Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a co to są te dwa kwardracioki pod rejestracją z przodu ? kamerki ? sonary ? parktronic ? a może ledy ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to są te dwa kwardracioki pod rejestracją z przodu ? kamerki ? sonary ? parktronic ? a może ledy ? :polew:

Dwa czujniki PDC :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wam się podoba :cool1:

Plan byl by taki, czarny dyfuzor tylni do tego przedni grill czarny błyszczący i spoilerek w przednim zderzaku w chromie tak jak w S4

Tutaj małe VT tylniego dyfuzorka zrobione przez Kezora 2 zdjecia bo nei wiedziałem które wrzucic heheheh

41092121.jpg

15617960.jpg

jedno jest pewne na pewno orginalnie , wyglada lepeijniz sie spodziewalem , zwlaszcza na pierwszej fotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście śliczny samochód i gratulacje zakupu/modów ale mam pytanie z innej beczki

ponieważ miałeś wszystkie A4, czy mógłbyś powiedzieć jak jest z miejscem w środku w B8 ?

sprzedałem moje B5 i teraz mam na oku B8 ale nie wiem czy sie nie rozczaruje miejscem z tyłu i z przodu

w B5 to miejsca w ogóle nie było w porównaniu do C5 i teraz nie wiem czy polować na B8 czy C6

jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście śliczny samochód i gratulacje zakupu/modów ale mam pytanie z innej beczki

ponieważ miałeś wszystkie A4, czy mógłbyś powiedzieć jak jest z miejscem w środku w B8 ?

sprzedałem moje B5 i teraz mam na oku B8 ale nie wiem czy sie nie rozczaruje miejscem z tyłu i z przodu

w B5 to miejsca w ogóle nie było w porównaniu do C5 i teraz nie wiem czy polować na B8 czy C6

jak to jest ?

nigdy A4 większe od A6 nie będzie

jak priorytetem jest ilość miejsca to wiadomo A6

natomiast gdyby patrzeć tylko na A4 - to B8 jest pierwszym modelem, w którym jest znacznie więcej miejsca niż poprzednich generacjach A4, dużo wygodniej się przemieszcza i jest to pierwszy model A4 w którym nie ma wstydu zaprosić kogoś na tylną kanapę - na prawde sporo tam miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym że mam opcje kupna ładnej B8 AvANT-Sline i w dobrych pieniądzach, teraz pytanie czy odpuścić i czekać na C6 czy jednak niemcy poprawili lekko ergonomie od B5 i da sie w 4 osoby dorosłe podróżować komfortowo ?[br]Dopisany: 22 Listopad 2011, 12:23_________________________________________________a czy avant ma zmienioną kanape w stosunku do sedana ? i czy sline ma inne blachy (jest szerszy ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma B7 SLINE i mówi że ma szersze błotniki i lżejszy jest od seryjnego

hahaha dobre :good: Zapytaj kolegę skąd takie teorie wziął :gwizdanie:

Wrcajac do pytania to zgadza sie jest wiecej miejsca na tylniej kanapie niż do poprzednich miejsc, wiecej miejsca na nogi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma B7 SLINE i mówi że ma szersze błotniki i lżejszy jest od seryjnego

może po dzwonie Turki za bardzo naciągnęli :wink4: chyba że nie ma Sline tylko RS :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber malujesz ta tylna dokladke w Black :naughty: bo mnie nachodzi :wink4:

raczej tak ale to na wiosnę teraz to mija sie to z celem :kox: narazie to przymierzam sie do tylnych lamp poliftowych :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber malujesz ta tylna dokladke w Black :naughty: bo mnie nachodzi :wink4:

raczej tak ale to na wiosnę teraz to mija sie to z celem :kox: narazie to przymierzam sie do tylnych lamp poliftowych :kox:

może się uda załatwić więc się nie spiesz tak bardzo :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie ale cenę mam mega + oddaje stare w rozliczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...