Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2 DIN i wyjęcie radia- uszkodzony jeden zatrzask


pablo15005

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wyjąć ori radio pod 2DIN ale jeden pin został uszkodzony podczas wyjmowania pilniczkami...Gdy wkładam wyjmak w to miejsce z zepsutym zatrzaskiem nie ma żadnego oporu...wchodzi luźno. Zakupiłem wyjmaki z allegro wchodzą ładnie w pozostałe, zaczepiają się ale i tak nie mogę wydrzeć dalej radia... Miałby ktoś jakiś pomysł jak można je wyciągnąć:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po której stronie prawa czy lewa. Może spróbować zdemontować schowek pasażera lub po stronie kierowcy i było by jakieś podejście z boku :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem 2din jest masakra. Wiem coś o tym. Miałem zdjęte dosłownie wszystko, a i tak nie chciało wyjść. Próbuj na siłę, nie ma tam czego urwać tylko uważaj żebyś nie wyrwał panelu:decayed:. Ruszaj na boki jak się da z włożonymi wyjmakami, a jak wyciągniesz to wywal wszelkie zatrzaski, bo nie są one do niczego potrzebne. Radio siedzi dobrze bez nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjętym schowkiem będziesz miał jedynie możliwość pchnięcia radia od tyłu jak odpowiednio włożysz coś cienkiego (tak jakby będzie taka dziura w radiu). Ja próbowałem wszystkiego, dwa dni się męczyłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem takie problemy z RNS-E jak mi mój magik włożył najpierw radio a potem climatronic, zamaist odwrotnie... :facepalm: z doopy to wyglądało i powiedziałem ni hu hu, wyjmuje. Zdemontowanie schowka nic nie dałe, szarpałem cały tunel środkowy i jak miałem wszystko na wierzchu, to po pół godziny walki dopiero radio wytargałem. Trochę zabawy Cie czeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wytargaj klimatronik, wsadź łapę i od tyłu dużą siłą (naprawdę dużą) wytargaj radio ;-) Zaczepy się zmielą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak można, ale i tak łatwo nie będzie. O tym zapomniałem, że najpierw wytargaj klimatronik. Powinien łatwo wyjść :wink: Jak coś mogę Ci zrobić foto zaczepów w klimatroniku i radio też mogę wyciągnąć tyle, że zaczepów już nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak można, ale i tak łatwo nie będzie. O tym zapomniałem, że najpierw wytargaj klimatronik. Powinien łatwo wyjść :wink: Jak coś mogę Ci zrobić foto zaczepów w klimatroniku i radio też mogę wyciągnąć tyle, że zaczepów już nie ma :decayed:

Jakoś możesz zarzuć jakimiś pikczersami byłbym wdzięczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dodać coś wieczorkiem. A jak Ci zależy szybciej to uderz do Ogra, bo on coś tam miał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz trochę moich fotek: Audi A4 B5 – Wymiana radia Concert Plus (1DIN) na Symphony (2DIN)

Wysuń popielniczkę, jak dasz radę odkręcić to ją wysuń, wytargaj klimatronik (też jest na zaczepach) i już jesteś w domu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...