Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber masz u siebie woofer we wnęce koła zapasowego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber masz u siebie woofer we wnęce koła zapasowego ??

nie mam ( w seryjnym systemie nagłośnienia nie było wzmaka wiec tuba za wiele nie da, pasowało by wzmaka i do niego głosniki puscić itd itp ale to troszke zabawy jest ) ale mysle nad B&O :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podobno B&O w A4 słabo gra, ciekawe czy to prawda, czy opinia wyciśnięta z wyobraźni jakiegoś flustrata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flustratem to będzie ten co kupił B&O i liczył na super dźwiek.... B&O moim zdaniem gra gorzej w A4 B8 niż RNS-E plus nagłośnienie od Concerta II czyli 8 głośników i bufer z wzmacniaczem.... ael no cóż innej opcji poprostu nie ma... zwykłe radio to żart na sali i dziwie się że wogóle Audi coś takiego zamontowało w samochodzie za minimum 130.000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie Audi , ale jest naprawdę ogromna ilość osób która nie przykłada az takiej wagi do grania w aucie , no i tego w wypadalo by napisac w czym ten B&O jest zaslaby bo jeżeli za cicho robi umc umc umc to raczej nie wymaga to dalszego komentarza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie Audi , ale jest naprawdę ogromna ilość osób która nie przykłada az takiej wagi do grania w aucie , no i tego w wypadalo by napisac w czym ten B&O jest zaslaby bo jeżeli za cicho robi umc umc umc to raczej nie wymaga to dalszego komentarza :wink4:

Robi akurat głośno.Ale ustaw wszystko na zero i posłuchaj.

a kto to flustrat ?

:polew: :laghing2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bronie Audi , ale jest naprawdę ogromna ilość osób która nie przykłada az takiej wagi do grania w aucie , no i tego w wypadalo by napisac w czym ten B&O jest zaslaby bo jeżeli za cicho robi umc umc umc to raczej nie wymaga to dalszego komentarza :wink4:

B&O nie służy tylko do umc umc... sa ciekawsze gatunki do słuchania niz tylko umc umc.... wystarczy zapodac coś z rocka, albo bardziej jazzowego typu nawet Chris Botti... i słychać co i jak... że nie jest to warte tej kasy w skrócie... ale nie ma innej opcji... i jakbym kupował nowe auto lub będe kupował B8 albo A5 to będe szukał z B&O...bo zestaw podstawowy to była największa kpina ze strony Audi jaką mogło zrobić klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego jak Audi Sound System , wzmaczniac 6 kanalowy i 10 glosnikow.Dla mnie gra to wiecej niz dobrze , ale ja nie jestem audiofilem , niestety do B&O nie mam porownania bo nigdy nie byl w kregu mojego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wzmaczniac 6 kanalowy i 10 glosnikow.Dla mnie gra to wiecej niz dobrze

gra za***iście :decayed: słuchalem u Mirona i daje rade :wink4: tez nie jestem jakims audifolem ale bez przesady z opiniami typu

bo zestaw podstawowy to była największa kpina ze strony Audi jaką mogło zrobić klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi... inaczej nagłośnienie w B7 8.1 rozkłada wsio co jest w B8... Bose z B7 kładzie B&O z B8...

NIe jestes audifilem to spoko.. ja poprostu lubie dobry dźwięk i już... (czemu nie inwestuej w lepsze audio - profi)... bo sprzet mam w domu do słuchania muzyki dla przyjmności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi... inaczej nagłośnienie w B7 8.1 rozkłada wsio co jest w B8... Bose z B7 kładzie B&O z B8...

:shocked: :shocked: :shocked:

Jeździlem z bose 2 lata i wedle mojej i nie tylko mojej opini Mirona "seryjny" ( Audi Sound System) sprzet zdecydowanie lepiej gra niz wspomniane bose :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że Audi Sound System gra lepiej niż B&O w B8 :)... co by było fajne choć... myśle że w sferze marzeń...

temat dźwięku był już wałkowany... kto co lubi... moja opinia narazie jest niezmienna i utwierdzona kilkoma zabawami z A4 B8 i słuchaniem B&O... co do Audi Sound System to zwrócę uwage jak to się prezentuje jeak będe w ASO nastepnym razem... opcja bardzo kusząca bo w sumie tania 1200 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że Audi Sound System gra lepiej niż B&O w B8 :)...

a kto napisał ze B&O gra gorzej ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - każdy z nas lubi coś innego... Aktualnym trendem jest płaskie pasmo. Ja z kolei wychowałem się na sprzęcie gdzie opcjami typu "Loudness" podbite były dół i góra (audiofile zaraz mi pojadą, że to zniekształcony dźwięk :decayed:).

Ale do rzeczy... Słuchałem B&O w B8 i prawdę powiedziawszy byłem zawiedziony (na kolana mnie nie powaliło). Nie chodzi o to, że gra źle - po prostu za tyle siana, spodziewałem się jednak czegoś więcej. Na osłodę - wysuwane głośniki są :kox::naughty: Podsumowując - ASS w zupełności wystarczy (naprawdę ładnie gra). IMO nie opłaca się dorzucać 4500zł do B&O (no chyba, że ktoś ma nadwyżkę kasy - wtedy nic nie stoi na przeszkodzie :)). Z drugiej strony Cub - jeśli załatwisz sobie B&O w dobrej cenie - to czemu nie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że Audi Sound System gra lepiej niż B&O w B8 :)...

a kto napisał ze B&O gra gorzej ? :mysli:

no napisałeś że ASS gra lepiej niż Bose w B7...a że moim zdaniem Bose w B7 zjada B&O w B8..to wychodzi na to ża ASS jest najlepsze i gra lepiej od B&O :) takie tam troche logiki z wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napisałeś że ASS gra lepiej niż Bose w B7...a że moim zdaniem Bose w B7 zjada B&O w B8..to wychodzi na to ża ASS jest najlepsze i gra lepiej od B&O :) takie tam troche logiki z wypowiedzi...

Sorry ale porównaleś tutaj Swoje zdanie z Moim :gwizdanie: wiec jaka logika z mojej wypowiedzi ? :cool1:

Wobec czego logiki nie moze byc bo jak byś zauważył napisałem ze Bose wedle mnienie nie gra lepiej od ASS w B8 i skąd odrazu stwierdzenie że Ja twierdze ze B&O gra gorzej niż ASS ? :mysli:

Starasz się narzucic wszystkim(mi) Swoje zdanie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starasz się narzucic wszystkim(mi) Swoje zdanie :cool1:

jakbym się starał narzucic to bym pisał że tak jest a ja napisałem wyraźnie że według mojej opini... :cool:

to jest tak jak ze sprzętem domowym... jeden lubi francuskie głośniki z ostrzejsza górą a inny angielskie kolumny z ciepłą i muzykalną piszczałką niczym z lampy :)

o gustach się nie dyskutuje... ja napisałem "... w mojej opini..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Podobnie jak z oczami...

:decayed::naughty::kox:

kazdy ma sowje ulubione brzmienie i to sobei cenić trzeba a nie jak kiedys z Technicsem..jak masz to jesteś kozak, co z tego że grało to średnio ale masz Technics :)... moim zdaniem jesli komus się podoba np ASS i mu to starcza to jest OK :) gusta, guściki itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...