Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Tunel środkowy przy biegach


Nomaiks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem z tunelem środkowym jest strasznie pościerany, ciężko mi znaleźć taki pod kolor. ... Wiec nie macie pomysłów czym i jak to może pomalować żeby to w miarę ładnie wyglądało />?

zdjcie0033yr.th.jpgzdjcie0034av.th.jpgzdjcie0035.th.jpgzdjcie0036m.th.jpgzdjcie0037i.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba był wcześniej malowany ze tak sie dzieje co ? :mysli:

moze by czymś ciekawym go obkleic :mysli: albo dać go we flok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy był malowany ale cuda niewidy z nim się dzieją tak samo tunel środkowy przy ręcznym jest troszeczkę starty i to tak psuje wygląd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te plastiki masz czarne to po odtłuszczeniu( umyciu wodą z płynem do mycia naczyń ) i dokładnym wysuszeniu

zastosuj czernidło z K2 http://moto.allegro.pl/k2-bono-black-czernidlo-do-gumy-i-zderzakow-opon-i1457543864.html.

Tylko nie pobrudź sobie tego co nie trzeba bo potem bardzo trudno to usunąć (z obić foteli prawie niemożliwe).

Ja nieraz stosowałem ten preparat i nawet plastiki wyblakłe od słońca wyglądają jak nowe na dość długi czas.

Daj znać jaki efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernidło we wnętrzu raczej odpada, będzie mu się ścierać i brudzić wszystko do okoła. Tak jak ktoś tam wyżej próbuj obkleić czymś ciekawym a jak nie to flok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zdecyduje się na jakiś szaro-popielaty flok... tylko hmm... kto by to zrobił w miarę ładnie ?>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał w carbon 3M, do tego dekory i jest miodzio.

Jeśli chodzi o flokowanie pisz do użytkownika: raggaman :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carbon odpada bo tunel środkowy również troszkie podrapany ... jak znajde łokcia wyflokuje wszystko ;p i bedzie git[br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 10:31_________________________________________________hmm... jak sobie dobrze przypominam to widziałem gdzies jak ktoś malował czymś. ... tunel i rączki od drzwi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam taki sam kolor siwy i mam tak samo jak u ciebie i zarysowania to jest taka gumopodobna warstwa a dopiero pod nią jest plastik właściwy łatwo to zauważyć mocniej zaciągnąć paznowkciem i wtedy odejdzie. Też nie mam pomysłu jak to naprawić myślałem jakby dostał taką farbę w spray u gumopodobną i omalował to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i1459658732.html

Ja u siebie malowałem osłonę kolumny kierowniczej bo była zielona. Jak ktoś nie wie, że było malowane to nie odróżni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i1459658732.html

Ja u siebie malowałem osłonę kolumny kierowniczej bo była zielona. Jak ktoś nie wie, że było malowane to nie odróżni.

A dałbyś radę wrzucić fotę tego pomalowanego elementu? Jak to wygląda? Jaka jest wytrzymałość na zadrapania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o5dif6.jpg

To jest farba strukturalna do zderzaków samochodowych, wytrzymałość ma bardzo dużą. Można też kupić niestrukturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i1459658732.html

Ja u siebie malowałem osłonę kolumny kierowniczej bo była zielona. Jak ktoś nie wie, że było malowane to nie odróżni.

Stosowałeś jakiś podkład po plastiku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stosowałem żadnego podkładu. Odtłuszczasz tylko benzyną ekstrakcyjną i malujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja malowalem raczki od drzwi na bialo a tunel srodkowy na czarno bo kupilem granatowy . Troche paieru , bezynki, podklad do plastiku i ja to malowalem spreyem za 8zl . raczki w dzwiach wyszly jak ori zreszta tunel tez ok :good:

330a951adb46e6d9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da rade tez mam dzieci a przecierz ten element bardzo czesto sie rusza gdy otwierasz i zamykasz drzwi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zeby nie zakladac nowego tematu.

Mam podobny problem tyle ze u mnie plastiki sa brazowe :o wszystkie fotele takze itd... Spray odapda, kupno czegos w tym odcieniu niemozliwe bo znazlaem JEDNO audi z takim wnetrzem ale do sprzedania w calosci :DD wiec dostanie czegos niemozliwe, nie dzwonilem do ASO ale cena mysle powali mnei na kolana o ile dostane cos takiego..

Myslalem nad FLOKiem, badz obszyciem calego tunelu alcantara ? Co o tym myslicie? znalazlem na allegro metr na poltora alcantare po 20 pln w odcieniu brazu mysle ze by wygladalo spoko ? Myslalem obszyc razem z konsola az po sam tyl ( mam pekniecie przy zapalniczce z tylu) i przy okazji dorzucic podlokietnik wiec obojetnie jaki kolor bym kupil i obszyl w braz, ktos to robil?

I znacie kogos co to moze zrobic ? Obszyc Alcantara?

Badz flokowanie, jest tylko na szaro/czarno ? czy sa jakies odcienie ? chce zeby kolorystyka zostala w srodku taka jak jest ! :) Pozdrawiam i dziekuje za odp !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Dudi 75 jakim kolorem malowałeś te boczki na biało? dawałeś jakiś podkład? lub na wierzch jakiś lakier? mam jasną skórkę i te boczki są u pasarzera jeszcze ujdzie ale u mnie to lipa po całości a szkoda by rękę brudziło i się zmywało , bo nie o to w tym chodzi , pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...