Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Awaryjne otwieranie drzwi z odpiętą wtyczką od zamka. help!


dexter400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Błagam was wymyślcie coś. Zaczeło się od zamka który mi rozładowywał aku, prawdopodobnie go zalewa gdzieś objawia się to miganiem przycisku awaryjnych po zamknieciu samochodu i rozładowaniu aku po 2 dniach. Dziś popadało ledwo odpaliłem, więc w pracy wypiąłem wtyczkę zamka pasażera, wole zostawić auto otwarte niż nie odpalić :) Problem w tym że zamek się z pilota zamknął a ja wypiąłem wtyczke i zamkłem drzwi, nie moge odsunąć tapicerki , listwa ozdobna zdjęta , podwazylem tapicerke u góry ale dalej nie pójdzie i pytania mam.

Chciałem spróbować przez maskownice głośnika, ona jest na zatrzask czy śrubkę od środka?

Drugi pomysł to oderwać tą półke dolną i też pytanie czy jest na zatrzask? Później jakoś bym ją skręcił/skleił a ona zasłania dużą część przy zamku (zrobić dziure i wsadzić wtyczkę)

macie jakieś pomysły jak najtaniej to zrobić? (najtaniej = najmniej elementów tapicerki wyłamanych) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem w czym lezy problem. Rozjasnij troche :mysli: Drzwi przeciez mozesz otworzyc mechanicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... macie jakieś pomysły jak najtaniej to zrobić? (najtaniej = najmniej elementów tapicerki wyłamanych) ;)

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=170029.msg1972054#msg1972054

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dasz rady to zawsze możesz rozpierdzielić tapicerkę a potem kupić następną,chyba że masz skórę itp.

Koszt 30-70 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się bez rozpierdzielenia, jedynie urwany zaczep od listwy ozdobnej - nie moglem jej wyrwac od strony schowka, śrubki pod listwą odkręcone, zsunąłem szybe i od zewnątrz wsadziłem kawałek deski miedzy tapicerke , odginałem i wsuwałem ręke. Co prawda ręka wygląda teraz jakby się rzucił na mnie kot ale jakimś cudem podpiąłem wtyczkę i otworzyłem drzwi.

Dla potomnych którzy mają zamiar rozwalać tapicerkę! dostęp do wtyczki, cięgien jest taki sobie ale jest, wystarczy opuścić okno ,odgiąć śrubokrętem tapicerke z tego profilu górnego na całej długości, odczepić listwę ozdobną, odkręcić śrubki, wsunąć coś grubego na środku tapicerki i wciskać łapę.

Co ciekawe nie świeci się już przycisk awaryjnych po zamknięciu drzwi, i zauważyłem że w wilgotniejsze dni tak się dzieje.

Spróbuje jeszcze puszke elektroniki zamka podsuszyć i uszczelnić silikonem - mam wrażenie że to przez to ponieważ jest lekko mokry :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...