Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Proszę o opinie na temat halogenów


davidoff82

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/halogeny-lampy-dalekosiezne-audi-a4-1994-98-i1187141745.html

Koledzy co macie do powiedzenia na temat tych świateł?

Ma ktoś takie, czy mogę liczyć na zdjęcie z zamontowanymi?

Jak to świeci?

Czy jest homologacja?

Proszę Was nie piszcie żebym dłubał z ori.

Mam ori z B6 dopasowany w h... roboty, lekko ostatnio urwałem cały zderzak ogólnie żadnych strat ale szpachlówka na halogenach popękała wygląda to paskudnie, nie będę już nic tworzyć chce kupić, założyć i mieć spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było przerabiać kratki. Zauważcie, że nie ma w nich żadnych wlotów powietrza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dołożyć parę zł i kupić zderzak po 2 lifcie który ma już oryg halogeny bez dlubania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dołożyć parę zł i kupić zderzak po 2 lifcie który ma już oryg halogeny bez dlubania :naughty:

tylko, ze znowu malowanie dochodzi :gwizdanie:

pisalem do ciebie dawid z allegro o te halogeny :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej dołożyć parę zł i kupić zderzak po 2 lifcie który ma już oryg halogeny bez dlubania :naughty:

paręset złotych polskich chyba... sam koszt pomalowania zderzaka to od 250zł w górę lekko licząc, więc raczej drogi gips...

ja zamontowałem halogeny uniwersalne/seicento ori WESEM i świecą zajefajnie a w zasadzie o świecenie w nich chodzi.... tak mi się wydaję :mysli: jutro postaram się pokazać foto, choć pewnie większości się nie spodobają dla mnie są :kox: wyglądem się nie gryzą a super świecą wieczorem jestem w stanie na samych halogenach śmigać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad http://allegro.pl/halogeny-do-audi-a-4-a4-hella-gratis-i1168083915.html - tylko trzeba patrzyć kiedy znów wystawi, sam myślę nad włożeniem lamp przednich od polifta i wtedy takie w kratki i podłączyć pod przeciwmgielne bo w poliftowych lampach nie ma już przeciwmgłowych w kloszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad http://allegro.pl/halogeny-do-audi-a-4-a4-hella-gratis-i1168083915.html - tylko trzeba patrzyć kiedy znów wystawi, sam myślę nad włożeniem lamp przednich od polifta i wtedy takie w kratki i podłączyć pod przeciwmgielne bo w poliftowych lampach nie ma już przeciwmgłowych w kloszu :)

jak bym miał takie montowac jak pokazałes to nawet chwili bym sie nie zastanawiał i brał te w kratkach co w pierwszym watku są pokazane, jesli chodzi o zamknięte wloty to mysle ze bez problemu tylną osłonke by sie pocieło. Dobra alternatywa, stworzona w ten sam sposób co dzieło Mrogala w warsztacie :gwizdanie: na bazie halo z polifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad http://allegro.pl/halogeny-do-audi-a-4-a4-hella-gratis-i1168083915.html - tylko trzeba patrzyć kiedy znów wystawi, sam myślę nad włożeniem lamp przednich od polifta i wtedy takie w kratki i podłączyć pod przeciwmgielne bo w poliftowych lampach nie ma już przeciwmgłowych w kloszu :)

jak bym miał takie montowac jak pokazałes to nawet chwili bym sie nie zastanawiał i brał te w kratkach co w pierwszym watku są pokazane, jesli chodzi o zamknięte wloty to mysle ze bez problemu tylną osłonke by sie pocieło. Dobra alternatywa, stworzona w ten sam sposób co dzieło Mrogala w warsztacie :gwizdanie: na bazie halo z polifta

No tak ale to są światła dzienne z żarówką o mocy 6w.

