Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??


A3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanio wpadłem na pomysł zamontowania kompletnego body kitu od RS4 do mojego A4 sedana czy jest to możliwe?i jakie są tego przybliżone koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co cie interesuje ori albo laminat ,zderzaki,nakladki na progi jest tego na allegro. :kox: Tylko wiesz ze zderzaka ori od RS4 bez przerobek nie zalozysz trza kombinowac. :mysli: A wiekszosc kolegow ci powie ze laminat jest do d..y bo peka i ze zalatuje wiocha :polew: i zebys zalozyl zderzaki od S4. A ty ich nie sluchaj i zrob ja uwazasz.Ja tez chyba tak zrobie ale w dalszym terminie.Pamietaj o gustach sie nie dyskutuje nie wszystkim sie to musi podobac.Tak wogole to paru kolegow to napewno ma takie zderzaki z laminatu na forum. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja myślałem o ori body kicie od RS4 :decayed: czyli na bogato :decayed::P. Z tego co się dowiedziałem to trzeba też profilować tyle drzwi tylne błotniki chyba jeszcze maska jest do zmiany. Tylko teraz kto zrobi wyprofilowanie drzwi, błotników itp??.

Mnie najbardziej interesują jakieś przybliżone koszta tego w sumie czyli razem z zakupem ori body kitu z lakiernikami, blacharzami itp.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale chciałbym zauwazyć jedną ważną rzecz w Audi A4 B5 nie występowało RS4 w sedanie!!!!!!!!!!!!!!! wiec jaki zderzak chcecie wyrezać na tył ? od Avanta ?? :decayed:[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 02:42 _________________________________________________

Mnie najbardziej interesują jakieś przybliżone koszta tego w sumie czyli razem z zakupem ori body kitu z lakiernikami, blacharzami itp.

nie ma ORI body-kitu RS4 przynajmnij do sedana!!!! RS4 w budzie B5 to buda AVANT!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rieger ma chyba podobny bodykit do rs4, ale mi sie osobiscie niepodoba :confused4:

tak jak w tym linku jest to do zrobienia ale nie myslales wlasnie nad przerobieniem na s4? do przerobienia praktycznie tylko mocowanie zderzaka a efekt swietny :kox:

tutaj masz przyklad sedana:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=9417.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie chce zrobić takie coś co widać na tym linku z czarnym RS4 sedanem gość zrobił tak że audiolka wygląda jak by faktycznie była RS4 sedanem, to jest wykonalne tylko jestem z tym dużo pierdzielenia to wiem ale nie wiem jakie są przybliżone koszty.

Tak myśle nad przerobieniem na S4 bo jest to owiele tańsze, szybsze w wykonaniu itp tylko takie przerobione na S4 to już nie jedną widziałem a z body kitem RS4 tylko jedną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli stawaisz na niepowtarzalnosc :naughty:

o koszty takich przerubek blacharskich moglbys sie popytac icemana, on co nieco przerabial przy swojej b5 :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6108.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed trzema minutami rozmawiałem z kumplem z firmy tuningowej i on zna gościa co już zrobił taki body kit i wszystko się trzyma i wygląda pięknie :) . Cena za taką przeróbke to 7000zł łącznie z lakierowaniem, częściami i montażem :) :) . Cena jak dla mnie w miare atrakcyjna :) co wy na to? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena moze i atrakcyjna bo przerabiania jest sporo ale to i tak kupa kasy i czy jest sens ladowac tyle w prawe 10 letnie autko :)

w kazdym razie jesli jednak sie zdecydujesz to bede trzymac kciuki za ten projekt :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy napęd? :naughty: . Co masz na myśli wpadkowanie silnika z RS4 :kox::P czy wpadkowanie napędu quattro :kox::P i dlaczego mówisz że to profanacja? :P mi zależy na ładnym nie codzinnym wyglądzie i jednocześnie na taniej jezdzie :) , poza tym po zrobienu programu na 150KM też nie będe taki wolny wiem bo jezdziłem tak zawirusowanym A4 ;) . Ale szanuje opinie każdego użytkownika forum :) i cały czas mam burze mózgów czy body kit z S4 czy z RS4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chodziło mi o Q ale na to raczej 7k ci nie wystarczy. w RS-ce to musi cały pakiet sie zgadzać. nie tylko optyka ale i sound... rozumiesz? moja rada poszukaj trochę w firmach tuningowych. jest wiele możliwości zrobić sobie indywidualny samochód i to ze stylem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

body kit z S4 czy z RS4

Jest kilka wyjść , albo robisz rs4 tak jak czarną powyższą , pewnie bez szpachli i wielkiego klepania się nie obejdzie, więc trochu kicha, kolejne wyjście to z tyłu założyć zderzak s4, przód rs4, może nie bardzo wszystko grać, będzie wtedy rs4/s4. I wg mnie chyba najrozsądniejsze rozwiązanie :to body kit s4, bez szpachli i klepania.Przemyśl. Czekam na efekty prac. :)Pozdrawiam. [br]Dopisany: 03 Luty 2008, 13:58 _________________________________________________

w RS-ce to musi cały pakiet sie zgadzać. nie tylko optyka ale i sound... rozumiesz?

Z tdi nigdy nie będzie tego głosu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w RS-ce to musi cały pakiet sie zgadzać. nie tylko optyka ale i sound... rozumiesz?

Z tdi nigdy nie będzie tego głosu. :)

no i właśnie o to mi chodzi ;)

a wracając do tematu, zobacz sobie auto kolego gugas. to jest właśnie niunia zrobiona ze "smakiem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te 7 tysiow wolalbym kupic model po lifcie i nic z nim nie robic. :)

Najwyzej jakies szczegoly, dokladki czy cos.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zderzakami RS B5 - jeszcze zjadliwe .. ale RS miał szrokie nadkola i tu bedzie troche.. :mysli: dziwnie?

S4 wszystko pasuje linia tez i jest Ok :naughty: A jesli chcesz wyrożniać sie to.. pokmiń nad własnym pomysłem .

Ja swoj mam :decayed: procz planów S4 :> [br]Dopisany: Luty 03, 2008, 02:44:56 _________________________________________________Za 7 kafli można zrobićmase innych rzeczy .. a jak nie wiesz w co ulokowac hajsiwko to ja przyjme każdą kwotę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak sobie zrobie body kit od RS4 i przyjade na zlot to mnie wyśmiejesz i nie pogadasz ze mną? :P (świruje :P )

Wiem że nadkola są szersze i błotniki dlatego będą one zmieniane i profilowane :)[br]Dopisany: 03 Luty 2008, 14:52 _________________________________________________

Ze zderzakami RS B5 - jeszcze zjadliwe .. ale RS miał szrokie nadkola i tu bedzie troche.. :mysli: dziwnie?

S4 wszystko pasuje linia tez i jest Ok :naughty: A jesli chcesz wyrożniać sie to.. pokmiń nad własnym pomysłem .

Ja swoj mam :decayed: procz planów S4 :> [br]Dopisany: Luty 03, 2008, 02:44:56 _________________________________________________Za 7 kafli można zrobićmase innych rzeczy .. a jak nie wiesz w co ulokowac hajsiwko to ja przyjme każdą kwotę :polew:

Czemu sie kolego ze mnie śmiejesz? :P czyli co można według Ciebie zrobić za te 7 kafli fajnego? czekam na propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...