Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hałas przy obudowie filtra powietrza


barb123

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest normalne że przy obudowie filtra powietrza słychac taki jakby bulgot ? Nie wiem jak to nazwać.

Po wypięciu zaznaczonego węzyka odmy nie ma juz tego dzwięku.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - f2bf0f8cfdd46.jpg

Z tego węzyka powinno wylatywac powietrze ? Bu mnie tak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BFB tak maja... sam sie zastanawialem co to jest, to jest dzwiek pracujacego zaworka jednostronnego , wzmacniany tak jakby przez obudowe filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i nie, nie podcisnienie (o podcisnieinu mozna mowic za przepustnica) , ezektor zasysa sobie tamtedy swieze powietrze, w silnik AVJ 2001-2002 bylo to troche inaczej polaczone, ten waz od ezektora lecial do odmy dlatego nie bylo slychac pracy tego zaworka jednostronnego.

zauwaz ze do ezektora podlaczone jest to przez taki zaworek jednostronny , on sie tak w kolko otwiera i zamyka i to wlasnie te otwieranie i zamykanie w kolko slychac. Nic z tym nie zrobisz, tak ma byc i bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem kilka dni temu usłyszałem przypadkiem bulgotanie z okolic filtra powietrza i mam z tego powodu ogromny ból głowy ,oprócz tego nic sie nie dzieje praca silnika ok , żadnych błędów

za 3 dni jade do chorwacji i nie wiem co robić czy umawiać się z mechanikami ma rozgrzebywanie auta czy zostawić temat ( jest to silnik bfb )

mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było u mnie i powód był taki że spadł wąż z tak zwanego odkurzacza. Węże widać po wyjęciu kratki halogena. Odkręcając halogen są praktycznie na widoku.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...