Ja praktycznie co drugi weekend jade za miasto i potrzebuję przeciwmgielnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad http://allegro.pl/halogeny-do-audi-a-4-a4-hella-gratis-i1168083915.html - tylko trzeba patrzyć kiedy znów wystawi, sam myślę nad włożeniem lamp przednich od polifta i wtedy takie w kratki i podłączyć pod przeciwmgielne bo w poliftowych lampach nie ma już przeciwmgłowych w kloszu :)

jak bym miał takie montowac jak pokazałes to nawet chwili bym sie nie zastanawiał i brał te w kratkach co w pierwszym watku są pokazane, jesli chodzi o zamknięte wloty to mysle ze bez problemu tylną osłonke by sie pocieło. Dobra alternatywa, stworzona w ten sam sposób co dzieło Mrogala w warsztacie :gwizdanie: na bazie halo z polifta

No tak ale to są światła dzienne z żarówką o mocy 6w.

Ja praktycznie co drugi weekend jade za miasto i potrzebuję przeciwmgielnych....

dlatego ja bym sie na twoim miejscu nie zastanawiał nad tymi co pokzałes w pierwszym poscie, tylko brał, jeśli nie umiesz sam wyrezać halo z polifta, to bierz te, przynajmniej będą wygladac jak ori, a nie takie jak od helli :gwizdanie: które nie wygladają poprostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja dałem te Wesem'owskie i super świecą. Rzeźby praktycznie żadnej.

Co do wyglądu to dam później foty, na razie nie wychodzę z domu bo mnie jakies grypsko chce dopaść chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał założyć kompletny zderzak z halo, może nawet uda się wyrwać ze spryskami. Była by profeska i nie było by widać "że coś tu nie pasuje".

U kolegi nie było problemu z kratkami bo nie musiał robić dostępu powietrza do SMIC'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał założyć kompletny zderzak z halo, może nawet uda się wyrwać ze spryskami. Była by profeska i nie było by widać "że coś tu nie pasuje".

U kolegi nie było problemu z kratkami bo nie musiał robić dostępu powietrza do SMIC'a ;)

No niestety inne priorytety bo za 3 tygodnie zostaje ojcem i kasa potrzebna :)

Chodziło głównie o świecenie, cel osiągnięty w 100%.

Wizualnie dyskusyjnie ale myslę że tragedii nie ma.

20bef137704ed6femed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i się zacznie :>, czy twoje lampy to takie jak : http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/36/29/32/1236293234 ? miałeś jakieś problemy z montażem? bo ja planuję założyć właśnie takie. I widzę że o halogenach też muszę pomysleć po z pod klosza wylecą...pzdr :hi: a co do jazdy na halogenach, to wieczorkiem czasem ledwo pobocze widać a wolę widzieć dziurę do której mogę wpaść :( albo i garba jakiegoś :( , ech szkoda pisać :thumbdown:

Twoje halo w oczy się nie rzucają, jak działają to ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i się zacznie :>, czy twoje lampy to takie jak : http://img16.allegroimg.pl/photos/oryginal/12/36/29/32/1236293234 ? miałeś jakieś problemy z montażem? bo ja planuję założyć właśnie takie. I widzę że o halogenach też muszę pomysleć po z pod klosza wylecą...pzdr :hi: a co do jazdy na halogenach, to wieczorkiem czasem ledwo pobocze widać a wolę widzieć dziurę do której mogę wpaść :( albo i garba jakiegoś :( , ech szkoda pisać :thumbdown:

Twoje halo w oczy się nie rzucają, jak działają to ok

Tak światła dokładnie takie jak pokazałeś ale dokupiłem kierunki od S4 przed liftem bo te z tego zestawu są większe od lamp i średnio to wygląda. Świecą bardzo porządnie a z opisu wynika że można poszukać ich po d2s (prawdopodobnie gniazda żarówek są wymienne).

Halogeny świecą zajedwabiście jak kiedyś będę jechał wieczorem zrobię fotę w ciemnym miejscu, ale gęba się cieszy.

PS.

Montaż reflektorów bezproblemowy. Zero rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...