Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czym wkleić listwy boczne, które mają połamane zatrzaski (drzwi przednie) ?


Copywriter

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Czym wkleić boczne listwy dekoracyjne? Kupiłem auto z listewkami które mają połamane zatrzaski... Kupować nowe za 200zł :confused4: trochę poracha... Tym bardziej, że na wstępie od 2 tygodni odkąd mam audi włożyłem w nie 2500 klocka :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poxipol elastyczny powinien załatwić sprawę :)

__________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup taki czarny silikon ale nie do uszczelniania a do klejenia on za***iście klei takie rzeczy jak uszczelki listwy itp wiem to z wlasnego doswiadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinna pozostać elastyczność na styku drzwi i listwy. To zapewniały fabryczne zatrzaski. Należy w takim razie skupić się na ich odtworzeniu lub stworzeniu podobnego rozwiązania a nie kombinować z przyklejeniem całej listwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie zrobiłem to na silikon akwarystyczny taki do szkła. Skoro wytrzymuje ogromne siły działające w duzych akwariach to pomyslałem że tu tez sie sprawdzi i trzyma cały czas idealnie. U mnie zgniła ta listwa w środku i odpadało. Całość oczywiscie wczesniej bardzo dokładnie wymyłem bezyną. Robiłem to w drzwiach tylnych a one mniej sa eksploatowane więc może dlatego cały czas sie trzyma na tym.. warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie kleiłem wszystkie bo też były pourywane zatrzaski i na razie nie odpadają w sklepie motoryzacyjnym kupowałem taki klej epoksydowy on jest dwu składnikowy w takiej strzykawce jakby czy coś takiego koszt koło 15 zł i ciężko jest to oderwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo u siebie, Zdjąłem cały boczek wyjąłem te metalowe blaszki co trzymają listwe, pokleiłem wszystko super glu a dodatkowa cała listwa przykleiłem na czarny sylikon aby to on pracował a nie te plastyczki poklejone na super glu :> Od tamtej pory nic mi nie odchodzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...