Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Gdzie na śląsku wymiana oleju w multi


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy poradzcie mi gdzie na slasku moge sie udac z moja a4 04 rok na wymiane oleju w multironicu? :mysli:

Jak wiadomo to skrzynia b.delikatna i nie dam zrobic tego byle komu wiec szukam kogos kto zna sie na rzeczy.Bede wdzieczny za pomoc :hi:

Przy okazji jesli ktos wie to moze napisac ile oleju wchodzi do tej skrzyni przy wymianie dynamicznej i jaki to ma byc olej.

Jak sie maja ceny robocizny i oleju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSERWIS, sprawdzone przez wiele osob miejsce (!).

http://www.sserwis.pl/start_pl.php

Na termin wymiany musisz umowic sie stosownie wczesniej.

dzieki wielkie za pomoc i odpowiedzi na rozne moje pytania kolego :notworthy: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Chciałbym podłaczyc się do tematu :mysli:

W mojej B6 AVF czeka mnie również wymiana oliwy. Jeżeli ktoś zna konkretenego fachowca w obrębie woj. kujawsko-pomorskiego to prosiłbym o jego namiary. Chciałbym zaznaczyc, że interesuje mnie tylko dynamiczna wymiana oleju wraz z wymianą filtra i pomiarem ciśnienia w skrzyni. Dzięki za ewentualne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej B6 AVF czeka mnie również wymiana oliwy. Jeżeli ktoś zna konkretenego fachowca w obrębie woj. kujawsko-pomorskiego to prosiłbym o jego namiary. Chciałbym zaznaczyc, że interesuje mnie tylko dynamiczna wymiana oleju wraz z wymianą filtra i pomiarem ciśnienia w skrzyni. Dzięki za ewentualne sugestie.

Tobie niestety nie pomoge... ale przy multi lepiej czasem pojechac 500km do sprawdzonego speca niz pozniej plakac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...