Treść opublikowana przez lukasz2223
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Peugot ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chyba jednak nie...tak mi sie wydawało na pierwszy rzut,ale za okrągły jak na chevy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chevrolet kurcze albo nie...Jaguarrrr
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
MINI ??
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
jakas podpowiedz?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No to Albo Taunus jeden z pierwszych,albo ktorys z 17 M P2 albo P5 cos w te desen
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chyba Ford Custom,ale nie jestem pewien.. Albo Ford Consul którys..
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
triumph jakis
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Bugatti
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jaguar
-
[B6 BBK] Drgania kierownicy przy szybszej jeździe i przy hamowaniu
opony,jeszcze raz opony...Przełóz tyl na przod i popatrz jak bedzie
-
[B5 ADR] Pytanie o sprzegło i biegi
No własnie sie zastanawiam co za dzięcioł przede mna jezdzil tym autem,zamulone i musial nogi ze sprzegła nie zdejmowac.auto mam dopiero 2 miesiac ..
-
[ALL B5] Trzaskanie drzwiami
Zaczął bym od zamka,sprawdz czy tam sie cos nie dzieje,pózniej zawiasy(mowie o zamku na slupku nie w drzwiach) pozdro
-
[B5 ADR] Pytanie o sprzegło i biegi
U mnie jakies 179 tys..
-
[B5 ADR] Pytanie o sprzegło i biegi
Jeszcze jezdze(odpukac) dopiero co wymieniłem pompe wody i czujnik abs tyl + komplet opon i...mamy wypłate z głowy...Ciekawe ile tak moge jeszcze pojezdzic,ale nie slizga sie to sprzegło tylko ma krotki skok o góry...moze zapowietrzone czy jaki czort
-
[B5 ADR] regeneracja reflektorów
proponuje tobie skoczyc do punktu jakiegos tupu Auto szrot i zakupic drugie lampy,A sprawdziłes Napiecie dochodzące do lamp? Jak jeszcze miałem bmw na soczewkach to słabo swieciły i przez zawilgocona instalacje Napiecie było niskie no i słabiej swiecily...
-
[B5 AHU] Co to za kabelek ????
Będziem czekac zniecierpliwieni pozdro
-
[B5 ADR] regeneracja reflektorów
Znam artystów co od srodka pasta tempo delikatnie czyscza szkła..tylko nie wolno przesadzic,efekt jest całkiem miły dla oka,odbłyski radze nowe.Zreszta lampy nowe całe tez nie sa b.drogie
-
[B5 ADR] regeneracja reflektorów
jakie masz lampy?oryginały,soczewki czy co,...?
-
[ALL] czy mogłby ktos przetłumaczyc z niemieckiego?
jak bys miał to samo w Angielskim to daj znac.pozdrawiam
-
[B5 AHU] Co to za kabelek ????
pewnie za jakis czas sie dowiemy
-
[B6 AVF] oponko dunlop
Też,popieram kolege wyżej ,troszke twardawe,ale pieknie sie na nich lata
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
Zawor Recyrkulacji Spalin o to sie moze zapytaj,bo cos nie pasuje mi to co przetłumaczyliscie
-
[ALL] co moze byc zrodlem uciazliwego zapachu z ukladu klimatyzacji
Przeciwpyłkowy pewnie wody dostał + wszystkie muchy i inne dziadostwo i mamy piekny zapach