Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy to przepływomierz? Muli i nie chce się wkrecać na obroty


pajakleon97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prosilbym o pomoc bardziej doswiadczonych kolegow. Auto raz jedzie normalnie, raz z kolei strasnzie muli na obroty wchodzi bardzo wolno prawie nei slychac turbiny, albo idzie normalnie do 3 biegu a na nim nie chce sie krecic powyzej 3000 obr/min. Podpinalem pod VAG u znajomego stwierdzil ze to przeplywomierz a jak bylem 2 raz w warsztacie Audi RS service to powiedzieli ze wszystko w porzadku i ze musze tylko nagar przedmuchac na turbinie a na kompie wszytsko wyszlo im OK. Jakos to nie poskutkowalo i muli dalej. :kwasny::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jeździj do RS serwisu bo to najwięksi partacze i nieudacznicy. Jedź do Dynosoftu albo do Bosch serwisu Bielski na terenową.

P.S. Może być i turbo i przepływka i elektrozawór i czujnik ciśnienia doładowania albo węże poprzecierane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie jeździj do RS serwisu bo to najwięksi partacze i nieudacznicy. Jedź do Dynosoftu albo do Bosch serwisu Bielski na terenową.

P.S. Może być i turbo i przepływka i elektrozawór i czujnik ciśnienia doładowania albo węże poprzecierane...

no wlasnie tez to zaczynam zauwazac nie dotrzymouja tez terminow ;/ zmylily mnie fury jakie tam staly na podjazdach myslalem ze jak robia phaetony i rs6 to sie znaja...[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 17:22_________________________________________________

Co to za servis RS?Jak zrobili logi to powinni wiedzieć co jest grane,przyczyną jest pewnie turbina :mysli:

rs service na owsianej ale cos tu widze jak poczytalem na forum ze jednak nie jest to 1 liga ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwa na owsianej u Romana Śmietanki polecam a drugi na lotniczej ( szybowcowej ) nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ale widze ze i tak bez wizyty w jakims specjalistycznym warsztacie sie nie obejdzie bo ile odpowiedzi tyle prawie przyczyn wiec moze moglibyscie podac jeszcze namiar na jakis dobry speca we wroclawiu?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:07_________________________________________________Dzisiaj bylem w ECU Project (dawny Dynosoft) koles podpial pod kompa i stwierdzil to co pisaliscie - zapieczone lopatki zmiennej geometrii. Koszt - 100zl a na forum dowiedzialem sie za darmo :polew: no trudno przynajmniej mam pewnosc. Czyszczenie - 450 zl troche drogo :mysli: macie mzoe kogos tanszego i tez dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz ale widze ze i tak bez wizyty w jakims specjalistycznym warsztacie sie nie obejdzie bo ile odpowiedzi tyle prawie przyczyn wiec moze moglibyscie podac jeszcze namiar na jakis dobry speca we wroclawiu?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 16:07_________________________________________________Dzisiaj bylem w ECU Project (dawny Dynosoft) koles podpial pod kompa i stwierdzil to co pisaliscie - zapieczone lopatki zmiennej geometrii. Koszt - 100zl a na forum dowiedzialem sie za darmo :polew: no trudno przynajmniej mam pewnosc. Czyszczenie - 450 zl troche drogo :mysli: macie mzoe kogos tanszego i tez dobrego?

Bo tu silnik AFN i AVG znany jest na wylot. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ja bym ci to samo za 50 zł z diagnozował :> a co do czyszczenia to ciężko znależ taniej ale słyszałem że ktoś z forum golfa za 200 zł czyści ale to kwestia natomiast moge mieć namiar na kompletną regeneracje za 900 zł jak będziesz chciał odezwij sie do mnie na pw może sie uda bez czyszczenia doprowadzić do normy doładowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...