Treść opublikowana przez jaś-u
-
Alufelgi 17" ori audi jak z wytrzymaloscia
bo będzie pasować, choć w niektórych przypadkach nie. ale o tym więcej w temacie o ET... a żeby zbędnie nie OFFTOPować - 225/45R17 nie będzą niekomfortowe. sam na takich jeżdżę i po różnych drogach - m.in. na Słowacji i nie narzekam. ale też każdy ma swój inny poziom komfortu wiem że nie założę 18 bo za dużo km robie i nie chce ich co chwile prostować. 16 w/g mnie to za mało do A6... a chyba nie wozisz wielu kg w aucie
-
Alufelgi 17" ori audi jak z wytrzymaloscia
poprostu między modelami Audi identyczne są prawie zawsze tylko rozstaw śrub - 5x112 ale różni się ET, szerokość felgi i jej średnica choć to ostatnie ma najmniejsze znaczenie jeśli chodzi o obcieranie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czw lub pt a potem na clubbing
-
Znaczenie ET Felgi
do tego gumy 225/45/17..
-
Znaczenie ET Felgi
hej, kartkuje temat i nie widze odpowiedzi.. fela 17x7,5 na ET 28 do B7 ? jak wam się to widzi?
-
obudowa spryskiwacza lampy
dziękuję ci bardzo, zderzak zwykły, numer części zaślepki już miałem. cheers! ^^
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
fajny kolor nadwozia ^^ kupiłeś juz któreś żarniki? jaki efekt? z felgami mam podobny problem..
-
obudowa spryskiwacza lampy
hej, czy istnieje coś takiego jak obudowa spryskiwacza lampy? czy ta część jest zespolona ze zderzakiem? można to wymontować/kupić? jakie ewentualnie jest numer części VW?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja też będę w TRN ok. 20-ego obczajam fejsa
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
wiesz co.. jak kilka lat temu zaczynałem zabawe z myjkami to też tak myślałem to chyba kwestia wprawy podobnie kwoty: dawniej mycie auta kosztowało mnie ponad 10 zł a teraz sie nawet w 5 czasami mieszczę
-
Codzienne zwykle umycie auta porady.
zwykła myjka bezdotykowa: aktywna piana, zimna czysta woda, wosk na gorąco i potem woda zdemineralizowana => efekt? nigdy nie miałem zacieków ewentualnie można się przelecieć jakąś szybszą trasą dla osuszenia ps. lakier czarny
-
A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!
jedne i drugie fele bardzo fajne nie sprzedajesz czasem tych RS4? a może te z A5 od sąsiadki z trzeciej fotki u góry? całe autko robi wrażenie, heble kozak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, imię Jasiek, autko Audi A4 B7 Avant. Jak to było w przypadku poprzednich samochodów konto na forum założone w poszukiwaniu pomocy i porad oraz do dzielenia się tym co już wiem ^^ Pozdrawiam