Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber, dzięki za link z przeciwmgielnymi, kupiłem te mocniejsze - bez rezystorów dało radę...:wink:

wygląda super!

:hi:

Ja też kupiłem, ale jeszcze nie dotarły, jedna z moich coś zaczyna szwankować, wywala błąd przy doświetlaniu skrętów (lewa), dzięki za link :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wreszcie dokończyłem ostatniego moda czyli do skórzanych foteli podpięto mi instalacje i dupki grzeją ;):decayed:

( Wrc dzieki za climatonic )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....dawno tu nie byłem..........................a tu tyle zmian - wjechały fotelik - kiera widze też niczego sobie.......................bo mmi to już chyba dawniej wsadziłeś co

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ----------

Ładne stołki :wink: a tylne różnią sie czyms s-line pełna skora od zwykłych pełnej skory? bo ja bym przednie tylko wymienił , cos nie widze roznicy .. ale moze tylko na foto. Mnie moje placki przednie denerwują....

nie ma różnicy :) tylko musisz dobrać tą samą skórę :)

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2013 at 11:07 ----------

No to kolejny mod :)

H11 LED CREE w miejsce zwykłych halogenowych H11 :)

Bez błedu na FIS-ie :)

http://img34.imageshack.us/img34/9843/7hpi.jpg

http://img27.imageshack.us/img27/7159/j1jp.jpg

to akurat to już mam od roku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber te skóry które kupiłeś miałeś już podgrzewane ? zmieniałeś tylko klimatronik + wiązka czy wkładałeś jakieś maty do foteli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber te skóry które kupiłeś miałeś już podgrzewane ? zmieniałeś tylko klimatronik + wiązka czy wkładałeś jakieś maty do foteli ?

Miałem grzane :) jedynie klimatronic +wiazka+ wtyczki + bornetz nowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wzmocnienie zderzaka jaki miało numer ? te 3 paski nad przednią dokładką ?? Cięgno coś tam coś tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8k0 807 899

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

Cena dokładki 250zł cena cięgna 38zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber masz może nr dokładki do przedniego zderzaka s-line :wink:

zbieram graty na zewnętrzny pakiet.

a jaki kolor ? Chrom z S4 czy szary platinum ? :)

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

8K0 807 110 1RR spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor szary platinum

8K0 807 110 A 2ZZ spojler do przedniego zderzaka środkowa listwa na dole kolor chrom S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie myslałem intensywnie czy nie zdradzić A4 na rzecz A6 ale jednak biorąc wszystkie za i przeciw na obecną chwilę B8 zostaje :)

Stąd też trzeba było coś w niej zmienic i ...... wpadło nowe 19-sto calowe koło :)

WP_20140404_001.jpg

WP_20140405_002.jpg

WP_20140405_003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna zmiana felg, teraz jeszcze zaciski do odświeżenia ci pozostały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne maleństwa :decayed:

widzę oponki udało się dorwać 235

Nie było wiekszego problemu :)

Ale jednak na B8 to 19-stki też giną,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...