Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czerwona Perła na DIESLU 131 HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM :kox: :kox:

Posiadam Audi A4 1.9 TDI z 2003 roku,autko zostało kupione w grudniu zeszłego roku w Nowym Sączu z komisu,a przyjechało z Niemiec.

W samochodzie zostało wymienione przy przebiegu 170 000:

-rozrząd kompletny

-paski klimatyzacja napędzający alternator

-sprzęgiełko na alternatorze

-napinacz od paska wielorowkowego

-olej MOBIL 3000 do pompowtrysków

-filtry olejowy powietrzny kabinowy paliwowy

Samochód jest dobrze wyposażony posiada między innymi:

-skórę (czarny środek)

-skrzynie 6 biegowa (lewarek od s4)

-podgrzewane siedzenia (przód)

-podgrzewaną kierownice

-elektryczne lusterka

-elektryczne 4 szyby :naughty: :naughty:

-pakiet doświetleniowy zewnętrzny wewnętrzny

-park tronik (tył)

-zawieszenie kompletne od S4

-lampy xenonowe (dokładany xenon)

-dwa podłokietniki

-kierownica S4

Auto przyjechało na 16 calowych kolach 205 zimowych , kupiłem do niej 17 z oponami 225,45,17 MICHELIN.Śednie spalanie w granicach 6-7 litrow.Auto wyroznia czerwony kolor jest to rzadki przypadek w dieslu.

DyUg9.jpg

rQ_Nr.jpg

rRwdi.jpg

rRQar.jpg

vbcbS.jpg

vb_4J.jpg

IMG_0909.jpg

Opublikowano

:kox:

daj więcej foto i jakiś opis :gwizdanie:

Opublikowano

opis.... :decayed: i fotki :kox:

Opublikowano

Znam to auto :kox: Widzialem je kilka razy w okolicy :naughty:

Opublikowano

czerwone zawsze szybsze

AUTO Z TYM SILNIKIEM I SKRZYNIA POPROSTU ZAPIERNICZA

zrob chociaz program to bedzie jechało poprawnie :gwizdanie:

Opublikowano

Poprawa opis, bo śmiać się chce... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

gadacie, że zrób program itd

a może kolega sam nawet nie wiem że lata autem po programie skoro mówi, że auto zapierdziela jak dzik

no chyba, że przesiad się np. z jakiegoś 1.6D :wink4:

Opublikowano

kto ci tak wydrapal ten panel od klimy :tongue4: no 130KM to na pewno zapiernicza :polew:

Opublikowano
  • Autor

DLA MNIE TO AUTO JEST NAPRAWDE BARDZO DOBRE.NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM POWER BOXÓW :polew: :polew:

Opublikowano

DLA MNIE TO AUTO JEST NAPRAWDE BARDZO DOBRE.NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM POWER BOXÓW :polew: :polew:

nie pisz CAPS LOCK'iem

a kto tu pisze o Power Boxach?

Opublikowano
...no chyba, że przesiad się np. z jakiegoś 1.6D wink4

ja z SDI sie przesiadłem na AWX i jechało przez pierwszy tydzien, dopóki nie podjechalem na spota..... :gwizdanie:

Opublikowano

ja z SDI sie przesiadłem na AWX i jechało przez pierwszy tydzien, dopóki nie podjechalem na spota..... :gwizdanie:

a teraz latasz ADP :polew:

Opublikowano

kolor mi się widzi!! :good:

Opublikowano

jakies plany do modyfikacji?

Opublikowano

kup zderzak od S4 albo s-line ze spryskiwaczami i przód będzie OK :good:

Opublikowano
  • Autor

to akurat dobry pomysł w ciemności źle widać a spryskiwacz załatwiłby ten problem

Opublikowano

Super autko :good:

A ta Pani może bucikiem troszkę zderzak porysować :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to ostatnie zdjęcie mocno kontrowersyjne :decayed:

ale do kalendarza możesz startować

Opublikowano

do kalendarza możesz startować

jak wyzej :good::kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________a kto Ci takie dobre VT zrobil z tym ostatnim zdjeciem? :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.