Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaś-u

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaś-u

  1. bo będzie pasować, choć w niektórych przypadkach nie. ale o tym więcej w temacie o ET... a żeby zbędnie nie OFFTOPować - 225/45R17 nie będzą niekomfortowe. sam na takich jeżdżę i po różnych drogach - m.in. na Słowacji i nie narzekam. ale też każdy ma swój inny poziom komfortu wiem że nie założę 18 bo za dużo km robie i nie chce ich co chwile prostować. 16 w/g mnie to za mało do A6... a chyba nie wozisz wielu kg w aucie
  2. poprostu między modelami Audi identyczne są prawie zawsze tylko rozstaw śrub - 5x112 ale różni się ET, szerokość felgi i jej średnica choć to ostatnie ma najmniejsze znaczenie jeśli chodzi o obcieranie
  3. czw lub pt a potem na clubbing
  4. do tego gumy 225/45/17..
  5. hej, kartkuje temat i nie widze odpowiedzi.. fela 17x7,5 na ET 28 do B7 ? jak wam się to widzi?
  6. jaś-u odpowiedział(a) na jaś-u temat w Audi A4 B7
    dziękuję ci bardzo, zderzak zwykły, numer części zaślepki już miałem. cheers! ^^
  7. fajny kolor nadwozia ^^ kupiłeś juz któreś żarniki? jaki efekt? z felgami mam podobny problem..
  8. jaś-u opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    hej, czy istnieje coś takiego jak obudowa spryskiwacza lampy? czy ta część jest zespolona ze zderzakiem? można to wymontować/kupić? jakie ewentualnie jest numer części VW?
  9. ja też będę w TRN ok. 20-ego obczajam fejsa
  10. wiesz co.. jak kilka lat temu zaczynałem zabawe z myjkami to też tak myślałem to chyba kwestia wprawy podobnie kwoty: dawniej mycie auta kosztowało mnie ponad 10 zł a teraz sie nawet w 5 czasami mieszczę
  11. zwykła myjka bezdotykowa: aktywna piana, zimna czysta woda, wosk na gorąco i potem woda zdemineralizowana => efekt? nigdy nie miałem zacieków ewentualnie można się przelecieć jakąś szybszą trasą dla osuszenia ps. lakier czarny
  12. jedne i drugie fele bardzo fajne nie sprzedajesz czasem tych RS4? a może te z A5 od sąsiadki z trzeciej fotki u góry? całe autko robi wrażenie, heble kozak
  13. Siema, imię Jasiek, autko Audi A4 B7 Avant. Jak to było w przypadku poprzednich samochodów konto na forum założone w poszukiwaniu pomocy i porad oraz do dzielenia się tym co już wiem ^^ Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.