Treść opublikowana przez PitekA4
-
Który 1.8 lepszy do gazu - cewka podwójna czy cztery osobno?
dokładnie złoty środek= 1.8 T Q xD
-
Czy po włączaniu klimatyzacji powinien od razu pracować wentylator chłodnicy klimy?
Obok zbiorniczka płynu wspomagania masz brązową wtyczkę, rozpinasz i na krótko pod aku Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Zmiana telefonu
Wynik w antutu mogę ci zrobić ze 30 k w telefonie za 100 zł...weź mi odpal jakąś konkret grę z pełnym wykorzystaniem 3d na byle którym padle z GC...powodzenia w uzyskaniu płynności :-) A na temat nowych nokii każdy ma swoje zdanie, ja potrzebuję telefonu głównie do neta, więc za 700 nówka lumia 1320 z 6 calami i całkiem niezłymi parametrami odpowiada mi w pełni. Po za tym płynność wp powala w porównaniu do andka, na którym miałem wszystkie poprzednie fony. Bzudrę, że Nokia robila dobre fony kilka lat temu, to sobie między bajki schowaj :-) kup jakiś high, pobaw się i dopiero wypowiedz. Koniec ot Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Zmiana telefonu
widzę, że kolega uprzedzony...co cie obchodzi jaki telefon posiadam ? wciskasz ludziom gówno, a kleisz się do dobrego tela GC to gówno,miałem tego od groma, znajomi sprzedają to na co dzień, więc wiem co mówię... ich najlepsze telefony można porównać co najwyżej do średniej półki wydajnościowej z telefonów "markowych"... śmiech na sali:facepalm:
-
Ile pali Wam gazu?
hehe moja wypowiedź nie donosiła się do Twojej jakiś błąd w Tapatalku, bo odpowiadałem na post z jakimś silnikiem 1.6, dlatego napisałem, ze sporo z Twoją maszyną nie ma porównania ;p
-
Zmiana telefonu
Nie pchaj się w żadne no name'y, stracisz dwa razy...a gorszej tandety od GC to chyba tylko w zabawkowym widziałem... Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Zaślepka tylnej wycieraczki
To padaka jest, gościu miał lepsze, płaskie i dedykowane...ale nie widzę na alledrogo już tego Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Ile pali Wam gazu?
Sporo, ja nie oszczędzam, mam nie najlepszą instalacje, a zrobilem z 34 l jakieś 370 km z czego jakieś 60 km trasy Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Pasek klinowy
Hm...no paski są trzy 4 PK 855, 5 PK 1300 i 11,0 x 528 Ld, to tak,jakby ktoś szukał Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Maglownica- zestawy naprawcze.
magla do b5 w jakich pieniądzach byś zregenerował ? (i czy w ogóle)
-
Ile pali Wam gazu?
u mnie 8-9 trasa, miasto 10-11, zależy jak się ciśnie...gaz zawsze u zaprzyjaźnionego ostatnio 2,16 zł...teraz już 2,26 zł
-
Zaślepka tylnej wycieraczki
uszczelkę bierzesz ori co była, tylko ścinasz do równego i kupujesz zaślepkę na allegro uszczelka, zaślepka, zakręcasz od środka i wsio
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ale miazga haha Tapnięte z Nokia Lumia 1320
-
Spoty Słupecko - Konińskie
błąd 00604, czyli prawdopodobnie potencjometr w silniczku V71 wyebał się na plecy... sama klima nabita niedawno, nieszczelności nie ma, kompresor lata jak dziki, więc...decha aut
-
Spoty Słupecko - Konińskie
29 stopni w aucie, a klima poszła się j...ć
-
Nie fabryczny podłokietnik
ja mam identyko jak na zdjęciu i jakość jego wykonania jest średnio zadowalająca...ori to ori, nadal szukam
-
Wymiana filtrów w B5, usystematyzowanie stosunku jakości do ceny firmowych produktów.
czy to mann, bosh, filtron czy knecht i każdy inny firmowy, będą dobre...byle nie brać filtrów "no name" ps. co do oleju, to pełny syntetyk chyba będzie lepszym wyborem dla tego silnika
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
w sumie nie znam tej jednostki, także się nie wypowiem co tam lepsze będzie....hm- Wakacje wladyslawowo
byłem w ubiegłym roku, 100 m do morza 40zl/os....jak przypomnę sobie nazwę, to dam znać- Czyszczenie układu chłodzenia
zalej płukankę z Prestona, zastosuj się do instrukcji i będzię git, nic nie ma prawa się stać- Spoty Słupecko - Konińskie
"...róbta i mówta co chceta..." haha ja tam leje lm'a 5w40 ht KeteO lej pełny syntetyk- Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
weź to zlej lej pełnego dziada z motula czy tam LMa- Spoty Słupecko - Konińskie
godzina i lokalizacja ? - Spoty Słupecko - Konińskie