Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Folia 3M


A4-Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Prośba do ludu z Gliwic i okolic. Wiece może gdzie bym dostał folie 3M? (chce okleić elementy wnętrza) Wiem że na allegro jest ale ja chce zobaczyć na LIVE jak wygląda bo co mi po zdjęciach które można retuszować.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kolego link powinien być pomocny http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146598.0 a jak chcesz zamówić oryginalną folie 3M to zamawiaj od tego gościa u niego nie ma lipy sam brałem od niego 100% oryginał http://allegro.pl/item1173548794_vts_folia_carbon_di_noc_3m_tuning_3d_hit.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ta folia wygląda tak jak na tych zdjęciach? Bo coś wierzyć mi sie nie chce póki na żywo tego nie zobaczę dlatego się pytam gdzie bym to dostał żeby najpierw szło to obejżeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tego gościa jest dokładnie taka jak na zdjęciach jest to folia firmy 3M 3D tylko trzeba zamawiać ta folie 3D a nie zwykła . Zostało mi jej jeszcze z oklejania tego środkowego panelu to sobie lampkę obkleiłem i tutaj fotka jak to wygląda. A jeśli chcesz to mam jeszcze tej foli to wyslij mi swoj adres na PW to moge wysłać Tobie ten kawałek i zobaczysz jak to wygląda.

8bc58389ecf640fcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekt87 obejrzałbym sobie tą folie ale nie chce Cie naciągać za przesyłkę chociaż mi by wystarczył nieduży kawałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ta folie i wg. mnie to wiejskituning

poszukaj byl caly watek na temat oklejania carbonem

na lusterko potrzeba 50x50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie uważam tego za wiejski tuning chyba żebyś kupił folie z Norauto bo kiedyś widziałem taka imitacje to dopiero wiocha. Ja tam i tak ją nakleje bo na prawdziwy carbon nie mam funduszy a taka folia napewno bedzie lepsza niż oryginalne dekory które chce okleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka tania alternatywa, zeby to chociaz bardziej przypominało carbon to byłby kox, patent na lampkę podsufitki jest spoko, ale przy czarnej podsufitce z s4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś pojawi się lepsza folia ale teraz to chce tą folie żeby zmienić trochę środek bo oryginalne listwy mi sie opatrzyły i chce małej odmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś pojawi się lepsza folia ale teraz to chce tą folie żeby zmienić trochę środek bo oryginalne listwy mi sie opatrzyły i chce małej odmiany :)

właśnie to jest za***iste w folii, ze jak Ci sie znudzi to zrywasz, i po problemie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dostałem kawałek i podoba mi sie to :) jak skończe audio robić z tyłu to kupię tą folie i pobawie sie z listwami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...