Treść opublikowana przez PitekA4
-
Spoty Słupecko - Konińskie
w końcu szykuje jakieś małe rezanko, wpadają poliftowe lampy, zderzak przód, bo połamany, poliftowe kratki nawiewów, przy okazji trza też wymienić płyn do wspomagania, bo w zbiorniczku króluje czerwień + generalny remont hamulców i wymiana magla w moim roboczym "tik-taku"
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Yosan PRO-120, m-techy to padaka
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
wczoraj zalany lm high tech 5w40 + płukaneczka lm pro line i tego się będę trzymał
-
Zawieszenie wielowahaczowe
nie ma aut idealnych, w jednym będzie "słabsza" zawiecha, w drugim coś innego...w każdym coś będzie, więc nie wiem po kiego czepiać się i tak w cale nie takiego drogiego i "padającego" wielowachacza w B5, chyba że wkłada się wachacze po 30 zł
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
No i po zakupach...- Instrumenty na jakich gramy
keyboard, pianino, ogólnie wszystko co ma klawisze, aczkolwiek rzadko gram, sprzęt daaaawno sprzedany, pozostał mały, chiński keyboardzik do gry z synkiem- Spoty Słupecko - Konińskie
witam- Pasek klinowy
Już nie mogę się połapać, co sklep i mechanik, to inne informacje... Do ADRa z 1996r. z klimatronikiem muszę kupić odpowiednio: Pasek klinowy CONTI 11,0X528Ld oraz Pasek wieloklinowy CONTI 5PK1300 Zgadza się ? Czy 4 PK 855 i 5PK1300 z Conti ? Bo na razie wiem, że paski są dwa...;/ Być może laickie pytania, ale już mi się wszystko pomieszało, a zamówienie muszę złożyć. ---------- Post dopisany 09-06-2014 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2014 at 21:36 ---------- już wszystko wiem, można usunąć temat- PILNEE ! zapieczona Sruba od gornych mocowan wahaczy
palnik...- Centralny zamek
miałem to samo, przejrzałem płytkę pompki pod lupą i odnalazłem jeden zimny lut, lutownica w ręke, poprawione i śmiga idealnie- Kolejne auto Fiat 500
- [ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style
miazga- 1.8 ADR problem z pracą na benzynie
jak nie odpali, jak odpali... jak stag to wciskasz i trzymasz guzik na kontrolce gazu i odpalasz- Zbiornik toroidalny w koło, a co z zapasem?
ja mam magika w spray'u, nawet na mocno pogiętej feldze uszczelnił na tyle, że 4-5 km dojechałem do wulkanizacji- czy w waszych b5 tez jest slabe wspomaganie?
ja u siebie kręcę małym palcem, a oprócz końcówek drążka i ostatnio wymiany jednego wężyka od zbiorniczka płynu wspomagania i dolania kliku kropel uronionych przy tej operacji, to nic nie robione było przy wspomaganiu- Nagle przestały działać gaz, powód ?
to, ze się nie przełączana gaz wywnioskowałeś tylko po tym, że nie palą się diody na przełączniku ? słychać w chwilę po odpaleniu tyknięcie elektrozaworu ? słychać pracę wtryskiwaczy ?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja mam Sirio Twin Car w miejscu oryginalnej anteny radiowej: spokojnie sięga na 4-5km, więc na miśka styka, mam do niej Unidena 520 XL i śmiga pięknie- Jaki koszt wymiany tulejek w tylnej belce b5 ? plus minus
tulejki tylko lema, nie wstawiajcie tam gówna z chin, średnia cena jednej tulejki lema to ok. 60-70 zł, więc tragedii nie ma z montażem różnie, zależy jak idzie, ale średnio 50-100 zł ja płaciłem 220 zł za komplet tulei lema + montaż- Kupno auta od ojca, a inne opłaty?
blachy zostaną te same, bo przecież masz taki sam adres zameldowania jak Twój tata...z tym AC to nie mam pojęcia- Kupno auta od ojca, a inne opłaty?
niech Ci tata przekaże auto w darowiźnie, rejestrujesz na siebie, OC w PZU przepisują bez rekalkulacji... jedyne koszty to rejestracja (jakieś 80 zł)- Jak zdemontowac tapicerke prawych przednich drzwi.
do góry trzeba pociągnąć, tylko z czuciem, potem linka od zamka aut, kable auto i boczek luźny- pomocy z śrubą wahacza
u mnie nic się nie potopiło, więc skąd taka pewność ? gumki osłoniłem kawałkiem blachy, a kumpel lał jeszcze na to wodę i gumki do dziś są jak nowe- pomocy z śrubą wahacza
ja u siebie nic nie uszkodziłem, ani gumek ani nic innego, trzeba wiedzieć jak robić, żeby było dobrze i robić z głową, to nic nie ma prawa się stać 10-15 minut roboty z palnikiem i śruba moja, a nie rozbieranie zwrotnic itp. historie ;p- pomocy z śrubą wahacza
gdzieś czytałem info, że ponoć mieszanka acetonu z olejem do automatów ATF w proporcjach 50:50 miażdży wszelkie odrdzewiacze/penetratory itp. heh ja u siebie walczyłem palnikiem...ale zawiecha jeszcze ori, nie ruszana była, więc po takim czasie nie dziwne...po wymianie najlepiej nowa śruba + dobry smar do łożysk czy tam przegubów czy jakiś inny - Spoty Słupecko - Konińskie