Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Dodatkowe oświetlenie kabiny z tyłu


likwidator98

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko montował ktoś dodatkowe ośietlenie z tyłu kabiny bo ja mam tylko z przody i z tyłu jest zdeko ciemno a ostatnio znalazłem na allegro take cudenko do zamontowania z tyłu http://moto.allegro.pl/item331814819_lampka_podsufitowa_audi_a4_avant_model_01_04r.html.I tu pytanko montował ktoś to u siebie dodam mam a4 95 r z szyberdachem pozdrawiam :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

likwidator98 Ty masz B5 a to jest lampka do B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie będe zakładał nowego postu dotyczącego oświetlenia z tyłu auta.

Nurtuje mnie cosik innego mianowicie oświetlenie kabiny z tyłu ( chodzi o lampki w słupkach tylnych )

Swojego czasu latalem po giełdach samochodowych i miałem pewne audi na oku międzyinnymi było oświetlenie przedziału z tyłu.

Teraz chciałbym dorezac takowe dodatkowe oświetlenie...

(żeby skończyło sie biadolenie dochodzące z tylnych siedzeń :decayed:)

Z tego co zauważyłem to niewiele audi z rocznika 1995- 1997 ma takie udogonienie

Skąd wziąc takie lampki ?

Do czego sie podłączyć z instalacją?

Może ktoś cosik takiego czynił w swoim audilotcie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy problem to chyba dziura wycieta w podsufitce lipa by była gdyby po wycieciu coś nie pasiło,bo myślałem aby wyciąć dziure na załamaniu podsufitki za szyberdachem . tylko czy nic by mi tam nie blokowało szyberdachu cholera wie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za foty

ale.... mogłbym przyciąc żę te lampki z tyłu były "jakieś" inne

Wyglądały troszke bardziej... szykownie?

pamietam że nie wystawały od powierzchni słupka i właśnie o tych "niewystających" myslałem

dzis patrzyłem do każdego a4 na giełdzie ale nie było żadnych z oswietleniem z tyłu

ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i były, szczerze to powiem że sam się już pogubiłem w tych wersjach nadwozia jakie wypuszczało audi.

Choć jeżeli chodzi o te lampki to równo ze słupkiem widziałem ale po lifcie. Nie widziałem ori lampek innych niż te co na foto jeżeli chodzi o lata 1995-1997. Co nie znaczy że nie było

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima no że lampki były lub nie w zależności od wersji to nie ulega wątpliwości.

Koledze chodziło, że te co są u mnie są takie odstające a jemu podoba się coś co by zgrabniej na tym słupku wyglądało. Najlepiej równo ze słupkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...