Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Oparcie tylnej kanapy Avant - czy są różnice pomiędzy liftami?


rtocki

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może wie, czy będzie pasować do mojego Avanta ('98 I lift), oparcie dzielonej tylnej kanapy z modelu przed liftem lub po II lifcie? Chodzi o to, że chciałbym zamontować takie z workiem na narty w podłokietniku (skisack) i czasem się trafiają na allegro, ale z innych roczników lub ludzie mają z rozbiórki i wiedzą tylko że do b5. Kolor w sumie nieważny, bo przełożyłbym tylko stelaż oparcia, pokrowiec i ramę podłokietnika, ale czy będzie pasić z innych liftów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed liftowe maja inne zamki napewno, a po lifcie peweni tez sa roznice bo chyba roleta(siatka) tez jest inaczej moncona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

czyli do mojej A4 Avant '96 (znaczek Audi pod bocznym kierunkowskazem) ze środkowym pasem biodrowym nie założę kanapy ze środkowym pasem trzypunktowym od A4 Avant '98 (bez Audi pod bocznym kierunkowskazem)?

Bo zacząłem się rozglądać za takową kanapą z racji trzeciego fotelika na pasy trzypunktowe.. :)

pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam wątek jako że mam ten sam problem co nicpek.

Jak w temacie, czy ktoś może napisać czy mocowania oparcia w A4 Avant przed liftem (96-98) są takie same?

Wiem, że po dużym lifcie (99 rok) mocowania się zmieniły i oparcia nie podchodzą (z wyjątkiem chcących walczyć: http://a4-klub.pl/showthread.php?230545-AVANT-Zmiana-foteli-i-kanapy-z-polifta-do-przedlifta&highlight=avant+oparcie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tyko że zmiana następuje przed dużym liftem w 99 roku. Więc albo mały lift to zmienił albo wyposażenie (3 punktowy pas środkowy i/lub 3 zagłówek).

Jeżeli ktoś może ma auto z 96 lub 97 z trzeba zaglowkami z tylu to proszę wrzućcie opis tych mocowań. Będziemy mięli jasność.

Wysłane z mojego MB525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...