Treść opublikowana przez airot
-
[ALL B7] Gdzie w Warszawie przeczyscic DPF?
Mi to samo ponoć zrobiono. ;-) DPF się nadal zapycha i będzie zapychał bo takie mamy niestety paliwo w polsce. ;-)
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Panowie - radziłbym zdjąć to. Szkoda aby forum miało problemy i było posądzone o piractwo. :/
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
To akurat moja wina. Nie chodziło mi o to kto tak 'butuje' tylko o maksymalną prędkość jaką dany model osiąga. Z tych silników z dobrym tuningiem dałoby się wycisnąć dużo więcej ale każdy chip/tuning niesie za sobą straty dla silników (dlatego chociażby nigdy bym nie kupił ztuningowanej bryki). Chodziło mi tylko o informacje poza katalogową.
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
a jak jest z wirusami.. można potem ewentualnie cofnąć do poprzedniej wersji bez wirusa?
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
dzięki. ;-) kiciafirerek a na 3.0TDI w quattro jaką masz prędkość maks? :-)
-
[B7 BPW] Kolizja
wysłałem auto do ASO (i tak bym tak zrobił) i podpisałem papiery, żeby ASO się tłukło z ubezpieczycielem o kasę a nie ja. Mówią, że z allianzem nie ma problemów jeśli chodzi o nowe części. A ASO.. jak to ASO powiedziało, że wszystko nowe nic klepać nie będą. Minus taki, że bryka na tydzień zablokowana.
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
no właśnie.. może ktoś ma virusa i się wypowie?
-
[ALL B7] Moja niunia :-)
Jaka powinna być prędkość maksymalna tego modelu? tzn. BPW 140PS. Teraz jest około 210km/h, ale wydaje mi się, że powinno być nieco więcej. Wedle Brief-u jest 205km/h. Jak to można zwiększyć, czy mamy jakieś ograniczenia w komputerze?
-
[B7 BPW] Kolizja
No i stało się.. wjeżdżam sobie na rondo a tam stuk puk. Jakiś gość fordem orionem grzał ponad 100km/h. Wina oczywiście wedle policji.. moja. Ale pal diabli. Uszkodzone części: - lewa przednia lampa (bi xenony regulowane) - lewy przedni błotnik - maska - zderzak z spryskiwaczami. Wycena w ASO 6800pln brutto za same części. Dzisiaj na 16 ubezpieczyciel przysyła rzeczoznawce. i tak nie ja płace tylko ubezpieczyciel, ale pytanie moje jest takie.. co jak ubezpieczyciel powie, że to można wyklepać? ;> Z tego co słyszałem.. nie można. Racja?
-
[ALL B7] Gdzie w Warszawie przeczyscic DPF?
Tylko jak jest zapchany ponad 75% (albo 80..) to trzeba VAGa załączać. Jak świeci się tylko kontrolka DPFa jedziesz normalnie na jakąś trasę gdzie możesz jechać ze stałą prędkością przez kilka minut.
-
[ALL B7] Gdzie w Warszawie przeczyscic DPF?
no masakra z nim jest.. Teraz jak się nauczyłem co i jak to nie jest to tak uciążliwe. Ale jednak raz na jakiś czas godzine na czyszczenie trzeba tracić.
-
[ALL B7] Gdzie w Warszawie przeczyscic DPF?
słuchaj, ja mam ten sam problem. Jeśli masz tylko kontrolkę DPFa palącą się to przejedź się na tempomacie ustawionym na 60km/h na manualu na 4 biegu, albo 70km/h na manaualu na 5 biegu. Jeśli palą się trzy kontrolki to najlepiej do ASO idź i poproś o przeczyszczenie i wysiarkowanie filtra. Powinno to kosztować jakieś.. 100-150plnów. Nie lekceważ tego bo możesz spalić samochód. W przyszłości jak Ci się zapali kontrolka DPFa to zastosuj się do 60km/h na 4 biegu albo 70km/h na 5 biegu i postaraj zrobić się to jak najszybciej po zapaleniu się kontrolki aby nie dopuścić do 75%.
