Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne lewe drzwi nie otwierają się od wewnątrz


MurzynDDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Niedawno zakupiłem swoje pierwsze autko Audi A4 B5, lecz jak zwykle bez problemów się nie obejdzie. :) Dzisiaj lewe tylne drzwi zablokowały się. To znaczy bez problemu otwierają się od zewnątrz lecz jak zamknę to nie ma możliwości otworzenia ich za pomocą klamki od wewnątrz, dodam, że mam centralny zamek. Wcześniej było wszystko w porządku, jest szansa, że mogło spaść cięgno z zawiasów? Może jakieś macie inne pomysły? Bo nie chciałbym się pakować w koszta, wolę sam to w jakiś sposób naprawić.

Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje rozwiązania problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drzwiach przy zamku jest taki przycisk przesuń go i pewnie drzwi się normalnie otwierać będą jest to blokada dla dzieci żeby drzwi nie otwierały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz boczek i sprawdź . Mogło się faktycznie cięgno wysunąć albo urwać. No chyba że od kupna nie działały to blokada jest włączona żeby dzieci same w czasie jazdy nie otworzyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem dzisiaj i lipa, blokadę przesuwałem i ani w tą ani w tą nie działa, więc raczej cięgno. Otwierały się bo sam nimi wychodziłem, więc dzisiaj rano rozbiorę je i sprawdzę te cięgno, napiszę co było przyczyną.

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ----------

Dzisiaj rozebrałem boczek drzwi i jest tam linka, która jest w pełni sprawna, przy użyciu klamki wewnętrznej pracuje, więc wydaje mi się, że coś po stronie zamka jest nie tak, więc chyba będę musiał oddać drzwi do serwisu, ponieważ mam centralny zamek, więc nie będę sam kombinował, chyba, że macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...