Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nawigacja RNS-E MMI czy podejdzie?


kzgorski

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nawi http://www.allegro.pl/item533755818_nawigacja_audi_a4_s4_cabrio_rns_e_2001_2007_super.html z tego co wiem da się podpiać antenę a co do kostek to nie wiem jak jest przy Symphony ale z chorus idzie przejcie na nawi a najlepiej wsadzić nowe kostki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kostek potrzeba adapter (lub można przelutować). Antena powinna pasować, tylko jest jeszcze pytanie gdzie w cabrio jest cały system navi (gdzie wkładasz płyte z mapami) bo jeśli w bagażniku to musisz sam zadecydować czy lepiej ciągnąc kabel z bagażnika czy dołożyć inną antene gps. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedającego z tej aukcji w opisie trochę poniosło :gwizdanie:

RNS-E moim zdanie w cabrio zakłada się tak samo jak w sedanie czy avancie poczytaj ten temat http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html a na pewno sam sobie z tym poradzisz, tym bardziej że u Ciebie to jest prawie plug&play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tylko w ramce 2-din, ale tu już jest....

Był temat o rns-e w cabrio i ramce 2-din własnie

płyta jest w napedzie rns-e, a nie gdzieś w bagażniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różnica jest tylko w ramce 2-din, ale tu już jest....

Był temat o rns-e w cabrio i ramce 2-din własnie

płyta jest w napedzie rns-e, a nie gdzieś w bagażniku :)

Mam rns-e to wiem.

Chodziło mi o to gdzie teraz kzgorski ma moduł od navi, bo napisał że ma navi w licznikach.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kabel z anteny GPS też jest podciągniety do bagaznika tylko. Albo kupisz "przedłużacz" i pociągniesz na przód do RNSa albo zamontuj sobie nie ori antene z przodu (np. pod deską). Z tego co wiem to do DVD potrzebny jest jeszcze specjalny adapter i ewentualnie odblokowanie oglądania w czasie jazdy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kabel z anteny GPS też jest podciągniety do bagaznika tylko. Albo kupisz "przedłużacz" i pociągniesz na przód do RNSa albo zamontuj sobie nie ori antene z przodu (np. pod deską). Z tego co wiem to do DVD potrzebny jest jeszcze specjalny adapter i ewentualnie odblokowanie oglądania w czasie jazdy. pozdrawiam

Święta prawda :good: jest potrzebny "adapter", "czytnik DVD" jeśli chcesz oglądać filmy bez tego nie ma szans a i w czasie jazdy jest potrzebne odblokowanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kabel z anteny GPS też jest podciągniety do bagaznika tylko. Albo kupisz "przedłużacz" i pociągniesz na przód do RNSa albo zamontuj sobie nie ori antene z przodu (np. pod deską). Z tego co wiem to do DVD potrzebny jest jeszcze specjalny adapter i ewentualnie odblokowanie oglądania w czasie jazdy. pozdrawiam

Święta prawda :good: jest potrzebny "adapter"' date=' "czytnik DVD" jeśli chcesz oglądać filmy bez tego nie ma szans a i w czasie jazdy jest potrzebne odblokowanie :good:

[/quote']

a ile kosztuje taki adapter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego potrzebujesz jeszcze czytnik dvd za ok 500zł.

Wszystko powinno się mieścić w 1000zł z montażem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...