Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kiedy włącza się turbina?


izariz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam TDI 90 KM (98 rok) i pytam się mądrzejszych: przy jakich obotach włącza się turbina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina chodzi cały czas bo jest napędzana spalinami z silnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze pompuje od jakichs 2000rpm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!!

Pierwsze pytanie tak jak w temacie? drugie to kumpel ma taka sytuacje. Jak spokojnie rusza samochodem i delikatnie naciska na gaz i przyspiesza to na 2 biegu przy obrotach 2100-2300 jest lekkie delkatne ledwo wyczuwalne przymulenie, to samo jest na 3 biegu a powyzej tych obrotow autko normalnie jedzie. Zaznaczam ze jak sie depnie do deski to nic nie przymula tylko idzie jak przecinak do przodu. Zastanawiam sie czy wlaczajaca sie Turbina nie powoduje takiego efektu?przy spokojnej jezdzie!!-expertem nie jestem wiec z gory dzieki za odpowiedzi!Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 2006-08-02, 23:33 ]

odpowiedź na pierwsze pytanie masz wyżej

proszę zamieszczać posty w odpwiednich działach :cool: (dlatego przeniesiony i podpięty)

[ Dodano: 2006-08-02, 23:53 ]

no to teraz bede czekal miesiac na odpowiedz!! :evil: ale chodzi mi o 1Z!!!a nie jakis 98 rok!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz bede czekal miesiac na odpowiedz!! :evil: ale chodzi mi o 1Z!!!a nie jakis 98 rok!!

uzyj tego czegos co masz na szyi ;-) zostało napisane ze turbo dziala cały czas :!: i nie ma róznicy czy to 1Z czy jakies nowsze TDI ...

P.S nikt tutaj nie siedzi całymi dniami i czeka az zadasz pytanie na które zaraz dostaniesz odpowiedz .... mozesz czekac i 2 miesiace .... (radze zmienic podejscie do forum ;-) )

P.S 2. co do problemu kolegi ... Vag prawde powie ..... (albo niech cały czas gniecie sendałem :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...