Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97


jarezz

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy na klubowym forum, no ale od czegoś trzeba zacząć wysyłanie wiadomości, więc postanowiłem się pochwalić swoją A4 1.6 ADP '97 rok.

Może nic specjalnego, ale jest moja i postanowiłem się nią pochwalić :rolleyes:

H3PqJ.jpg

Zastanawia mnie też w niej jedna rzecz (temat był już na forum, ale bez odpowiedzi więc zaryzykuje ponowne poruszenie go tutaj). Czy "czwórka" na klapie bagażnika to tylko widzimisię poprzedniego właściciela (przez niego nie pokazuje wnętrza gdyż ofiarą jego niedopałków została tapicerka :wallbash:) czy też coś innego (np. coś fabrycznego)?

H4TMA.jpg

Pytam, bo widziałem jeszcze dwie inne A4ki z takim odwróconym znaczkiem...obie też były czarne i obie lampy tylne miały jak u mnie... aż taki zbieg okoliczności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że lakier jest odświeżony to wiem, bo ten ,głąb jak go nazwałeś, spie...szył jeden element, ale o to, że chciałoby mu się przy jego debilizmie robić profile na tej "czwóreczce" to bym go nie podejrzewał (w razie czego wrzucę fotkę). Pytam z ciekawości po prostu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :a4fan: I kultowy już silniczek 1.6 :naughty: poka co tam we wnętrzu :naughty: Do tego jakieś fajne kapcie, gleba i lampy zespolone i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :a4fan: I kultowy już silniczek 1.6 :naughty: poka co tam we wnętrzu :naughty: Do tego jakieś fajne kapcie, gleba i lampy zespolone i będzie :kox:

Chęci na mody, są tylko pieniążka brakuje na coś efektownego, bo na razie poszły te ukryte , a konieczne:

- pompka paliwa

- przewody WN

- "zasilanie" na wyżej wspomnianej pompce

- przeguby zewnętrzne

a zapowiadają się kolejne...powoli nowe wachacze się zbliżają.

Wnętrze...trochę wstyd podsufitki po poprzednim użytkowniku...konieczna wizyta na myjce z porządnym automatem piorącym...no i pozatym ta nutka...wiem że BETA to klasyk i powinienem oddać ją do muzeum ale jeszcze kilka dni z tym radiem i fabrycznymi głośnikami i szykuje się mi terapia zamknięta...więc najbliższe zmiany to właśnie wachacze i audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

autko nieźle ,doinwestuj i zrób kilka modow i będzie gicio,tak jak koledzy piszą lampki zespolone,gril ,gleba i fele.Mam super podsufitkę popielaty kolor z kompletem lampek przód i tyl wyglada to super jak byś chciał to za nieduże pieniadze możemy sie dogadać.pozdrawiam

eJUzJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale na razie o używce potrzebnej do poprawienia nie myślę, ze względu na pojawiające się drobne na razie :kwasny: (odpukać) problemy z przednią zawiechą...o reszcie pomyślę jak to co konieczne doprowadzę do porządku[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 22:00_________________________________________________topicu nowego nie warto zaczynać...czy te wersje A4 miały fabryczne wyprowadzenie głośników na tył? jeśli tak to gdzie szukać? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla nawet Ci powiem. Tylko zdjecia lepszej jakosci jakby byly to by bylo lux i wiecej :D:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla nawet Ci powiem. Tylko zdjecia lepszej jakosci jakby byly to by bylo lux i wiecej :D:hi:

moze i by bylo wiecej :D ztym, że ja śmieje się i daje się śmiać z auta, które kupiłem sam...a ty nawet nie pokażesz samochodu którego tata ci kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampki zaplanowane są na angel eyes, większe kółko i gleba chętnie...wiem, że wszyscy narzekamy na polskie drogi, ale u mnie ich stan przechodzi wszelkie wyobrażenia, co w E30 z zawieszeniem SACHSa skończyło się zapaleniem konewki na desce roździelczej i kapitalką silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kultowy już silniczek 1.6 :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie ma to jak LPG do turbiny i quattro :gwizdanie:

Bida do tego skłania i czysta ekonomia :naughty:

Quattro jakoś daję radę z ciężarem instalacji i turbawka jak na razie nie narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bida do tego skłania i czysta ekonomia :naughty

rok temu powiedział mi to samo facet, który wrócił z budowy w Niemczech Chryslerem 300C V6...przypomniałeśmi go teraz...tylko gdzie logika w tej czystej ekonomii się pytam...czy może to jeszcze coś więcej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...