Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PitekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PitekA4

  1. tu nie chodzi o to, że seria, tylko że brzydal....na czasie dobiję ;p zabiorę młodego miłośnika Audi (1,5 roku) xD
  2. taa..moto g bardzo fajny tel, idealny stosunek jakości do ceny...kwestia jeszcze do czego ten telefon będzie Ci służył
  3. ten z aukcji przypomina bardziej łokcia z paska b5, bo w audioli był prostokątny z tego co wiem
  4. to rozumiem że na spocie się pojawisz ? chętnie chętnie, ale jak na razie czasu nie ma, a i w aucie jeszcze trzeba porezać, bo bieda straszna, kółek nie ma, zderzak połamany, sufit wisi...ehhh ale powoli do celu, także już nie długo będzie ogarnięte
  5. w tych pieniądzach to tylko na wygląd, bo te radia i tak grają tak samo
  6. ja mam u siebie to: DEH-X3600UI Radioodtwarzacz z funkcją MIXTRAX EZ, USB, Aux i funkcją iPod Control. Kompatybilny z WMA/MP3/WAV oraz Android Media - Pioneer Odtwarzacze i odbiorniki samochodowe wystarcza do zestawu nokii 6+1 i co najważniejsze można podświetlanie ustawić na "only red" po za tym kosztowało jakieś grosze...
  7. bry poliftowe lampy w końcu na aucie
  8. bierz S3, ale wersję LTE, bo ma 2 GB ramu do 1000 spokojnie rwiesz nówkę z 24 m gwarancji, w tych pieniądzach nic lepszego nie ma
  9. nie bierzcie tego gówna, skrzypi, trzeszczy, blokada nie trzyma jak się mocniej łokieć oprze....shit lepiej dozbierać do ori albo nie mieć w ogóle, wiem co mówię, bo mam ten shit w aucie ;/
  10. "Mar-Car" Mariusz Greber ul. Kochanowskiego 3 62-600 Koło tel. 63 27 21 336 tel. kom. 663 599 780 Pełen profesjonalizm. Zakładałem u niego gaz w kilku autach, regulacje itd. Zawsze dobra robota, ceny do negocjacji i możliwie krótkie terminy. Polecam.
  11. PitekA4 odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w 1.8
    ja mam komplet filtrów Bosh'a za 100 zł, więc te 20 czy tam ile z tego na paliwowy nie robi różnicy
  12. PitekA4 odpowiedział(a) na Adamo8715 temat w 1.8
    ja wymieniam przy okazji wymiany reszty filtrów, bo i tak to grosze są
  13. mam MX3 od pół roku, polecam jak najbardziej, szybka,bardzo dobry procek, w tej cenie bezkonkurencyjna... ps. nie bierz wersji HD, większa rozdziałka + te same bebechy = działa nieco wolniej
  14. bierz tungsramy +120% i nie przepłacaj
  15. reg fasty lub ac w01/w01 bfc tutaj wystarczą, nie ma sensu do tego motoru ładować czegoś więcej
  16. ta, ale weź tyle jedź w trasie heh
  17. w pełni się zgadzam, pomykałem na przedstawicielu 2 lata T4 właśnie 2,5 tdi polifcik jeszcze nie zmęczonym i bardzo fajnie to pracowało
  18. graty
  19. mi leciało minimalnie po wężyku od zbiorniczka, ale tak, że nie szło wyczaić....wymieniłem oba wężyki i spokój
  20. wiem wiem, znam temat z tym, że ja środkową wsadziłem odwrotnie, tj. podświetlane kreski mam prawidłowo jak w EU, ale za to mam o jeden ząbek niżej kratki (wsady)... w sumie i tak nie lubię jak mi wieje w papę, bo i tak klima nagina non stop, więc...olewam ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ---------- zacząć od samych głośników, ich instalacji, skończyć na radiu... w poprzednim radiu miałem tak, że spaliły się dwie końcówki mocy i właśnie tył przestał grać, a same końcówki padały po kolei...heh
  21. hm...ze 30 minut, trochę zabawy z lutowaniem, a tak to luzik ogólnie mam kratki z angola, bo zdobyłem po atrakcyjnych pieniążkach, ale wszystko weszło jak trza, nawet środek wsadziłem tak, że się podświetlanie zgadza heh z tym, że kratki w środku są jedno "przęsełko" niżej i nie wieje idealnie w twarz, ale mi to nie przeszkadza
  22. dziś podświetlane kratki nawiewów w końcu wyrezane
  23. f*ck

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.