Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Moje 2.8 V6 po hamowaniu :D


Gość gugas

Rekomendowane odpowiedzi

Co do naszej wczorajszej dyskusji 1.8t a 2.8V6 itd. zbiegło się to jakoś z moją wizytą na hamowni.

Wyniki cóż myślałem, że będzie kicha a jak zobaczyliśmy wynik wyglądaliśmy tak :shocked:

Auto ma 10 lat , na liczniku 170tys, ale biorąc pod uwagę wycieki oleju silnik może mieć koło 300tyś.

Seria 193Km, wyszło 194 :polew:

h1.jpg

h2.jpg

Mam tylko pytanie gdzie moje 39NM (seria 280) :thumbdown: ??

Jeśli mogę prosić o wypowiedź kogoś obeznanego z tematem będę wdzięczny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem gdzie ci ubylo ale widze ze konkretna hamownia! Wszystko elegancko napisane a nie jak w v-techu robilem to nie wiadomo czy to ma kolach czy na silniku wyszlo mi 111 koni a stan silnika jest idealny wiec cos nie tak a na twoim miejscu bym sie cieszyl i nie myslal o tych nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gugas no co trzeba cos z tym fantem zrobić hmm niutow nie ma to moze sie okazać najgorsze trzeba autko sprzedac :-) :polew: nie no tak powaznie moze to i dobrze ze niutow nie ma bo tak to bys mnie objechał hahaah kurde mussze sie uspokoic teraz napisze powaznie - sprawdz moze na innej hamowin - bo hamowania hamowni nie rowna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko pytanie gdzie moje 39NM (seria 280) :thumbdown: ??

Może wykop sterownik i odkurz go to wróci moment :polew: ale to myśl zakrapiana wódą uffff :confused4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehs jakbym miał teraz sprzedawać to już bym na eSe zamienił, aleeee szkoda mi pół roku pracy włożonej w autko więc pojeżdżę aż się rozpadnie :polew: Dzo Dzo następnym razem spróbuje bez żony i bagaży to może niuty nie będą mi potrzebne :tongue4:

Ja mam głowę zamgloną piwem od wczoraj, więc Motor spróbuje w formie piosenki

Wykop sterownik

Wykop sterownik

i odkurz sterownik :D

Jak go bedziesz tak gazował jak na zlocie w Kaletce to długo nie bedziesz musiał czekać na to rozpadniecie :polew:

Duży pozytyw, ze kuce nie poszły w las tylko dalej chodzą w zaprzęgu :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie taki urok tych silników, mi ubyło 44 Nm :evil:

kurcze , z czystej ciekawosci tez bym podjechal na hamownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem , że koników też Ci sporo uciekło. Wydech , przepływomierz ?? Udało Ci się coś odzyskać do poziomu serii ?? :a4fan:

uciekło, uciekło :evil: ale machnąłem rękę na to wszystko, to co jest w zupełności mi wystarczy ;)

na razie :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gugas, a mnie bardziej dziwia przelozenia skrzyni w twoim alg niz sam wynik, to ze 10-letnie auto nie trzyma 100% serii mozna sie bylo spodziewac.

jak mniemam robiles pomiar na 4-rce, przy obr. ~3300 masz 103 km/h, a przy ~6500 - 203 km/h .... u mnie w ack przy tych obrotach mam adekwatnie ~ 115 km/h przy 3300 i ~225 km/h przy 6500 ......

i teraz maly zonk, czemu auta z tego samego roku z teoretycznie tym samym silnikiem maja calkiem inne przelozenia skrzyni ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...