tak- muszę do nich jechać :sick3:
Opublikowano

Marcinie wtryski od lpg się kończą ???

Zapewne kończą :decayed: Matrixy nie drogie też sE muze kupic :decayed:

Opublikowano
  • Autor

myślę czyby w hany nie zainwestować :mysli:

Opublikowano

myślę czyby w hany nie zainwestować :mysli:

:good:

bierz moje a ja sobie większe założę :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

myślę czyby w hany nie zainwestować :mysli:

:good:

bierz moje a ja sobie większe założę :tongue4:

stare? :bicz:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 06:12_________________________________________________

No i spoko :) Na Mikolaja przyjdzie reszta gratow :kox:

dokładnie- jest plan że za kompletną moją starę kierę ma wpaść poduszka najprawdopodobniej od Siemiana :>- w między czasie taśmy i moduł kolumny którego nikt nie ma :no:

a i jeszcze jakiś kabelek vag muszę na allegro zakupić (plus jakieś oprogramowanie sprawdzone- podpierdzielę Krzychowi instalke :gwizdanie: ) do obserwacji czy nic gorszego nie dzieję się w silniku ;(

Opublikowano

Po co Ci kabel jak tlok Ci jakis wypadnie to zauwazysz :bag:

Opublikowano
  • Autor

Po co Ci kabel jak tlok Ci jakis wypadnie to zauwazysz :bag:

żeby mieć za co ciągnąć złoma.
Opublikowano

Po co Ci kabel jak tlok Ci jakis wypadnie to zauwazysz :bag:

żeby mieć za co ciągnąć złoma.

A to chyba ze tak :decayed: Zalozyles s-line przod?? Dalbys fote jakas :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Po co Ci kabel jak tlok Ci jakis wypadnie to zauwazysz :bag:

żeby mieć za co ciągnąć złoma.

A to chyba ze tak :decayed: Zalozyles s-line przod?? Dalbys fote jakas :gwizdanie:

jeszcze leży-już mam 2 kratki boczne do odebrania i coś w miejsce środkowego grilla muszę wymyśleć- na początek kupię kratkę tuningową i zobaczę jak to będzie wyglądało - a póżniej będę sztukał ori grilla- na ebay znalazłem za 3euro aukcja a przesyłka do pl 45euro :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 12:51_________________________________________________tak szczerze powiem że mam trochę stracha zakładać front s line na zimę- ori dokładkę rozje.łem właśnie zimą-> śnieg +minus20mm równa się lekka dewastacja :kox: ale może d*pę założe za pare dni.
Opublikowano

Zakładaj zderzak to będziesz mi śnieg w zimę odpychał :tongue4:

a co do wtrysków to może 6 tyś mają przelotu jak nie mniej .

Opublikowano

Ale se kiere fajną kupiles:) osz Ty..

Też musze 3 ramienną kupic w takim razie.

PS. OT Kto chce 4 ramienną? :)

Opublikowano
  • Autor

Ale se kiere fajną kupiles:) osz Ty..

Też musze 3 ramienną kupic w takim razie.

poczekaj ze 2-3dni może będętą sprzedawał i resztę gratów- może będzie zmiana na klekota ;(
Opublikowano

Slina i Kiere Biore jak chccesz ;)

wszystkiego dobrego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Marcinku :hi: Najlepszego :)

Dzięki Grzesiu [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 10:50_________________________________________________

Slina i Kiere Biore jak chccesz ;)

wszystkiego dobrego :naughty:

kwestia kilku dni i się wszystko rozstrzygnie / spasiba :>
Opublikowano

poczekaj ze 2-3dni może będętą sprzedawał i resztę gratów- może będzie zmiana na klekota ;(

przy tych cenach paliwa to chyba trochę nie opłacalny pomysł :mysli:

co ja widzę prezes dziś świętuje najlepszego :)

Opublikowano
  • Autor

wczoraj :kox: ale dzięki :kox:

Panie Łukaszu teraz na on i na pb i na lpg się nie opyla- ale tnę koszty na wszystkim. myślę na d ibizką :bag: 1,4tdi. na rok dwa. ale to są przymyślenia-toż ja uwielbiam moją czarną qqq.wę chociaż mnie wkurza :embarrassed::polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.