Treść opublikowana przez kinki
-
Działająca kiedy chce wycieraczka
może zalało silniczek i zaraz całkiem padnie. u mnie spłonął silniczek. a objawy miałem podobne miesiąc wcześniej.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ok, dzięki
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
co myślicie o takim zestawie na tył do B6 Avant 130KM: Tarcze Ferodo nr kat. DDF1709 Klocki Ferodo nr kat.FDB1083
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam, poszukuje tylnych amortyzatorów A4 B6 Avant 2002 zawias 1BA
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Ciemne B5 w sedanie widziane dziś ok 13:30 na wjeździe do Koziegłów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystkiego dobrego w nowym roku. oby auta się nie psuły a ceny paliw na stacjach nadal spadały
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie nie będzie bo akurat na weekend wyjeżdżam ale nie wiem czy to dobry pomysł spotykać się w niedziele przed świętami na parkingu centrum handlowego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może wyważ proszkiem. w pneuhage tak robią chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
graty banan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pozostaje Ci dorobić jakiś wihajster i próbować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiesz jakiej firmy to zabezpieczenie ?? jak mcguard to można napisać do nich to ci przyślą prawidłowy kluczyk. usługa płatna oczywiście i trochę trzeba pewnie poczekać.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka korzystał ktoś z Was z tej mobilnej zmiany opon ? http://oponyuklienta.com.pl/
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarna B6 Avant na PSL wczoraj na parkingu galerii malta Pięknie wygląda na tej feldze i tym profilu opon
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdrowienia dla kierownika czarnej B6 w sedanie na blachach PKL z którym jechaliśmy dziś jakiś czas wspólnie na A2 z Wa-wy do Poznania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh, ale masz chyba jakąś swoją branże lub coś co chciałbyś robić napisz coś więcej to może ktoś coś pomoże a tak to wygląda nijak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W jakiej branży szukasz tej roboty ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Pozdrowionka dla kierownika srebrnej B6 co mnie otrąbił na Ks. Mieszka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
sam nie wiem czemu nie podałem tak istotnej informacji jak kupię i założę to się pochwalę w odpowiednim wątku dzięki, pozdrawiam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
7,5j ET45
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
zakładał ktoś 225/50/17 do B6 ?? nie będzie to obcierać ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
problem z wentylatorem klimy..
U mnie był nieco inny problem. mi chłodził podczas jazdy bo dostawał naturalne chłodzenie chłodnicy klimy. natomiast jak stanąłem w korku to klima się wyłączała bo nie miała wystarczającego chłodzenia. powodem był wentylator który się nie uruchamiał. sam wentylator był ok, popsuty był moduł nim sterujący. podejrzewam że ten moduł (lub inny) rozłącza Tobie wentylator podczas szybkiej jazdy tylko przy mniejszych prędkościach nie załącza go z powrotem. jak masz jakiegoś dobrego elektryka to jedź i jego najpierw podpytaj
-
problem z wentylatorem klimy..
u mnie problemem był moduł wentylatora. elektryk mi go naprawił i wentylator śmiga aż miło
-
problem z wentylatorem klimy..
ok, dzięki. u mnie w takim razie problemem jest nie działający wentylator, może problem jest z zasilaniem wentylatora a nie sam wentylator