Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 - HOT LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witać.

Mam pytanko, można podjechać do Jarosławca na zlocik? Mam raptem parę kilometrów. Wcisnąłem się dzisiaj między parę audiczek na drodze od Koszalina, granatowe B5 z ramkami .eu

:kox:

Opublikowano

Witać.

Mam pytanko, można podjechać do Jarosławca na zlocik? Mam raptem parę kilometrów. Wcisnąłem się dzisiaj między parę audiczek na drodze od Koszalina, granatowe B5 z ramkami .eu

Jedź,a dlaczego nie :cool1:

Wyjeżdżam dopiero jutro,więc dzisiaj będzie jeszcze stypa :naughty::decayed:

Opublikowano

Pozdro dla Pozia i Hugo od Daymoona :kox:

Opublikowano

Dzisiaj już nie dam rady, jutro o której będziecie się zwijać? Przyjechałbym z rana :)

Opublikowano

Halo halo

pochlali już wszyscy że nikt nie zdaje relacji ON LINE kto jak to ale Prezes :decayed:

Opublikowano

Wszyscy juz pewnie zaniemogli :polew: :polew: :drunk: :drunk:

Opublikowano

wszyscy zaliczyli zgona a Prezes widomo nie pije ale musi pilnować aby im nic się niestało :polew:

Opublikowano
a Prezes widomo nie pije

taaa...nie pije.... w małych ilościach,albo ,jak na tabletkach jakichś jest... :kox:
Opublikowano

Witać.

Mam pytanko, można podjechać do Jarosławca na zlocik? Mam raptem parę kilometrów. Wcisnąłem się dzisiaj między parę audiczek na drodze od Koszalina, granatowe B5 z ramkami .eu

:kox:

:kox: :kox:
Opublikowano

Witać.

Mam pytanko, można podjechać do Jarosławca na zlocik? Mam raptem parę kilometrów. Wcisnąłem się dzisiaj między parę audiczek na drodze od Koszalina, granatowe B5 z ramkami .eu

ja bym sprawdził czy masz portwel :decayed:

Opublikowano

Dzwoniłem z pracy o 22,00 do Tomeksa i myślałem że nie ma zasięgu bo tak przerywa a on już był tak nabity że nie szło się z nim dogadać ... :decayed:

Opublikowano

a nie powiedział chociaz "Koniec imprezy dziekuje odbranoc" :polew::decayed: jak w tym filmiku Niezapomniana 18 ORYGINAŁ :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

ale nudy :decayed:

Opublikowano

ale nudy :decayed:

podobno lipa straszna, nikt o 6 rano nie chciał pić :thumbdown: a Italiano jak zwykle miał przejścia ze swoim Ajfąnem :D

Opublikowano

ale nudy :decayed:

podobno lipa straszna, nikt o 6 rano nie chciał pić :thumbdown: a Italiano jak zwykle miał przejścia ze swoim Ajfąnem :D

dziwne bo na slaskich krazy taka jedna fotka :gwizdanie:

http://www.postimage.org/image.php?v=aV5toM9

Opublikowano

ale nudy :decayed:

podobno lipa straszna, nikt o 6 rano nie chciał pić :thumbdown: a Italiano jak zwykle miał przejścia ze swoim Ajfąnem :D

dziwne bo na slaskich krazy taka jedna fotka :gwizdanie:

http://www.postimage.org/image.php?v=aV5toM9

uuuuuuuu raczą się z filiżanek :D

nie pisałem, że w ogóle nie piją tylko, że nie chcą pić o 6 rano :wink4:

Opublikowano

Pogoda chyba dopisuje więc poszli się wykąpać w morzu lub opalać :decayed:

Opublikowano

Będę śledził wątek bo na chwilę obecną nic się nie dzieje ( w wątku)

Dawać foto relację bo ciekawy jestem kto dusił komara na piachu.

Opublikowano
nie pisałem, że w ogóle nie piją tylko, że nie chcą pić o 6 rano

podobno to zdjecie bylo zrobione o 6:00 rano :decayed:

Opublikowano

Jeeeezuuuu ALE U WAS MUSI TRĄCAĆ NUDĄ !!! :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.