Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Czy wahacze z B6 pasuja do B5


tomas13ko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wahacze z a4 B6 pasuja do B5. Szukam przednich wahaczy do b6 AWX 2002r. Na allegro jest duzo wahaczy do b5 i nie wiem czy te same sa montowane w b6. Moze ktos wie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejżewam że tak ale nie jestem pewien na 100%. Kup sobie dobre wahacze np.Mayle albo orginalne Lemforder. Ja sobie górne założyłem jakieś tanie i po 25 tyś.km. już się zaczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony zeby wahacze byly takie same to cena w sklepie byla by taka sama za model B5i B6. A wahacze z B6 sa o wiele drozsze od B5 i dalej nie mam pewnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasują. Różnica jest w jednym, bodajże przednim dolnym wahaczu. Fakt, że na Allegro głównie występują zestawy do B5. Nie bez przyczyny wszędzie podają, że pasuje do A4 rocznik 94-01. Do B6 niestety są droższe i nie ma ich tak wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażam temat...

Na 100% nie pasuję główny wahacz nośny ten co trzyma amortyzator różni się

1.grubością stożka sforznia oraz wysokością gwintu

2.grubością tulei pod amortyzator w B5 jest szersza o ok.3mm na stronęnie wejdzie amor!

3.Chyba łącznikami stabilizatorów w B6 jest jedna strona nagwintowana w środku a w B5 nie!

kupiłem ostatnio, przywiozłem,rozebrałem, wkur... się ,złożyłem i odwiozłem.

Górne wahacze są takie same i wyglądało na to, że prowadzący też będzie pasował ale co z tego jak nie kplt. czyli ch..j bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie to dziadowanie z leksza, jak jeździsz b6 to se kup wahacze z b6 przynajmniej nie będziesz miał stresa podczas jazdy czy coś było szersze czy węższe :wallbash:

to nie lampy z polifta tylko element zawieszenia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Dzika ceny części kozak. A tak na marginesie ciekawe ile krzyczą za komplet Lemforder do B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko pasuje oprócz prostego ty masz już zwrotnicę alu i jest inna średnica sworznia w prostym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...