Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Alufelgi audi 17' do A4. Będą OK?


kipomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was! Piszę z zapytaniem, o Wasze zdanie. Potrzebuję rady :)

Mam możliwośc zakupu alufelg 17' do swojej A4.

1.144269393_3_644x461_alufelgi-vw-audi-17-

2. 154320777_2_644x461_alufelgi-17-od-audi-

Linki do podobnych alufelg:

http://olx.pl/oferta/piekne-kola-17-5x100-alufelgi-golf-audi-a3-bora-vw-toyota-subaru-CID5-ID61Rid.html#eba7508d3f

http://olx.pl/oferta/rant-alufelgi-kola-17-5x100-seat-leon-toledo-vw-golf-bora-audi-a3-CID5-ID65FF7.html#eba7508d3f

http://olx.pl/oferta/alufelgi-vw-audi-17-5x112-CID5-ID5Ifi7.html#01a4c29ddb

http://olx.pl/oferta/alufelgi-17-od-audi-a4-CID5-ID66P77.html#277365487b

Jest różnica koloru na tych dwóch aluskach (dałem zdjęcia poglądowe z Internetu) . Ja mam możliwość kupienia tych pierwszych.

Tutaj rodzi się moje pytanie. Jeżdżę Audi A4 Avant kolor Nogaro Blue. Coś w tym stylu: Audi-S4-B5-Avant-Nogaro-Blue.jpg

Czy te alufelgi będą OK do takowej Audi? Licze na Wasze zdanie ! Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te z pierwszego postu są tragiczne, nie kupuj nic z rantem w tym rozmiarze a tymbardziej o takim wzorze, to felgi za czasów 80ki :whistling: B5ka jest za swieża do takiego wzoru, lepiej coś fabrycznego dorwać


Ja bym Ci proponował cos takiego szukac

DSC_0041_edited1-vi.jpg?1158961770

Avus.jpg?t=1291166926

A4-Winter-01.jpg

albo coś z merca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi. Chodzi o to, zeby wydac jak najmniej i miec ladna aluske z oponami. Mam oferte by je wziasc za 5 stowek z oponami w bdb stanie. Dlatego sie zastanawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest ładne koło, ja jak i zapewne połowa tego forum nawet za 400zł by tego nie zabrała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje jutro zrobic test, jak faktycznie bedzie tak fatalnie jak powiadasz, to zrezygnuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej juz zostać na tych 15' niż wydawac te 500zl. Niestety, ale ładna felga kosztuje, chociaż czasem zdarzają się okazje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42971721346227860040.jpg

Niestety nie mogłem opuscic auta,bo nie mam dystansów do tych alufelg. Byla to po prostu przymiarka :P Nadal myślicie, że są mega fatalne?
Dzięki za opinie. Prawdopodobnie szukam dalej, ale cena kusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak Ci sie podobają to bierz, nie zadawaj dziwnych pytań :D Jak Ci zależy na niskiej cenie to zobacz sobie alufelgi z audi a8. 17 cali duże, 8 szerokie. Porządna kuta felga we wzorze który w 16'' występował w b5 a cena jest śmieszna bo 450-550zł za komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje. Ale nie koniecznie moje zdanie, będzie dobrym zdaniem :D Dobrze sie czasem kogoś posłuchać :P Pieniądze są niestety moim największym wrogiem, bo rzadko mnie odwiedzają, więc szukam kompletu najlepiej z oponkami :P No ale napalać też się nie powinno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak oponki przyzwoite, felgi proste, nic nie bije, to pozostaje kwestia gustu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pewnością lepiej niż na tych 15" :) ale decyzja należy do Ciebie, nikt za Ciebie nie będzie kół wybierał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 opony są wyśmienite, 2 do wymiany. jakbym bral to jeszcze zainwestować w dystanse bym musiał. Alufelgi są niemieckie, lecz nie są oryginalne Audi. Opłaca mi się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nadal myślicie, że są mega fatalne?

Nie, ale też szału nie ma.

Tobie się ma podobać a nie nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...
także na lato planuje dokupić jakieś 17 cali .... pytanie ... czy 17 to wytarczy jesli chodzi o średnice koła... żeby wyglądało to schludnie? nie chce sie pakować w rozmiar 18 czy 19 gdzie ceny opon juz sa dużo większe...

i aby nie zakładać nowego wątku pytanko... jaki profil opony aby uzyskać kompromis pomiędzy ładnym wyglądem a komfortem jazdy.... coś ok 215/45 będze ok czy za szeroko/nisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...