Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z pompą wspomagania


Siwy1122

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym się zapytać o jedną rzecz. 2 miesiące temu wymieniałem uszczelkę w pompie wspomagania(osobiście) i wczoraj jadę i skręcając w uliczkę zauważyłem że nie mam wspomagania. Ale gdy trzymam samochód na wyższych obrotach i kręcę kierownicą to wspomaganie działa. Według mnie to pompa jest mało wydajna i trzeba by ją wymienić. Ale chciałbym się jeszcze upewnić i dowiedzieć się co Wy o tym sądzicie. Pozdrawiam serdecznie!!!!!!

Następnym razem nazwij temat poprawnie i zacznij w odpowiednim dziale.

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Nie wiem czy o to samo mi chodzi ale w moim pompa działa z tym że zauważyłem iż brak wycieku ze wspomagania( nie wiem gdzie się podziewa) muszę dolać od kilku dni co jakiś czas płyn.

Niby nic niepokojącego - hehe.brak wycieku !!! płyn dolewam !! a co jakiś czas pompa się odzywa.

Poza tym cicho pracuje.

O co chodzi?

Pozdro\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo.Tzn nie mam wycieku a co jakiś czas muszę dolewać olej do wspomagania bo gdzieś sie traci,ale nie wiem gdzie jak jest mało to pompa zaczyna przy skręcaniu głośno pracować po dolaniu jest wszystko ok,ale to oczywiste ze bez oleju chodzi głośno,ale gdzie jest wyciek to nie mam zielonego pojęcia może ktoś z was miał już taki przypadek??

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc wyciek jak płynu ubywa.To nie olej silnikowy gdzie moze sie spalac.... popatrzcie dobrze pewnie z maglownicy wycieka jak zazwyczaj... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pompa do wymiany już to przerabiałem u siebie. Jak chcesz skręcić to tylko przy ok 2500 zaczyna działać?? Ewidentnie pompa przepuszcza i jest do wymiany. pzdr :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi byc wyciek jak płynu ubywa.To nie olej silnikowy gdzie moze sie spalac.... popatrzcie dobrze pewnie z maglownicy wycieka jak zazwyczaj... ;)

[/quot

musi byc wyciek jak płynu ubywa.To nie olej silnikowy gdzie moze sie spalac.... popatrzcie dobrze pewnie z maglownicy wycieka jak zazwyczaj... ;)

płyn to nie woda że wyparuje, przy pompie będzie sucho bo ubywa najczęściej z maglownicy szykujcie po około 600-800 zł i regeneracja (będę to przerabiał również u siebie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...