Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Kondri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładna furka.Ile pali ci gazu w mieśćie.Pytam bo mam taki sam silnik z automatem i pali miw mieśćie około 15 gazu a 13 benzyny

Opublikowano

Ładna furka.Ile pali ci gazu w mieśćie.Pytam bo mam taki sam silnik z automatem i pali miw mieśćie około 15 gazu a 13 benzyny

:shocked::wallbash:
Opublikowano

Felga bardzo ja odmlodzi;) 17 i jakis nie za szeroki kapec bedzie ok do 1.6

Opublikowano

Ładna :good:

Też kiedyś miałem takie aludekle :wink4:

Ale wiesz, że zanim wrzucisz ksenony to trzeba lampy wymienić :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale wiesz, że zanim wrzucisz ksenony to trzeba lampy wymienić :kox:

Wiem i spryski też no nie?

Opublikowano

Spryski to na przegląd albo na policjanta służbistę.

Jak nie dasz bardzo niebieskich xenonów i będziesz miał dobrze ustawione lampy to nikt się nie przyczepi.

Opublikowano

18" tez odpusc..

20"

Opublikowano

Wiem i spryski też no nie?

takie pytanko to twoje 1 auto??

-krótko mówiąc , nie inwestowałbym ani 1zł , bo nie ma to najmniejszego sensu , 0 frajdy z jazdy , najpierw pomyśl o zmianie jednostki napędowej :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

.... 0 frajdy z jazdy...

Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma ;) tyle w temacie :angry:

Opublikowano

Wiem i spryski też no nie?

takie pytanko to twoje 1 auto??

-krótko mówiąc , nie inwestowałbym ani 1zł , bo nie ma to najmniejszego sensu , 0 frajdy z jazdy , najpierw pomyśl o zmianie jednostki napędowej :cool1: :gwizdanie: :decayed:

Ja też bym nie inwestował, turlaj się serią, i odkładaj kasę na jakieś 1.8T, i wtedy modzić :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja też bym nie inwestował, turlaj się serią, i odkładaj kasę na jakieś 1.8T, i wtedy modzić :good:

Wrzucę tylko fele i to nie przesadnie duże i będę zbierał na coś lepszego ;)

Opublikowano

no dokładnie, jak patrzę u siebie ile władowałem w swojego paździocha, to już bym sobie za to polifta sprawił i na mody by starczyło :gwizdanie:, ale to jest choroba, jak zaczniesz modzić, tak już przepad :kox:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

2011 lekkie ulepszenia:

Oryginalne alufelgi (niezniszczone i proste więc okazyjnie kupiłem, wiem że za małe ale ważne że w ogóle są).

Pioneer DEH-2300UB(zastąpił fabryczne AUDI BETA, głośniki na razie seria może coś się zmieni, radio bardzo dobrze się sprawuje polecam wszystkim).

50973683.jpg

42862501.jpg

19169897.jpg

42033868.jpg

Opublikowano

ładna, bliźniacza do mojej A4 :)

kierunki na białe zmień, lampki z przodu na S4 lub po II lifcie i auto od razu młodsze się zrobi

planujesz jeszcze jakieś zmiany ?

Opublikowano
  • Autor

ładna, bliźniacza do mojej A4 :)

kierunki na białe zmień, lampki z przodu na S4 lub po II lifcie i auto od razu młodsze się zrobi

planujesz jeszcze jakieś zmiany ?

Kierunki zostaną zmienione na przeźroczyste dymione na dniach, a jeśli chodzi o lampy przednie jeśli wpadnie coś hajsu to na pewno też będzie zmiana ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.