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
Ja tam uważam, że nie ma sensu po mieście czy po wiochach zachrzaniać. I tak i tak spotykasz się z tymi co właśnie wyprzedziłeś/wyprzedziłaś na światłach. A co do policji.. uważam, że powinni zaostrzyć kary za jazdę na lewym pasie. Na autostradzie to masakra hamować z dużych prędkości do 90km/h bo jakiemuś litwinowi czy polakowi się spieszy jechać 91km/h a nie 90km/h jak gość obok.. masakra.
-
[ALL] Punkty karne - ile macie ?
0pkt.. jak do tej pory można by mi tylko zarzucić przekraczanie prędkości na autostradzie/ekspresówkach.. w mieście jakoś tak przepisowo jeżdżę i ślamazarnie jak to ostatnio zauważyłem toczę się na tym prawym pasie ;->
-
Spociki Łódzkie
ja ją widziałem.. jak szukałem niuni dla siebie. Wydawała się.. ładna. Ale cena zbyt wysoka. Ah.. no i stoi w komisie.
-
Wasze składki OC/AC/NW
pełen pakiet, wartość auta 85tys. TU ALLIANZ - 5k/ rok zero zniżek
-
[B7 BPW] Rzeki na ulicach - woda w reflektorach przeciwmgielnych
cholera.. ze mnie mechanik jak.. jest jakiś manual jak do tych lamp się w ogóle dostać?
-
[B7 BPW] Rzeki na ulicach - woda w reflektorach przeciwmgielnych
Cześć, mam nieco.. wody (jakieś 1/2 reflektora ;p) w reflektorze. Udało mi się wycofać i nie zalać w pełni silnika.. czy ta woda wyparuje kiedyś, czy muszę jakoś ją wylać? Chodzi o przeciwmgielne z przodu.
-
[B7 BPW] Czyszczenie DPF-a
zobaczymy już jutro na przeglądzie. Ktoś jak już pisałem wspominał mi, że to może być problem z olejem. Dam znać na grupie co z tego fantu wyszło.[br]Dopisany: 29 Lipiec 2008, 14:52 _________________________________________________Dobra, wyczyszczony na przeglądzie.. zobaczymy na ile. Ponoć odsiarczyli go jeszcze (czy jakoś tak) (niech żyje przyspieszenie..)
-
[ALL B7] Szwecja vs Polska - przeglad
Jak pytałem się miesiąc temu o rozrząd w ASO w Polsce to w 2tys się miało zmieścić bez problemu. W nieautoryzowanych jakieś 1.5tys.
-
[ALL B7] Przegląd - koszt
W zgierzu za 1300 mi powiedzieli, że zrobią i terminy przyjemniejsze.
-
[B7 BPW] Czyszczenie DPF-a
hehe :-) Pewnie to przejęzyczenie, wywal/wypal Koniec końców jeden z mechaników wskazał, że może to być jakaś jazda z olejem skoro zapycha się tak często. W środę mam przegląd (już nie w czwartek nawet;p) to wymienią mi wszystko i zobaczymy co i jak dalej będzie. Na razie w obawie przed pożarem nie jeżdżę zbyt dużo.
-
[B7 BPW] Czyszczenie DPF-a
No.. najgorsze, że są moje. ;-) Kurde, masakra. Jak przyjdzie co do czego żeby wymieniać filtr to raczej na sprzedaż ten samochodzik wolę wystawić. nie spotkałem się jeszcze aby tak często się cholera zapychała. Stacje już na shella zmieniłem ale czy to coś pomoże..[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 06:48 _________________________________________________konrad_A4, skąd takie ładne obrazki bierzesz? :-)
-
[ALL B7] Przegląd - koszt
Heja, czeka mnie przegląd w najbliższym czasie 85k km. Panowie z ASO życzą sobie za niego 1600pln brutto.. czy to nie jest zbyt duża cena jak na Łódź? Audi A4 z 2006 roku 2.0TDI. Pozdrawiam
-
Spociki Łódzkie
a będzie ktoś może z VAGiem? :-)